درس ششم از انگلیسی قدرت 'الگوها'

دوباره اومدم با یه داستان کوتاه
تلاشمو کردم که بهتر از هفته قبل باشم

راستی اون صدا دستمه که مثلا دستامو بهم زدم که شروع کنم فکر نکنین پشه کشتم🤣

31 پسندیده

سلام زهرا جون
خیلی ویس خوبی بود ، از صدات کلی حس خوب و انرژی مثبت ازت گرفتم :tulip::tulip:
منتظر ویس بعدی هم هستم اینجوری باعث میشه منم بیشتر انگلیسی صحبت کنم

2 پسندیده

فدات شم سپید جووونم … عزیزم مطمئنم تو هم بهتر حرف میزنی …کسایی که گفتن نمیتونیم حرف بزنیم وقتی وویس فرستادن بهترین صداها رو داشتن …پس حتما منتظر وویس تو هستم …
از اینجا شروع کن در حد سلام و اینکه بگو خوب یا بد بودی …وویس بفرست

3 پسندیده

باشه عزیزم، تمام تلاشم رو میکنم که ویس بفرستم

2 پسندیده

من منتظرم …باور کن من یه چیزی همیشه آزارم میداد اونم لهجه م بود از وقتی اومدم اینجا فهمیدم این مشکلی نیست که نشه درستش کرد و من چهارشنبه و پنج شنبه شب میام برای وسایل خونه م درس رو توضیح میدم یعنی تکرار فعالانه . من معلمم و کل کوسن و مبلام دانش آموزا .جاهایی که خودم یادم میره مثلا وانمود میکنم اونا نفهمیدن و از اول گوش میدم …این کار رو ادامه میدم تا اخرش بهتر شم

7 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
صدا
انرژی
لهجه
همه چی عالی :clap::clap::clap::clap:
خیلی خوب بود :relaxed::clap:

4 پسندیده

دقیقا :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

سلام عمه جون ویستو گوش دادم عالی بقیه چیزا رو توی ویس بهت میگم :wink::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dizzy::heart:

3 پسندیده

احسنت به این پشتکار
شما برخلاف ما پایه خوبی در مکالمه دارید چون از همون ابتدا از حرف زدن هراس نداشتید و باید بگم تو چالش کنفرانس قبلی غافلگیر و سورپرایز شدم
با همین قدرت و انگیزه ادامه بدید

4 پسندیده

مرسی مریم جووون مهربونم … شما سرشار از انرژی هستین

2 پسندیده

50 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

سپاسگزارم آقا هادی … شما لطف دارین امیدوارم بتونم بهتر عمل کنم و تلاشمو میکنم . شماها باعث میشد که من انگیزه بگیرم و اعتماد به نفسم بالا بره …شاید باور نکنید ولی من اصلا اعتماد به نفس ندارم در فارسی صحبت کردن ولی برای انگلیسی چون شماها هستین و انگیزه میدین دوس دارم بهتر عمل کنم

2 پسندیده

اینم از ویس

5 پسندیده

5 پسندیده

4 پسندیده

باریکلا ماهر خانوم
Continue

3 پسندیده

مرسی خیلی مونده برای بهتر شدن ولی همینکه خودمون مجاب کنیم که یکار رو انجام بدیم عالیه و ان شالله نتیجه میگیریم

3 پسندیده

@pari
@Farzad_Poodineh
@a.bayani
@fdoosti
@mostafa.76
@YoKambiz
I know u may don’t have to listen but this is important to see that im better than last friday or not .pls listen to it and say my mistakes . I want to improve and absolutly i need ur opinion

7 پسندیده

سلام
احسنت به شما. نسبت به قبلی اعتماد به نفستون خیلی بهتره شده. خیلی خوبه.
فقط enthusiastic رو th رو ث عربی تلفظ کنید. من ز شنیدم. تلفظ succeed هم بیشتر توجه کنید. بیشتر متمایل به کسرس تا آ در su

4 پسندیده

مرسی آقا مصطفی روی th دارم کار میکنم چون هفته قبل هم گفته بودن …حتما هفته دیگه بهتر میشم و سعی میکنم تلفظم بهتر شه

2 پسندیده