تالار زبانشناس

داستان هملت

سلام دوستان
به توصیه دوست عزیزم @fatemeh74
بازگویی درس هملت انجام دادم
خوشحال میشم به صدام گوش بدین و اشکالات بهم بگین
ممنون:pray::pray::rose::rose::rose:

8 Likes

سلام عزیزم برات ویس میفرستم

3 Likes

زهرا جون رسیدم خونه گوش میدم وویستو

3 Likes

منم تو مغازه ام دارم گوش میدم :joy::joy::joy:

3 Likes

عه کلک چه مغازه ای بدون من :joy::joy:

2 Likes

سلام زهرا جان خیلی خوب بود. دارم یواش یواش منم وسوسه میشم ویس داستان هملتو ظبط کنم بفرستما :sweat_smile: حیف ک اسماشون یادم نمیمونه :roll_eyes:

2 Likes

باشه عزیزم،منتظر نظرت هستم

2 Likes

مرسی عزیزم:rose::rose::rose::rose:
چرا که نه توام بفرست

2 Likes

قبلا یه بار امتحان کردم ولی زیاد موفق نبودم بیشتر سعی میکنم داستانو حفظ کنم و این چند روزی طول میکشه ولی یه بار دیگم سعی میکنم شاید شد😁

3 Likes

اگه هم حفظ نکردی به نظر من ایرادی نداره
همون از رو متن بخونی ولی فراز و فرود و تلفظ رعایت کنی هم عالیه

3 Likes

فقط صدای خوابالومو فاکتور بگیر
الان یه دفعه یادم اومد بهم گفتی ویس بفرست،سریع ضبط کردم
چه بچه خوبیم من:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Likes

3 Likes

سلام عزیزم
مرسی بابت نظرت:rose::rose::rose::rose::rose:
فقط کدوم کلمات اشتباه گفتم؟!

2 Likes

عزیزم فکر میکنم لهجت بریتیشه بذارید مجربین بیان
من چون امریکنه فکر میکنم تلفظتون اشتباهه

2 Likes

باشه عزیزم
من تا الان لهجه کار نکردم
فقط سعی میکنم مثل داستان بیان کنم
در مورد لهجه ها هم اطلاع ندارم
حالا باز دوستان کمک کنن ممنون میشم

2 Likes

لهجه این داستانا بریتیشه
درکل خیلی عالی هستی :heart_eyes::wink::heart_eyes::wink::heart_eyes::wink::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:

2 Likes

قطعا موفق خواهید شد :clap:
برای دست یابی به این هدف توصیه میکنم به این طریق پیش برید:

1. پس از اینکه به لغات و تلفظ از طریق تکرار زیاد تسلط پیدا کردین.برخی جملات مهم را یاداشت کنید.جملات کلیدی بعد شروع به بازگویی داستان کنید و نگاهی به برگه داشته باشین

2. مرحله بعد سعی کنید کلمات و عبارات کلیدی را یاداشت کنید و درس را بازگویی کنید.در این مرحله اگر خلاقیت به خرج بدید و هر لغتی را مترادفش میدونید سعی کنید جای گزین کنید

3. درمراحل بعد به تدریج قادرخواهید بود که داستان از ازخودتان بازگویی کنید، مجددا سعی کنید تغییراتی ایجاد کنید و حتی سعی کنید داستان را به زمان های مختلف بازگویی کنید

این روشی که خدمتتون گفتم چیزی هست که بنده با یکی از اعضای تالار به صورت پارتنر باهم کار میکنیم و فوق العاده در پیشرفت شما موثره خواهد بود

2 Likes

سلام زهرا جان :heart_eyes:
خیلی خوب پیش رفتی آفرین :clap::clap: تلفظ و صدا و تسلط خوب بودی همینجوری به تلاشت ادامه بده :heart_eyes: خوشحالم که داری پیشرفت میکنی :star_struck::tulip::tulip::tulip:
موفق باشی عزیزم

2 Likes

بنظرم فعلا روی لهجه ها تمرکز نکن همینکه داری روی اسپیکینگ و لیستنینگ کار می‌کنی کافیه بعد ها آهسته آهسته لهجه ها هم دستت میوفته

2 Likes

اره عزیزم
فعلا برایه لهجه برنامه ای ندارم،فقط تلفظ درست انجام میدم
فعلا هدفم صحبت کردن هست

مرسی عزیزم ممنون از شما:rose::rose::rose::rose:

2 Likes