هایلایت مصاحبه با اعضای با اشتیاق زبانشناس - مهمان: Pari

سلام خدمت دوستان عزیز.

اینم هایلایت این مصاحبه خوب خدمت شما دوستان.

https://zabanshenas.com/uploads/interviews/pari-highlight.mp4

برای گوش دادن به نسخه کامل اینجا کلیک کنید

لینک این ویدئو در آپارات
لینک این ویدئو در اینستاگرام
لینک این ویدئو در یوتیوب
لینک این ویدئو در تلگرام

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

22 پسندیده

هایلایت شیک و مفیدی شده. خداقوت به شما :rose::rose: تصویر زمینه اش هم عالی.
الان که دقت می کنم میبینم کاش پری بودم :joy:. @pari

5 پسندیده

سلام
چقدر خلاقانه و عالیه این هایلایت.
خداقوت انصافا :rose: :pray:

4 پسندیده

چقدر خوبید شما. واقعا زیبا وشنیدنی و حرفه ای.
خانم ناظم دوست داریم.
اقا کامبیز عاشقتیم.
:smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

خیلی عالی شده :ok_hand:
منم میخوام :grin:

3 پسندیده

خیلی خوب شده عالیه، چه صدای قشنگیه :tulip:

2 پسندیده

تا شما باشین به موقع مصاحبه کنید. مصاحبه‌ی شما زمان ادیسون بود، از این قرتی‌بازیا نبود :joy:

خدایی این طاق‌بستان دیگه آخرش بود. عالیه عالیه
خوش به‌حالم :joy:

دلت میخواد فاطمه رو صدا بزنم؟ :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

جانم پری خانوم :joy::joy::joy: من اینجامم

1 پسندیده

بابا دستتون درد نکنه عالی
@pari
@YoKambiz
:+1::ok_hand::heart_eyes:

2 پسندیده

چشمات که باز میشه باید یکیو حرصشو دربیاری :neutral_face::joy: نه!

2 پسندیده

اینجاست که حس دستیار کارگردانی رو دارم که از بازیگری فقط خاک صحنشو خورد :joy::joy::joy:

پروین جان این از مناظر دیدنیه استان کرمانشاس؟ یه بیوگرافی ازش میدین؟ خیلی قشنگه

3 پسندیده

آخی چه کارگردان مظلومی :joy::persevere:

3 پسندیده

باور میکنی من خودم هنوز نرفتم اونجا :joy:

Shame on me :grimacing:

طاق‌بستان یا به کردی «طاق وه سان» و به لکی (توک وسون). مجموعه‌ای از سنگ نگاره‌ها و سنگ نوشته‌های دورهٔ ساسانی است که در ایران در محله طاق‌بستان در شمال غربی شهر کرمانشاه و در غرب ایران واقع شده‌است. این مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده‌است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد. چند صحنهٔ تاریخی از جمله تاج‌گذاری خسرو پرویز، تاج‌گذاری اردشیر دوم، تاج گذاری شاهپور دوم و سوم و هم‌چنین چند سنگ نوشته (کتیبه) به خط پهلوی کتیبه‌ای و مراسم شکار گراز توسط سوار کاران و نواختن موسیقی با آلات موسیقی چنگ در آن حک شده‌است. وجود کوه و چشمه در این مکان، آن را به گردش گاهی زیبا تبدیل نموده که از زمان‌های دیرین تا به امروز مورد توجه بوده‌است.

4 پسندیده

اره باور میکنم . چون خودمم خیلی از جاهای یزد رو نرفتم :grimacing:

چقدر عالی ممنونم عزیزم. ایشالاه امسال قسمت بشه میرم ببینم اینجارو :heart_eyes:

3 پسندیده

من رفتم ، فوق العاده زیباست ، توصیه میکنم کوه بیستون، طاق بستان ، قوری قلعه و علی الخصوص صحنه (دربند) برید به سختی دل میکنی :heart_eyes: انقدر که جای باصفاییه :sunglasses:
ما هرسال کرمانشاه و همدانیم :sunglasses:

3 پسندیده

چقدر عالی ممنونم عزیزم از معرفیش. :heart_eyes::heart_eyes: چه فصلی بریم بهتره؟

3 پسندیده

قوری قلعه رو دیگه رفتم :grimacing:
خیلی زیباست

غار قوری قلا (کردی: قوڕه‌قه‌ڵا) یا قوری قلعه ، بزرگ‌ترین غار آبی خاورمیانه[۱] با پیشینهٔ ۶۵ میلیون سال است؛[۲] که در استان کرمانشاه قرار دارد. این غار در ۲۵ کیلومتری شهرروانسر، در دامنه کوه شاهو و مشرف بر جاده روانسر -پاوه و در همسایگی روستایی به همین نام جای گرفته‌است.

درازای این غار ۱۲ کیلومتر و ژرفای آن ۳۱۴۰ متر است و به عنوان یکی از هفت اثر طبیعی ملی ایران، به ثبت رسیده‌است.[۲] در سال ۱۳۵۵ یک گروه از غارشناسانانگلیسی و در سال ۱۳۵۶ گروه دیگری از غارنوردانفرانسوی بخشهایی از غار را بطول پانصدوپنجاه متر بررسی و اکتشاف کردند. در دهه ۱۳۶۰ نیز گروهی از غارنوردان کرمانشاهی بخشهای جدیدی از غار را تا عمق بیش از سه کیلومتر اکتشاف و شناسایی کردند.

ژرفای حوضچه‌های این غار به ۱۴ متر می‌رسد هم چنین دمای درون غار ۷ تا ۱۱ درجه است و در همگی فصل‌های سال ثابت است.[ نیازمند منبع ] این اثر طبیعی دارای تالارهای زیبا در ۱۴۰۰ متری و ۵۰۰ متری به نام‌های تالار مریم، تالار کوهان شتر، تالار مسیر برزخ، تالار بلور و تالار عروس می‌باشد. این غار یکی از زیباترین جاذبه‌های دیدنی و جهانگردیِشهرستان روانسر می‌باشد.

5 پسندیده

فروردین بهترین زمانه. چون اینجا هوا زود گرم میشه. برا قوری قلعه حتما لباس گرم همراهتون باشه چون داخل غار فریز میشین :joy:

5 پسندیده

ما وسطای شهریور میریم خوبه هوا زیاد گرم نیست سرسبزه

2 پسندیده

مث غار علیصدر ، من زمستون رفتم مجسمه یخی اومدم بیرون :joy:

2 پسندیده