25 اشتباه من در یادگیری زبان انگلیسی «اشتباه دوم - شروع دوباره»

کامنتتم دیدم عزیزمم :kiss::heart:

5 پسندیده

احسنت بر شما :grin::clap::clap:

تا زمانی که تو پروژه شما سلام بگید ما 35 درصد پروژه رو میدیم به شما. ویرایش شما بسیار با اهمیته :+1::+1:

ممنون فاطمه خانوم عزیز. بریم که رفتیم :stuck_out_tongue::grin:

نگرانم کلا کسی منو نشناسه تهه داستان :joy:

مرسی از شما نسیم خانوم گرامی. شما لطف دارید :rose::rose:

شما فعلا بشینید تا برسیم به 25. راه زیاده. ایشالا سال دیگه تولدم تموم میشه :laughing:

ممنونیم از شما سپیده خانوم عزیز. :rose::rose:

این فشار ها و سردرگمی ها همیشه چالش بزرگی واسه زبان آموزا بوده. مهم اون روحیه جنگندگیه که باید داشت و پیش رفت.

یکی از اشتباهات رایج که قراره انیمیشن کنیم ثباته. فعلا البته وقتش نیست.

ممنون میترا خانوم عزیز. خیلی لطف دارید. والا من نه نابغه ام، نه استاد. ( نه شکسته بند)

اینا کارهاییه که همیشه دوست داشتم انجامش بدم و خوبیش اینه تو گروهی دارم این کارارو می کنم که احساس راحتی دارم.

ممنونم از لطفتون :+1::rose::rose:

مرسی حنانه خانوم گل :rose::rose::rose:

این پروژه نیمه کاره نمیمونه چون پروین خانوم و فاطمه خانوم هستند :joy:

همینم خیلی دیر شد، ددلاینی که داشتیم هفته پیش بود این هفته بیرون اومد.

دم جفت پارتنر ها گرم :rose::rose::rose:

چرا؟؟؟

مشکل هنوز هست؟ من تونستم پلی کنم.

مرسی استاد :rose::rose:

به به سارا خانوم عزیز. خوش اومدید :rose::rose::rose:

ممنون بانوی محترم :rose:

ارادتمندیم شاه :rose::rose:

ممنونم ازتون دوست عزیز. البته ما عضو بزرگ و کوچیک نداریم. مثل یه خونواده همه محترم هستند :rose::rose:

ممنون از شما مریم خانوم عزیز :rose::rose::rose:
.

13 پسندیده

والا من منظورم این نبود، فقط خواستم بگم هم تیمی های قوی هستین انشالله علاوه برا این پروژه کارای بیشتر ازتون ببینیم ، همین بخدا :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

4 پسندیده

فک کنم شما بد خوندید. منظورم اینه دوستان نمیزارن من کم کاری کنم. نمیدونم دقیقاً شما چجوری خوندید که بهتون برخورد…

6 پسندیده

:joy::joy:نه بابا دادا کامبیز به من برنخورد
فکر کردم سوء تفاهم شد و شما فکر کردین من منظورم این بوده که همکاری تون تو این پروژه مستمر باشه
من دائمی رو گفتم
من عذر میخوام اگه باعث همچین برداشتی شدم :rose::rose::rose:

4 پسندیده

من اون وسط ایموجی نزدم اینجوری شد. عذر خواهی میکنم.

25 تارو قول میدیم تکمیل کنیم :joy: ( اگه زنده موندم)

زنده باشید :+1::grin:

5 پسندیده

انشالله سایتون روی سر تالار و بچه های تالار مستدام باشه و پرتوان تر از هر روز :rose::rose::rose:

5 پسندیده

ایشالاه. خیلیم عالی. جشن اختتامیه رو پس همون روز برپا میکنیم. :sweat_smile:
بازم سپاس از این همه تلاش :rose:

4 پسندیده

سلام
ماشاالله آقا کامبیز @YoKambiz مثل همیشه ترکوندین،واقعا این نکات خیلی مهم هستند که اگر قبلا یکی به خودم گفته بود الان خیلی جلو تر از وضعیت فعلیم بودم البته بازم خدا روشکر که با زبانشناس و این خانواده بزرگ آشنا شدم و همه با هم بسوی موفقیت درحال حرکتیم
ماشالله به زبانشناس و زبان آموزاش :star_struck:

و در آخر یه تشکر هم از خانم دوستی و خانم میرزایی
@fdoosti
@pari

6 پسندیده

سلام،خسته نباشید میگم بهتون بابت تهیه این ویدئو واقعا عالی بود:clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
@YoKambiz
@pari
@fdoosti
این ویدئو دیدم یاد خودم افتادم،دقیقاً وقتی میخواستم کتاب OPD بخونم اینجوری بودم یه مدت میخوندم بعد خسته میشدم بعد چند ماه دوباره میرفتم سروقتش و باز از اول شروع میکردم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless: اخرش هم فقط دو فصلشو خوندم

5 پسندیده

اختیار داریند شکسته نفسی نفرمایند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
عالی و درجه یک هستیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::heart::heart:
انشاالله به تمام برنامه هاتون جامع عمل بپوشانید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
همیشه در اوج سلامتی و موفقیت بمانید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:
باآرزوی موفقیت و بهروزی :bouquet::rose::bouquet::rose:

2 پسندیده

مواظب باش کامبیز شکسته بند :joy::joy::joy: غیبگو هستی بخدا تو گینس ثبت نشدی همه کاره ایی

5 پسندیده

@YoKambiz
جناب کشاورز واقعا کارتون عالیه … من همیشه ویدئوهای شما رو دانلود میکنم و برای استاد زبانم میفرستم اینقدر که عالی هستن …
@fdoosti
@pari
دست شماها هم درد نکنه

6 پسندیده

هی اینو میگی یاد اون عباسه میوفتم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

منم همین مشکلو دارم. همش با خودم میگم از سطح یک باید شروع کنم. هروقت کتابای سطح متوسط رو میخونم بینش با خودم میگم نکنه چندتا لغات سطح پایین رو بلد نباشم

3 پسندیده

سلام . خسته نباشید واقعا.
شما دوستان بی نظیر هستید امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق باشید.
خدایی این کلیپا یه قر ریز نیاز داره.
من حاضرم کارکتر منو درست کنید بزارید اونجا برای اخرین قسمت که یه جشن بزرگ برپا کنم با کلی قر ریز و درشت.

6 پسندیده

عاااالی بود دست میراز به هر ۳ دوست گرامی خدا قوت :clap::clap::clap::clap::heart::tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام، همه مقالاتتون عالی و انگیزشی و کاربردی هستند. این ویدئوها که عال تر از بقیه.
من یکساله با نرم افزار زبانشناس کار می کنم. البته غیرپیوسته. و حدود 15 ساله زبان می خونم. باز هم غیرپیوسته.
ولی هنوز به نتیجه واقعی و مدنظر نرسیدم. سطح لغات و شنیداری و ترجمه به فارسیم تقریبا بالاتر از متوسط هست.
ولی نگو از رایتینگ و اسپیکینگ :sob::sob::sob::sob:
غول‌های یادگیری زبان برای من. اینقدر باهاشون مشکل دارم که حتی وقتی می خوام به موضوعی فکر کنم و بنویسم یا راجع بهش حرف بزنم، ذهنم خالی و قفل می شه. کلماتی که مثل آب خوردن به فارسی می تونم معنیشون رو بگم، وقت کاربرد توی متن یا گفتار یادم می ره.
به نظر شما کدوم دوره از زبانشناس یا زوم و… می تونن این مشکل من رو حل کنن؟ یا چه راهی رو به من پیشنهاد می دید که بتونم شاخ این دو غول بگیادگیری زبان رو هم بشکنم، و بالاخره مدرک آیلتس بتونم بگیرم؟

2 پسندیده

حتما با انگلیسی قدرت شروع کنید. سطحتون هم متوسطه، می‌تونید درس‌ها رو کامل متوجه بشید. با خوندن این دوره، شما مربی خودتون خواهید شد. درس اول هم توضیح داده که باید چکار کنید.
مشکل رایتینگتون هم بخاطر اینه که نمی‌تونید به انگلیسی فکر کنید. توی ذهنتون جمله‌ی فارسی رو دارید و انتظار دارید ترجمه‌ش کنید به انگلیسی و بیاریدش روی کاغذ. شما در وهله‌ی اول باید روی شنیدارتون کار کنید و در کنارش کتاب های سطح‌بندی شده رو از اپ زیبوک بخونید.

2 پسندیده

اتفاقا یکی از دوره هایی که تا آخر مطالعه کردم، انگلیسی قدرت بوده.
متشکرم. پس باز هم لیسنینگم رو باید تقویت کنم.
ممنون بابت وقتی که گذاشتید

2 پسندیده