فیلم و انیمیشن ساده

سلام به همگی…
فیلم یا انیمیشن در حد مبتدی یا متوسط رو به پایین چی خوبه؟
در حدی که یکی در سطح متوسط رو به پایین بتونه ۸۰ ۹۰ درصدشو بفهمه، مکالمه‌ش خیلی سریع نباشه و از الفاظ خیلی سخت هم استفاده نکنه… مثلا سرعت «اسباب بازی ها» زیاده…
اگه هم تو اپلیکیشن سراغ دارید، لطف بفرمایید و اطلاع بدید! باتشکر فراوان :pray::pray::blush:

6 پسندیده

سلام angry birds 2016 و انیمیشن inside out
توی اولی جملات بیشتر ساده و کوتاه هستن و مناسبه
دومی هم تا اونجایی که یادمه چون شخصیت اول یه کودکه و از زاویه دید اون روایت میشه ، جملات ساده هستن ، لهجه ها هم استاندارد هستن
ضمنا inside out انیمیشن فوق العاده زیبایی هست که دیدنشو به شدت توصیه میکنم

6 پسندیده

اپ ABAخوبه، ویدئو های سطح بندی شده داره و البته باید یا هزینه اش رو پرداخت کنید یا نسخه کرک شده استفاده کنید،به نظر من که سبک اش جالبه حالا به سلیقه خودتون بستگی داره

5 پسندیده

ضمنا یه نکته ای هم بگم
80 ، 90 درصد یه مقدار زیاده که شما بخوای فقط با گوش دادن متوجه بشی و باید در سطح پیشرفته باشی تا بتونی!
حالا اگه فرض کنیم شما در سطح متوسط باشی با یه کم تلاش و رعایت اصول مناسب که توی سایت زبانشناس گفته شده ، میتونی تا ماکزیمم 80 درصد متوجه بشی !

بخوای کامل متوجه بشی زیر نویس فارسی لازم داری و یا انیمیشن خیلی ساده برای کودکان زیر 8 سال مثلا میتونه مناسب باشه
که اونم ممکنه جذابیت نداشته باشه :grin:

4 پسندیده

سلام
در مورد اسباب بازیها موافقم که سخته یه کم.
اینجا انیمیشن های مناسبی معرفی شدن (قسمت کامنت هارو هم ببینین لطفا):

6 پسندیده

ممنون از شما
تعریف اینو شنیدم، باشه حتما…:pray:

2 پسندیده

ممنون از پیشنهادتون، راستش دنبال یه فیلم طولانی یا یه سریال ام که یه داستان طولانی داشته باشه و دارای سکانس‌های متعددی باشه…

3 پسندیده

سلام اگه حوصله سریال طولانی دارین
سریال once upon a time پیشنهاد میکنم
البته من فقط یه بار نگاه کردم با زبان اصلی خیلی راحت متوجه میشدم (با زیرنویس انگلیسی)

5 پسندیده

:pray:‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌

3 پسندیده

اتفاقا این دوتا فیلم اصلا برای سطح متوسط مناسب نیست چون خییلی سریع حرف میزنن

1 پسندیده

برای مبتدی که قطعا سخته @twom
ولی با توجه به روش زبانشناس برای تماشای فیلم ( دیدن با زیر نویس فارسی ، زیر نویس انگلیسی ، بدون زیر نویس و…)
فکر میکنم متوسط یا متوسط رو به پایین با یه مقدار چالش بتونه از پسش بر بیاد
به هر حال اگه این انیمیشن ها که جملات ساده و کلمات نسبتا معمولی و لهجه ی استاندارد دارن رو نخوان تماشا کنن ، یا باید کارتون کودکان تماشا کنن یا انیمیشن های کم دیالوگ رو
که با توجه به تایمی که میخوان اختصاص بدن به این فعالیت ، به نظرم این کارو نکنن بهتره ، چون در این سطح راه های بهتری مثل کتاب داستان و دوره های زبانشناس هست که میتونه مفید تر باشه
البته من خودم سطح متوسط هستم ولی فکر میکنم بین سطح متوسط و فوق متوسط ، یه طیف گسترده وجود داشته باشه
بین متوسط و زیر متوسط هم همینطور ، هر چی بالاتر بره ، این طیف گسترده تر میشه
برا همین ما فقط میتونیم پیشنهاد بدیم ، در درجه آخر خود طرف هست که باید امتحان کنه ببینه به کارش میاد یا نه !

3 پسندیده

inside out -frozen -crood

2 پسندیده

میشه اسم فیلم ها را بگین

3 پسندیده

اره inside out کارگردان یه روانشناس بوده و جایزه اسکار برده فیلمیش

3 پسندیده