ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.653726708074534 322

عالیه خیلی خوشم اومد

4 پسندیده

مچکرم بخاطر فایل های آموزشی خوبی ک گذاشتید

5 پسندیده

سلام
من تازه یک هفته از یادگیریم میگُذَره
لغاتِ زیادی بلد نیستم برای افزایش دایره لغاتم ، با گوش دادن زیاد تونستم لغاتِ مهمِ درس دیوالی روز محبوب من رو به جعبه لایتنر اضافه کنم و در یک هفته اول با ارزیابی که کردم درس دیوالی رو تا ۹۰ درصد یاد گرفتم اما در کنار این درسِ (دیوالی)، نمیچه داستانها رو شروع کنم ؟
من گیج شدم راجع به انتخاب هدف با اینکه برنامه ریزی و هدف‌مند سازی یادگیری زبان انگلیسی رو خواندم و حتی مقاله های دیگر که اول دوماه به افزایش لغات و شروع به مهارت های دیگر ؟ نمیدونم چکار کنم تا قِلِقِ یادگیری رو به دست بگیرم ؟ خیلی گیج شدم که سر درد می‌گیرم ؟ نمی دونم چکار کنم ؟ مغزم گیج شده بین برنامه ریزی ، هدف‌مند سازی ، استراتژی ، هدف ، تکنیک و غیره ؟
چه کسی می تواند مختصر و ساده من رو راهنمایی کند ؟
من مقاله های مفید رو خواندم گیج شدم . شاید دلیلش اینه که انقدر که مقاله خواندم گیج شدم ؟
اولین قدم برای یادگیری چیست ؟ هدف و برنامه ریزیه
من انقدر گیج نشده بودم تا به امروز و آدمی خِنگ نیستم و این نوشته رو می‌نویسم . انقدر که گیج شدم کسی نمی‌تونه درک کنه .
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ؟

ببخشید که نوشته ای نادرستی نوشتم . با بزرگی خودتان ببخشید

6 پسندیده

بله بخونید دوره ی خوبی هست.

شما رفته رفته بخونید کم کم از این سر در گمی در میاید. این خودش از هزارتا مقاله میتونه براتون بهتر باشه.

7 پسندیده

من در زندگیم بیشتر کارهایی که می خواستم انجام بدم رو بدون برنامه ریزی و هدف‌سازی پیش برده بودم و نتیجه‌اش هم بی‌ثمر بود .
من از گیتار خوشم میومَد دو سال پیش هم کلاس گیتار میرفتم بعد از یک سال زَده شدم .
دیگه نمی‌خوام اشتباه کنم . میخوام راه رو جوری بسازم که از یادگیری زبان بهترین و موثرترین استفاده رو بِبَرَم و لذت ببرم .

8 پسندیده

سلام
از اونجایی ک لغات زیادی بلد نیستین باید بسته داستانهای بچگانه رو مطالعه کنید چون منبع اصلیه و در کنارش برای اینکه زده نشید میتونید از منابع فرعی مثل نیمچه داستانها و داستانهای خیلی ساده در زیبوک استفاده کنید.البته یکی از اینا کافیه چون نباید چند تا منبع رو باهم خوند.

9 پسندیده

سلام
اینکه تو این مقاله ها گفته شده هدف سازی کنید برنامه ریزی کنید موضوع از چه قراره ؟

6 پسندیده

بلاخره شما از یادگیری زبان اهدافی دارین ک میخواین براش وقت و هزینه صرف کنید ک اهداف شما شاید بلند مدته مثلا میخواین بعد دو سال و نیم ب سطح بالایی برسین یا مهاجرت کنید یا… ولی دوسال و نیم خیلیه شاید شما وسط راه انگیزتون رو از دست بدین پس بهتره برا خودتون اهداف کوتاه مدت داشته باشین .حالا همین اهداف نیاز ب برنامه ریزی دارن.مثلا من برنامه ریزی کردم ک تا یه ماه دیگه دایره لغاتمو ب ۳۰۰۰برسونم .پس برنامم رو جوری تنظیم میکنم ک ب هدفم برسم(حدااقل باید روزی دو ساعت و نیم مطالعه کنم،بدون احتساب زمان مرده)_هدف و برنامه ریزی هرشخص متفاوته.
درکل خودتون رو گیج نکنید رو درساتون تمرکز کنید و لذت ببرید و خودتون رو ب چالش بکشید😊

9 پسندیده

عالیه. و خیلی تو خواندن بهم کمک میکنه
ممنون از زحماتون

6 پسندیده

برای من کار امده. سپاس

7 پسندیده

عااااالی…حرف نداره …سپاس

6 پسندیده

نرم افزاری عالی برای یادگیری speaking, gramer و …
ممنون

5 پسندیده

خوب الی بسیار خوب است و لطفا یکم سطح استفاده از این اپلیکیشن و فضای اونرو ساده تر و اسون تر بکنید باتشکر.

6 پسندیده

فوق العاده عالی صد درصد مفید ممنون بابت این برنامه محشر و جامع

7 پسندیده

عالی و فوق العاده هستش واقعا آدم ب وجد میاد

7 پسندیده

بسیار عالی کمکه خوبیه

6 پسندیده

very very great and good

4 پسندیده

خیلی خوب بود .واقعا استفاده کردم.ممنون از شما

8 پسندیده

برای من عالی و بسیار کار آمد هست واقعا حس میکنم برای اولین بار دارم انگلیسی رو میفهمم ممنون برای همه زحماتتون

9 پسندیده

برای مبتدی ها عالیه ‌

8 پسندیده