معرفی منابع زبان انگلیسی زبانشناس - انگلیسی با لوسی

چرا سریالو لو میدی خواهر؟ :sweat_smile:

ایشالا به زودی (تو همین یکی دو ماه اینده)

2 پسندیده

کلا لهجه ی تمام افراد سریال برمینگهامیه
به جز لوکا چنگرتا و اون دوستان روسی

2 پسندیده

حالا فیلم بعدی که فکر میکنین خوبه معرفی میکنین ممنون میشم برا(برادر)
فکر کنم سلیقه فیلمم مثل شماست😅
و اینکه من چطور با زبانشناس آشنا شدم اینم به وسیله شما بو چون توی اینترنت سرچ میکردم چه فیلمی ببینم برای زبان که صفحه تالار اومد بالا و کامنت شما رو دیدم اسامی فیلما بود بعدش زود زبانشناس رو نصب کردم
پس شما استاد راهنمای منین
البته بسیار سپاسگزارم

2 پسندیده

همونه میگم من چرا هیچی نفهمیدم از این فیلم … یه بار زیرنویس مشکل پیدا کرد اطرافیان پرسیدن چی داره میگه
گفتم هیچی فقط ببینین چیز خاصی نمیگه:rofl::rofl:چون خودم هم نمیفهمیدم فقط گفتم فعلا که چیز خاصی نگفتن

2 پسندیده

منم الان داستانا رو تو زیبوک گوش میکنم همش بریتیش هست و یکم گوشم عادت کرده …ولی خب بریتیش حرف زدنش سخته

2 پسندیده

اگه Breaking Bad رو ندیدید پیشنهادش میکنم

شما لطف دارید :pray: البته خودم هنوز دانش آموزم، کو تا استاد بشم

:laughing: :laughing:
برای اینکه از سریال و فیلم هایی که میبینید نتیجه ی خوبی بگیرید بهتره که تا شنواییتون به سطح مناسب نرسیده دو تا نکته رو رعایت کنید
1- سریال هایی که میبینید براتون خیلی سخت نباشن (از لحاظ لهجه و سختی عبارات و کلمات)
2 - همیشه یک دفترچه و خودکار همراهتون باشه و هر چیزی که حس میکنید پر تکرار بوده و یادگیریش براتون لازمه رو بنویسید و بعدا تو دیکشنری معنیشو چک کنید. (فقط خود کلمه و یا عبارت رو تو دفترچه بنویسید، بدون معنی) و (همیشه هم چیزایی که تو دفترچه توشتید رو دوباره مرور کنید و اگه معنی چیزی رو یادتون نیومد دوباره تو دیکشنری چکش کنید تا براتون یاد آوری بشه) اینطوری دایره کلماتتون خیلی زود قوی میشه.
3 - حتما از زیرنویس انگلیسی و کاملا هماهنگ با گفتار سریال استفاده کنید و فارسی رو کلا حذف کنید. و اگه بالای 90 درصد سریال رو بدون زیر نویس متوجه میشید، کلا زیرنویس رو حذف کنید.

4 پسندیده

ممنونم بابت پاسخگوییتون
متاسفانه من خیلی فیلما رو نمیتونم تنهایی ببینم چون اعضای خانواده میبینن و انگلیسی نمیدونن باید با زیرنویس باشه
ولی خودم وقتی فیلم میبینم سعی میکنم گوش بدم واقعا چی میگن ولی خودتون هم میدونین سطح peakyblinders برای من خیلی بالا بود و هیچی نفمیدم …ولی من هنوز فیلم دیدن برای زبان رو شروع نکردم ولی حتما این روشهایی رو گفتین حتما اجرا میکنم … در مورد فیلم breaking bad ندیدمش …حتما شروع میکنم به دیدنش… چون شنیدم خیلی خوبه
بازم ممنون

2 پسندیده

خواهش میکنم
اگه براتون مقدوره میتونید از زیر نویس دوزبانه استفاده کنید حداقل

2 پسندیده

اینو میتونم … به این تا الان فکر نکرده بودم که زیرنویس دو زبانه استفاده کنم :sweat_smile::sweat_smile:مرسی
از امشب میرم برای breaking bad فقط احساسی نباشه که من دوباره گریه کنم

2 پسندیده

دوستان لطفاً بحثهای نا مرتبط به موضوع رو جای دیگه انجام بدید.

4 پسندیده

اتفاقا اینطور نیست
اگه بخوایم اینارو در نظر بگیریم باید بگیم بریتیش مال عهد شاه ویز ویزه

1 پسندیده

ای خدا چرا اسپویل میدین آخه وسط این تاپیک :sob:

2 پسندیده

آی عزیزم اصلا متوجه این قضیه نشدم …ولی فیلمش عالیه لحظه به لحظه ش قشنگه

2 پسندیده

اااااای جااااااانم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
این چیزهاهمه برای مزاح و خنده است جیگری :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
والا مهم یادگیری زبان وبتونیم توی این دوره و زمانه با بیگانگان ارتباط برقرارکنیم
والا امریکن و بریتیش همه اش حرف :joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
هرچی شمابگید :rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
من که گفتم ماقدیمی هستیم خانم خانمااااااا :joy::wink::joy::wink:
عشقیند:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

1 پسندیده

به روی چشم فرمانده :wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand:اطاعت امر :bouquet::rose::bouquet::rose:

نه، احساسی نیست اصلا

2 پسندیده

خب خدا رو شکر … دیگه آبروم نمیره هی گریه کنم

1 پسندیده

نه اصلا:

https://www.dideo.ir/v/yt/FJbIPKlIRho

فکت: رفیقم فصل آخر فشارش افتاد آب قند خورد.

اتفاقا این سریال احساسی ترین سریال قرنه.

از مبارزه با سرطان، چالش های زندگی، شکست ها، زندگی مشترک، دوستی ها و دشمنی ها و همه چی توش هست.

تمام کارکتر های این سریال رو می تونی خودتو بزاری جاشون و حسشون کنی.

من خودم به شخصه بارها شده سریال رو استپ کنم چون فشار سنگینی برخی سکانس هاش داره.

5 پسندیده

لابد من زیاد احساساتی نیستم :grin:

3 پسندیده