لینک معرفی کتاب های زیبوک 📚

سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه.
همونطور که احتمالا مستحضرید از زمان انتشار اپلیکیشن زیبوک تا الآن کتاب های زیادی از این اپ در تالار زبانشناس معرفی شدن. استارت این کار مفید رو آقا فرزاد زدند و بعد ها توسط دوستان دیگه هم دنبال شد. به نظرم اومد لینک تمامی این معرفی کتاب هارو در یکجا کنار هم قرار بدم تا دسترسی بهشون راحت باشه. امیدوارم بره دوستان مفید واقع بشه:

قفسه ی نوجوانان

رمان های متن اصلی

شماره عنوان کتاب نویسنده
1 The Forty rules of love - ملت عشق Elif Shafak
2 The Road - جاده Cormac McCarthy
3 1984 George Orwell

معرفی رمان بخشنده

کتاب های غیر داستانی:

https://talk.zabanshenas.com/t/topic/28418/2

مجموعه داستان:

این تاپیک به روزرسانی خواهد شد.
به امید موفقیت تمامی دوستان. :pray: :rose:

30 پسندیده

سلام
خیلی ممنون که همه این کتاب هارو تو یه تاپیک قرار دادین:pray::pray::pray::pray::pray:

7 پسندیده

ممنون آقا مصطفی :pray:
از این به بعد با قالب این تاپیک کتاب ها رو تکمیل و معرفی کنیم که هم شکیل تر بشه و هم دسترسی بهشون راحت تر بشه

8 پسندیده

سلام خواهش میکنم. :rose:

خواهش میکنم آقا فرزاد. :rose:
در مورد پیشنهادتون کاملا موافقم. اونطوری منظم تر میشه. فقط ممنون میشم در این باره راهنمایی و یاری بفرمایید. من زیاد بلد نیستم حقیقتش. :pray:

6 پسندیده

خسته نباشی مصطفی جان.

داداش یکی از کارهای خیلی قابل قبولی که همیشه میکنی اینه که کتاب هایی که می خونی یه خلاصه کوتاه هم مینویسی که انصافا ارزش بسیار بالایی داره. مخصوصاً در کشور ما که متاسفانه کتاب خوبی خیلی کمه. لااقل الان کاربرای عزیز میتونن با استفاده از لینک های دست نوشت شما راحت یه نیم نگاهی به خود کتاب بندازن.

واقعا کارت ارزشمنده. دست مریزاد :rose::rose:

11 پسندیده

خواهش میکنم آقا کامبیز. ممنونم که همیشه به بنده لطف دارید. :rose: :pray:

6 پسندیده

الان سه مورد رو انجام دادم
همون موارد رو کپی کنید و موارد جدید رو جایگزین کنید

8 پسندیده

بله درسته. فقط سوالم اینه که اون نمودار رو با کدام یک از ابزارهای تالار انجام دادید؟ میترسم کپی رو انجام بدم لینک به هم بریزه.

6 پسندیده

اشکال نداره
خودم انجام میدم

6 پسندیده

خیلی ممنون اقا مصطفی :rose::rose::rose:

6 پسندیده

به روزرسانی

معرفی کتاب خود را برهان (unfuck yourself) در قسمت کتابهای غیر داستانی افزوده شد.

9 پسندیده

به به چه تاپیک قشنگی، چی بهتر از معرفی یه کتاب خوب
کی بشه من پست بزارم ان شاا…

7 پسندیده

ممنونم از لطفتون ترمه خانم بزرگوار :pray:

8 پسندیده
4 پسندیده

چه تاپیک خوبی رو گذاشتین :ok_hand::ok_hand:معرفی کتاب های زیبوک انتخاب کردن برای شروع یک کتاب رو ساده تر می‌کنه :rose::rose::orange_heart::green_heart::orange_heart::green_heart:

5 پسندیده

پیشنهاد می کنید اینجا کتاب معرفی کنیم؟

1 پسندیده

بله. قبلا معرفی کتاب های زیبوک زیاد رخ میداد اما خیلی وقته که دیگه انجام نمیشه و عالیه که دوباره از سر گرفته بشه.

2 پسندیده