معرفی برند تبلت

سلام
کسی هست که از تبلت استفاده کنه؟
چه برند و مدلی الان خوبه ؟

3 پسندیده

سلام بنظره من تبلتا اصلا کیفیت ندارن چون اگر بیفته زمین یا ضربه کوچیک بخوره خراب میشه
پیشنهاد میکنم تبلت نخرید
و اینکه آیپد هم خیلی خوبه من ازش راضی بودم ولی تنها مشکلش اینه که سیم کارت نداره کیفیت دوربین همچیش عالی
و الان قیمتش ۱۰ میلیون تومانه
ولی بازم گوشی بهتر شما میتونید با ۳ یا ۴ میلیون یک گوشی سامسونگ بخرید و خرابم نمیشن

2 پسندیده

برای کتاب خونی که تبلت خیلی بهتره اما بیرون رفتن باهاش مشکله
دوتا از بهترین های سامسونگ
تبلت tab s4

تبلت tab S5e

3 پسندیده

ممنون بابت راهنماییتون @fatemeh74 @hadi110

من سامسونگ a5 دارم صفحش واسم کوچیکه گفتم اگر تبلت خوب باشه تبلت بگیرم و زیبوک و زبان شناس رو روشون نصب کنم

3 پسندیده

تبلت برند هواوی چطوره ؟

1 پسندیده

سلام بر شما
حقیقت من 3سال پیش از برند سامسونگ Galaxy Tab S3با شماره مدل SM-T825 خریدم که قلمم داره.
که ابعاد نسبتا بزرگی داره و رو مناسب کتابخوانیه.
و البته از خود تب بسیار راضی ام. تنها عیبش بزرگیشه که نمیتونی همه جا حمل کنی. (البته مسافرت و هر مسافت دوری برم با خودم میبرم) :sweat_smile:
اما خب طبیعتا الان قیمت ها بسیار گرانه. و اگر واقعا خیلی از تب لت استفاده می کنید روش هزینه کنید.
وگرن پول به گوشی بدین با یه صفحه نمایش ابعاد مناسب که بتونید کتاب خوندنتونم پوشش بدید ارجحیت داره بنظرم.
من چند ماه پیش مجبور شدم گوشی بخرم. چون گوشی قبلیم به خرج افتاده بود برای باتریش که اصلش پیدا نمیشد چون جی 5مدل 2016 بود. هی باد میکرد باتریش.
برادرم دو مدل پیشنهاد دادن یکی A 30سامسونگ و دیگری y2019 هواوی بود. که بعد از بررسی مدل دوم رو انتخاب کردم. و واقعا راضیم هم کیفیت دوربینش هم کار کردن باهاش. این عکسارو با همین گوشی انداختم. :grin: و صدالبته کتاب خوندنم باهاش اوکی هست. چون ابعادش مناسبه.
خلاصه که امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته باشید و لذت ببرید.

4 پسندیده

هوآوی بنظرم مارکش زیاد خوب نیست پیشنهاد میکنم نخرید ولی اگه براتون ممکنه میتونید آیپد بگیرید خیلی خوبه فقط سیم نمیخوره

2 پسندیده

حقیقت منم همین نظر رو داشتم فاطمه جون گویا هر کسی گوشی هواوی داشته مشکلاتم زیاد داشته . ولی مدل های 2019 اش کاملا حرفه ای و بی نقص ارائه شده . البته حداقل اون مدلی که من دارمو راجبش می توونم نظر بدم :joy:

5 پسندیده

من خیلی در زمینه گوشی تجربه دارم الان سامسونگ دارم واقعا راضیم :heart_eyes:

3 پسندیده

میتونی گوشیت رو با سامسونگ a7عوض کنی،صفحه بزرگتری داره و خوب همون کیفیت a5 رو هم داره و مقرون به صرفه تره

3 پسندیده

گمون نکنم هنوز نسخه ios زبانشناس آمده باشه

3 پسندیده

مچکرم
خواندن کتاب با گوشی و تبلت تفاوت زیادی داره؟

2 پسندیده

من الان گوشی ام a7 هست از اندازه صفحه اش برای کتاب خونی رضایت صدر صد ندارم اما برای بقیه کارها زبان مشکلی باهاش ندارم

2 پسندیده

منم هاوائی دارم عالیه و راضیم

3 پسندیده

انصافا هواوی عکس هاش خیلی خوبه البته گوشی های گرون قیمتش با بهترین ها مقایسه میشن

3 پسندیده

آره درسته نیومده اون نسخه امیدوارم بیاد خیلی ها منتظرن

3 پسندیده

سلام عزیزم
برای خرید تبلت خوب فک کنم شما باید 6،7 میلیون به بالا خرید کنید
تو برند سامسونگ مطمئنا گوشی های سری a خوب هستن
تو برند هواوی y72019 با قیمت متوسط 2500 تومن و y92019 با قیمت متوسط 3تومن گوشی های مقرون به صرفه و با امکانات بالایی هستند

3 پسندیده

من تبلتم لنوو هستش. ۵ سال پیش گرفتم ۱و ۲۰۰
ازش راضی ام ولی کلا استفاده نمیکنم. ی گوشه خاک میخوره :sweat_smile:

4 پسندیده

اسرافه ها بدیدش به من کلی دعاتون هم میکنم :sweat_smile: در ثواب زبان آموزی من هم سهیم می شید :joy:

3 پسندیده

تبلت هواوی؟
چه مدلیه؟

1 پسندیده