چالش کتابخونی شهریور 1398 ⭕

سلام . کتاب پدر پولدار ، پدر فقیر تا آخر فصل اول-بخش اول مطالعه شد :blush:

3 پسندیده

سلام .کتاب چروکی در زمان بالاخره تموم شد :blush:
خیلی زیبا بود ، اگه فرصت کنم دوست دارم یه نقد براش بنویسم
ممنون از آقا مصطفی @mostafa.76
و پروین خانم @pari بابت معرفی این کتاب

7 پسندیده

سلام به روی ماه عزیزان زبانشناس صبح همگیتون رنگین کمانی :sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::rainbow::rainbow:بعد کلی وقت سر وکله زدن با برنامه این شد نتیجه ی زحمت تابستان من (هرکی بخنده کچل بشه :joy::joy::joy::wink::wink::wink::pray::pray:)

موفق باشید :rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام میتراجانم
ماشاالله از من فعالتری ، من زبان همش فقط مرور میکنم
باور کن کتاب جدیدی هم نخوندم
اون انیمیشن که تو زوم نگاه می‌کنی ؟ خوب هستش منم نگاه کنم ؟

1 پسندیده

سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت سپیده خانم خوشگل :rose::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower:صبحت بخیر عزیزدلم :rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart::heart:مرسی از این همه انرژی و
یک ماشاالله هم بخودت باید بگی فداتبشم :rose::rose::rose::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:چه حرفی نازنیینم شما کجا و ما کجا مونده به شما برسم خوشگلم :rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts: من هم مرورهم زیاد ولی چون نمیتونم از لایتنر استفاده کنم برای همین کتابهای زیبوک رو میخونم والا توی زبانشناس الان۳ماه گیر دختر زیرک و بخش اول کتابهای بچه گانه هستم :joy::joy:
هنوز هم توی صحبت کردن هم مشکل دارم :joy::joy::joy::wink::wink:اما شماعالی هستی نازنیینم :rose::rose::rose::rose::rose:
خانواده سیمپسون هم من خوشم میاد بخصوص مادر و پدر باحال هستند الالخصوص صدای مادر رو خیلی دوست دارم صداش خفه است دوست داری ۱قسمتش رو نگاه کن تلفظهاشون هم روان فداتبشم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

این چه حرفیه ؟ خجالتم نده بابا ⁦☺️⁩ من در حد ابتدایی ام بخدا تازه دارم زمان حال ساده یاد میگیرم ⁦☺️⁩

اشکال نداره عجله ای نیست که برای یادگیری، من از اواسط خرداد که به جمع شما پیوستم هنوز بسته بچه گانه هم تموم نکردم
نیمچه داستان + بچه گانه + کتاب های سطح بندی شده در حال خوندنشم + دوره های آموزشی مثل پاپا و mmmEnglish

پس در آینده میزارم تو برنامه هام

من هم مشکل دارم، فدای سرمون :grin: موفقیت خوشگل و موشگل در انتظار ماست :sunglasses:

1 پسندیده

جدی بی اغراق گفتم :rose::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:من زمانها رو توی معنی جملات یادگرفتم کلا همیشه ترجمه ام خوب بود امااصلانمیتونم حرف بزنم یا توی جملات بکارببرم همیشه مشکل انشانویسی و جمله نویسی داشتم و دارم حرف زدن هم کلاصفرم.

ماشاالله به شما خانم :pray::pray::pray::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
من الان بعد۳سال زحمت دادم مستمرش کردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:من توی زبانشناس دروس زبان بدون تلاش دخترک زیرک +نیمچه داستان تازه فقط۲درس اول +داستانهای بچه گانه بخش اول :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
مونده به شما برسم عشقم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:

عالی نازنیینم :rose::rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

2 پسندیده

انشاالله :rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::pray::pray::pray::pray::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

3 پسندیده

سلام . فصل اول کتاب پدر پولدار ، پدر فقیر مطالعه شد

4 پسندیده

۶ فصل داستانهای وایکینگ از سری کتابهای زیبوک
و ۸فصل مرگ سفید

5 پسندیده

سلام . کتاب « کنت ولاد » از قسمت کتابهای سطح بندی شده ی متوسط ، مطالعه شد .
این کنت ولاد دراکولا ، اون کنت ولاد نبود و خواننده سر کار میره ولی قشنگ بود در کل :neutral_face::neutral_face:

کتاب بلندی های بادگیر از مجموعه فوق متوسط هم شروع کردم و سه فصل مطالعه کردم :blush:

5 پسندیده

سلام شب بر همگی بخیروشادی :hibiscus::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower:

خانواده سیمپسون:

کشور وحشی:

داستانهای یک وایکینگ:

نیمچه داستان:

3 پسندیده

سلام به دوستان کتابخون.
خدا قوت
احیانا نبینم انرژیتون افتاده ها
:grin: ادامه بدین با قدرت

4 پسندیده

سلام نسیم جون انرژیشون نیافتاده
پروفایل جدید مبارکه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چطوری اینطوری کردید باچی خیلی خوشگله الان میگن از فیکی خارج شدید :joy::joy::joy:@Farzad_Poodineh

3 پسندیده

حالا خواستم جو بدم میزاری مگه😂

قربونت عزیزم. راستش مثلا نقاشی دیجیتالی انجام دادم ولی خب خیلی نکات طراحی رو رعایت نکردم صرفا یه اتود اولیس. ولی خب چون ذوق داشتم زدم پروفایل :joy:

3 پسندیده

میذارم :joy::joy::joy::kissing_heart:

حالا نکاتو رعایت نکردید انقدر قشنگه رعایت کرده بودید که وای ویلا بود الان :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: هروقت ذوق داری بذار پروفایل ماهم ذوق کنیم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

باریک تاپیک مهر ماه رو بزن تا دوستان بتونن استمرار مطالعاتیشونو حفظ کنن:joy::sunglasses:

چشم حتما اینو تو سفر بودم انجام دادم به صورت کاملا خودشیفته :joy:
ولی خب چون دیدم انصافا علاقه به نقاشی و طراحی رو نمیتونم حذفش کنم گفتم این مدلیشو ترای کنم که خب خوشم اومد دنیاییه

3 پسندیده

تاپیک جدا بزنم ؟

اره واقعا با یک تیر دو نشون بزن ما هم میبینمتون :joy::heart_eyes::heart_eyes::grin::grin::grin:

1 پسندیده

سلام . من گفتم کتاب بلندی های بادگیر از سطح بندی شده رو مطالعه کردم ؟
الانم کتاب کوهستان سرد رو شروع کردم ،دو فصل خوندم

برای اینکه لایتنرم خالی بشه ، دارم سطح بندی شده می خونم
البته برای آموزش زبان هم در کل خیلی مناسب هستن
گرچه لذت مطالعه ی کتاب های نسخه ی اصلی رو ندارن
یه جورایی هم خلاصه شدن و هم به قلم نویسنده نیستن !

3 پسندیده

دوستان عزیز سلام عصر پاییزیتون بخیر وشادی :rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::hibiscus::rose::hibiscus::rose:
این تایپک بسته شد و قفل تابستان ۹۸ در همین جا زده شد همگی خداقوت :ok_hand::ok_hand:انشاالله تابستان پرباری برای همه ی عزیزان بوده باشه :ok_hand::ok_hand::pray::pray::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::heart:انشاالله باتایپک مهر۹۸ به زودی در خدمتتان خواهیم بود :hibiscus::rose::rosette::tulip::blossom::sunflower:
باتشکر روابط عمومی :wink::wink::joy::joy::rose::hibiscus::rose::hibiscus:

7 پسندیده