ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.652647975077882 321

من در کنار new method اینو هم دنبال میکنم تقریبا روزی سه داستان ازش با دقت گوش میدم وقتی مطمئن شدم همه سوالاتشو میتونم جواب بدم میرم بعدی هر چن خیلی ساده س ولی واسه تقویت مکالمه عالیه

10 پسندیده

این دوره عالیه گویندش کی بود؟

4 پسندیده

خیلی ‌کاربردی و مفید است

5 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی هست ، ممنون :pray:

5 پسندیده

ممنون از زحماتتون ،بسیار دوستدارمشون

4 پسندیده

زبانشناس عالیه…

4 پسندیده

بلخره تمومش کردم واقعا عالی بود ب نظرم هر داستانش ب تنهایی هزار نکته داره خیلی خوبه امیدوارم شما هم لذت ببرین

11 پسندیده

سلام و خدا قوت

واقعا! ای ول :bouquet:

خب، پس از تجربه خوندن این دوره و سطح قبل و بعد از خوندن این دوره برامون بگید.

3 پسندیده

نکته قابل توجه ش اینه ک گرامر ب صورت حرفه ایی توی ناخوداگاه میره بعد اتمام دوره شروع کردم ب خوندن گرامر present perfec & continues و past perfect & continuous ولی کاملا برام اشنا بودن و خیلی واسم راحت بود همچین ساختار های جمله بندیش ک ب نظرم خیلی میتونه توی اسپیکینگ ب درد بخوره من همه شونو یادداشت کردم و تمرین میکنم ب نظرم استفاده ازین ساختارها باعث میشه اسپیکینگ زیبا تر بشه
Story 56؛ Margaret makes a business decision اینقد جمله بندی های قشنگی داشت پونزده بار گوشش دادم هر بار نکته های جدید و جالب تر ازش در میارم
این دوره رو هر کی گوش نداده از دستش رفته :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 پسندیده

خیلی مناسب و خوب هست

5 پسندیده

خوب بود. تاحالا چنین چیزی ندیده بود . فقط اگه کمی تصویرسازی کنید یعنی از تصاویر مربوط به متن استفاده کنید یادگیری به مراتب بهتر خواهد بود.

5 پسندیده

خوبه. امیدوارم ادامه بدم و در مکالمه مسلط بشم

6 پسندیده

داستانها و فرم ارائه آن عالی هستن

6 پسندیده

برای شروع خوبه…

6 پسندیده

خیلی خوبه ولی برای خرید یکم گرونه

4 پسندیده

خسته نباشید .خیلی عالی بود

5 پسندیده

بسیار عالی.بسیار خوشحالم که بااین برنامه آشناشدم

4 پسندیده

نرم افزار خوبی هستش بشرطی که قبلا تا حدودی زبان خونده باشی خیلی میتونه کمک کنه ، بیشتر یک برنامه مکمل قوی هستش

4 پسندیده

عالی عزیزان براتون ارزوی موفیقت دارم

5 پسندیده

خیلی خیلی خیلی خیلی عالیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده