فعل دو قسمتی put on

سلام
خواهش میکنم

چرا داره، اما تو برنامه زبانشناس این قابلیت فعال نیست،
اگه put رو سرچ کنید و صفحه سرچتون رو پایین بیارید تمام حالات و زیرشاخه های او کلمه رو نشونتون میده، بعد میتونید از طریق بخش لایتنر اون رو سرچ کنین:

2 پسندیده

به به. به این میگن جوانمردی. به این میگن صداقت.به این میگن اموزش.به این میگن مربی.تکبییییر
حالا تا نیومده دوباره دعوامون کنه زود بریم به اینتونیشنمون برسیم.

4 پسندیده

سلام. متشکرم فکر کنم اگه همون توصیه @ehn.ehsan رو گوش کنیم، آسون تر باشه
تو یه مواردی بهتره از این نصیحت بهره ببریم.

3 پسندیده

این روزا اینقد وقت کم میارم، خیلی از تاپیک‌ها رو از دست میدم ولی خوشحالم از بین همه‌شون، این تاپیک رو خوندم، صرفا بخاطر این توصیه‌ی ناب و عالی. خدایی بهتر از این نمیشد راهنمایی کرد. خستگیم در رفت

خدا قوت آقا احسان :clap:
همیشه هم یه نیمچه طنزی قاطی پست‌هاتون می‌کنید که جذابیتشونو دوچندان می‌کنه.

5 پسندیده

سلام
شما محبت دارین، البته عذر شما کاملا موجه هست. همه خوشحال شدیم وقتی فهمیدیم که دارین به اونچه بیصبرانه منتظرش بودین، میرسین. ولی در عین حال بازم دوست داریم شاهد فعالیت های زیاد و موثرتون باشیم. شما دیگه حکم یکی از شناسنامه های زبان شناس رو دارین. آلمان رو با خاک یکسان میکنیم اگر بخواد باعث بشه کم پیدا بشین.
گفتیم که بدانند و بدانید :wink:

4 پسندیده

حرف حق رو زدین به خدا
بعضی از دوستان از کلیات فارغ شدن و به جزییات می پردازن
همینا باعث خستگی و تلقین سخت بودن انگلیسی و درنهایت کنار گذاشتن تمرین و هر چیزی که به انگلیسی مربوطه میشه (دیدم که میگم)

3 پسندیده

کاملا توجیه شدم :joy::+1:

2 پسندیده

Full agree :+1: :clap:

1 پسندیده

سلام استاد عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
دقیقا همین قصد رو داشتم که مچم رو گرفتین :sweat_smile:

اطاعات امر :pray:
خودتون بهتر در جریان هستین هر از گاهی حواسم از مسیر پرت میشه و هر بار زحمت سر به راه کردن من رو شما می کشین :sweat_smile: :blush:
دلسوزی و نگرانی شما نسبت به بنده و سایر زبان آموزان ستودنی و بسیار انرژی بخشه، خیلی خوشحالم که هستین :rose:

2 پسندیده

همیشه در مسیر، و موفق و پیروز باشین :clap:

1 پسندیده