Vacbulary17

خیلی عالی بود :bouquet::rose::bouquet::rose:باهمین روش پیش بری بهترین میشی خانم

1 پسندیده

فاطمه به فنا رفتی.یه دشمن برای خودت درست کردی که نگو.
منم الفرار

2 پسندیده

میترا جون :joy::joy: عزیزم الهی آرمینا فداتون بشه منم بشم ببخشید دیگ :purple_heart::two_hearts::purple_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::heartpulse::heartpulse::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::yellow_heart::green_heart::green_heart::heart::gift_heart::gift_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

1 پسندیده

خشم‌میترا.بریم تو پستای قدیمی تالار محو شیم.این بنده خدا همیشه گل بدست بود.ببین چه بروزش اوردی دختر.الان قمه بدست شده

2 پسندیده

خدانکنه جفتتون زنده باشید فدای خانواده ی گلتون بشید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:
بخشیده شدیند :bouquet::rose::bouquet::rose:اما جای جبران داره یکم باید گوشهاتون رو بپیچونم :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

من یاتو تومنم سره کار گذاشته بودی جا داره ی دونه بزنم تو سرت :neutral_face::rage::angry::rage::angry:

2 پسندیده

واسه شماهم دارم گل پسر صبر داشته باش شب دراز است و قلندر بیدار :joy::joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

واسه همه بخشیدنات مرسی :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

اندکی صبر کتک نزدیک است :joy:

2 پسندیده

خدایا این فاطمه رو بخور.

2 پسندیده

عزیزمی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::bouquet::rose::bouquet::rose: ولی عزیزم باید صبر داشته باشی

1 پسندیده

خدایا ارمینا رو بکش :joy:

1 پسندیده

بس بس باهرجفتتون هستم @R.min و @fatemeh74

1 پسندیده

#باهم دیگه مهربون باشیم

2 پسندیده

سلام

منم که نظری ندارمو فعلا سکوت اختیار کردم :flushed::pleading_face::face_with_thermometer: @pari

3 پسندیده

چرا میشه بگید ممنون :kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

شما که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی‌بره آخه. تا صدا ندادی دیگه نبینم کسی رو تشویق کنی ها :joy:
همه جا پیگیرم ها
Quote from @pari

4 پسندیده

چقد حرف گوش‌کن :joy:
و همچنان منتظر وویستون هستیم

4 پسندیده

چ صدای دلنشینی😍با اعتماد ب نفس و بدون استرس👏شما زبان اموزای باانگیزه باعث میشین منم اشتیاقم واسه یادگیری زبان بالابره🌹

3 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم ازت :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: مرسی :heart:

2 پسندیده