ارزیابی کتاب شدن

ارزیابی کتاب شدن
none 4.5 10

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « شدن » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:

سطح: 6

2 پسندیده

کتاب روان و جذابیه… با صدای نویسنده که عالیه این مورد

3 پسندیده

بسیار عالیییست علاوه بر آموزش زبان نکات روانشناختی ارزشمندی دارد

3 پسندیده

لطفاً ترجمه کامل هم بزارید

سلام وقت بخیر ترجمه برای بخش زیبوک و زوم انجام نمیشه چون سطح این موارد پیشرفته هست و نیازی به ترجمه نیست. میتونید از دیکشنری های برنامه کمک بگیرید و دایره واژگان خودتون رو افزایش بدید

ترجمش رو بزارید لطفا.ما اشتراک خریدیم ک به ترجمه ها دسترسی داشته باشی وگرنه متن کتاب که تو اینترنت همه جا هست

سلام دوست خوبم ترجمه برای کاربرانی که تازه یادگیری رو شروع کردن رو قرار دادیم ‌ودر حال ترجمه برای بخش زبانشناس مربوط به مبتدی و متوسط هست.
بخش زیبوک و زوم ترجمه قرار نمیگیره چون سطحشون پیشرفته ست و در این سطح دیگه باید خودتون رو به چالش بکشید بدون ترجمه متن رو بخونید.
هدف اپلیکیشن زبانشناس یادگیری زبان انگلیسیه دوست خوبم
و بله کتاب در اینترنت هست ولی ما همه منابع ها و کتاب ها رو در یک اپلیکیشن جمع آوری کردیم با امکانات پیشرفته تر مثل دیکشنری، لایتنر، کم و زیاد کردن سرعت، هنگام پلی شدن متن ها اسکرول و بولد میشن، هایلایت ها و…
که دست شما بازه برای انتخاب کتاب، دوره و .‌‌‌‌‌… دیگه نیازی به سرچ کردن نیست‌

به نظرم زبانشناس داره کم کاری میکنه:( من‌ خودم هر روز دارم به هر کسی میتونم آپ رو معرفی میکنم و این یعنی خرید اشتراک بیشتر و درآمد بیشتر برای آپ ولی فیچر های آپ به نسبت بیشتر شناخته شدنش پیشرفت نمی‌کنه.

سلام دوست خوبم همکاران زبانشناس شب و روز درحال بهینه تر کردن اپلیکیشن/ اضافه کردن و همینطور ادیت منابع های هر سه اپ زبانشناس، زیبوک، زوم/ ترجمه کردن دوره ها و برطرف کردن مشکلات و گزارش های کاربران و… هستن.
به نسبت سال گذشته و سال های گذشته خیلی بهتر شده و همچنان درحال بهتر شدن هم هست.
این لیست هایی که در زیر نام میبرم به اپ اضافه شده: :point_down:

• طراحی رابط کاربری جدید
  • اضافه شدن مثالهای متنوع برای لایتنر
  • اضافه شدن کتگوری، تگ و کاوش بهتر در اپلیکیشن
  • مشخص شدن وضعیت لغات داخل لایتنر
  • صفحه اطلاعات بیشتر دوره و درس (شامل بازگشت اعداد نمودارهای لغت درسها)
  • قابلیت اضافه کردن لغت به لایتنر از خارج اپلیکیشن زبانشناس
  • قابلیت سرچ دوره ها
  • قابلیت دسترسی به دوره های یا لهجه امریکن و بریتیش به صورت جداگانه
  • نمودارهای میله ای به همراه اعداد برای توضیحات لغات جدید و در حال یادگیری هر درس
  • قابلیت سرچ لغات در لایتنر
  • احیا زنجیره با استفاده از نجات دهنده
  • اضافه شدن بردکرامپ
  • اضافه شدن پخش خودکار و غیر خودکار دوره ها
  • اضافه شدن هایلایت بدون مرور
  • اضافه شدن جهت دسترسی سریع به سایت تالار، پرسش و پاسخ و تجارب دیگران در اپ
  • اضافه شدن امتیاز جهت انگیزه گرفتن و ادامه دادن درس
  • و خیلی از موارد دیگر …

این جمله اتون خیلی برام گنگه و بیشتر توضیح بدید که چه فیچرهایی پیشرفت نکرده؟

سلام
زیبوک و زوم کدوم قسمت زبان‌شناس هست؟

سلام وقت بخیر
در صفحه اصلی برنامه گزینه همه دوره ها رو بزنید و سه اپ زبانشناس، زیبوک، زوم نشون میده روی هر کدوم از اپ ها کلیک کنید وارد منابع اپ موردنظر میشید.

1 پسندیده

خیلی ممنونم چقدر عالی نمیدونم از کدوم شروع کنم امیدوارم روزی به راحتی بتونم تمامشون رو بخونم

1 پسندیده

از کتاب و فیلم موردعلاقه خودتون شروع کنید و برای انتخاب های بعدی راحت تر میشه

1 پسندیده

سلام
کتاب دیگه ای نبود که از زن اوباما بزاری؟!!

سلام اطلاعی در این مورد ندارم اگر شما کتاب دیگه مدنظرتون هست بفرمایید تا بعد از بررسی به اپ اضافه بشه

فوق العاده بود

زبانشناس با گذشت این همه مدت و اینکه کلی ادم بهش معرفی کردم ، همون رویه قبلی رو داره. حتی پیشنهادات رو بی جواب میذاره. :roll_eyes:

اولویت ما همیشه رسیدگی به درخواست و پیشنهادات مخاطبان بوده اگر پیشنهادی در مورد اپ داده بودید و پرتکرار هم بوده باشه همکاران اول بررسی میکنن اگر قابل اجرا باشه انجامش میدن

متشکرم این کتاب و میخواستم که خوشبختانه توی برنامه خوبتون قرار داده بودین و امیدوارم که روزی ترجمش رو هم بزارید تا افراد بیشتری از مشترکین زبانشناس بتونن این کتابو با این برنامه بخونن

برای کتاب های زیبوک ترجمه قرار نمیگیره چون سطح این کتاب ها پیشرفته ست و افرادی که در این سطح هستن نیازی به ترجمه ندارن
با کمک دیکشنری میتونن از کتاب انگلیسی خوندن لذت ببرن. :heart_eyes::ok_hand: