تقویت 4 مهارت انگلیسی

بله منظورم همونهکتاب های گدیای کتاب

1 پسندیده

ببخسید کتاب های گویای اپلیکیشن

1 پسندیده

یکیم یه توضیح کامل میشه بگین در مورد نحوه گوش دادن به داستان ها ویادگیریشون؟

1 پسندیده

سلام شما تازه شروع کردید هرچهار تا باهم نمیشه باید یکی به یکی مهارتتونو تقویت کنید اول مکالمه بعد رایتینگ…
به ترتیب چون کیفیت مهم تر از تعدادشه
دوستان و مربیان شما رو کمک میکنند

1 پسندیده

تکنیک سایه را یکی از دوستان توضیح میده چطوری هست؟ممنون

1 پسندیده

تکنیک سایه سه گام هست اول باید یه متنی مه توسط فرد بومی نوشته شده رو با صدا گوش بدی بعد چیزهایی که شنیدی رو به کمک متن تکرار کنی بعد بدون متن اونهارو تکرار کنی

2 پسندیده

بفرمایید

2 پسندیده

سلام @mahin2
خوش اومدید به تالار زبان شناس

بهتون پیشنهاد می کنم این تاپیک رو ببینید

تازه این اپلیکیشن رو نصب کردم، از کجا شروع کنم به خواندن؟

دیدن ویدیوی این پست هم می تونه مسیرتون رو روشن کنه

خیلی عجله نکنید…تو بخش جست و جوی تالار, مقالات رو ببینیدو بسته به نیازتون, و البته موازی با اون, استفاده و بهره بردن از تجربیات مربیان, راه خودتون رو پیدا کنید.

2 پسندیده

سلام من الان میتونم کتابم شروع کنم خوندن یا فعلا داستانا را بخونم؟

2 پسندیده

سلام
اول باید سطحی که توش قرار دارید رو مشخص کنید (با انتخاب یکی از دوره های اصلی که در تاپیک زیر براتون توضیح دادم)

انتخاب سطح هم به این صورته که دوره های که انتخاب می کنید باید براتون قابل فهم باشه و بتونید 80 درصد به بالا کلماتش رو متوجه بشید (سرعت خوندن راوی ، لهجه و یا سختی پاسخ سوالات رو ملاک سخت بودن دوره قرار ندید، چون به مرور بهش عادت می کنید و براتون آسون میشن)

بعد از اینکه انتخاب کردید، دوباره بیاین اینجا که بهتون بگم چطوری بهترین بازدهی رو از دوره ی مورد نظر به دست بیارید

6 پسندیده

سلام آقا فرزاد؛ چقدر پروفایل جدید تون فاز شخصیت داستان های جنایی پیدا کرده :slightly_smiling_face:

یه سوال:
درسته در متن تون هم بولد کردید دوره های اصلی زبانشناس ولی به نظر تون با توجه به گسترش منابع نیاز به آپدیت شدن ترتیب منابع یا خود منابع در لیست نیست ؟

2 پسندیده

سلامم خانم نیکنام
بله، تو این عکس خواستم شبیه بازیگر نقش اصلی Breaking Bad باشم

برای دوره های اصلی بله حق با شماست
اگه دوره ی جدیدی به اپ اضافه بشه که کار آمد باشه به اون لیست اضافه میکنم
اما برای دوره های فرعی ماشالا از بس زیاد هستن فکر نمیکنم دسته بندی به کار بیاد

3 پسندیده

خیلی هم عالی که چهره تون انعطاف پذیری بالایی داره، جالب تر اینکه روی سن تون هم خیلی تاثیر گذار هست.
بهر حال تن تون سلامت باشه

من هم مد نظرم دوره های اصلی بود. حدس زدم تاکید بر اصلی بودن، بیشتر این هست که تنها دوره های مربوط به آقای ای.جی هوگ ساپورت بشه. که البته این هم ملاک خوبی هست ولی چون الان منابع بیشتر شده از جمله دوره مناسب پاپا که خیلی می تونه کمک باشه در گرامر و افعال عبارتی بهتر هست جزء دوره های ابتدایی معرفی بشه که از همون شروع این نکات آموزشی دوره تثبیت بشه.
البته جسارت هست اظهار نظر بنده، خودتان اهل فن هستید بهتر صلاح میدونید

4 پسندیده

شما لطف دارید خانم نیکنام :pray:

نظر بنده اینه که این دوره های می تونن زبان آموز رو برای شروع با موارد غیر ضروری سرگرم کنن و از هدفشون دور کنن

خواهش میکنم :pray:

4 پسندیده

علی رغم این همه تعریف از این فیلم من نرفتم سمتش فعلا
ولی من دیشب اولش فک کردم کاربر جدید اومده.
ماشالاه به این همه تغییر :grin:

3 پسندیده

:laughing:

1 پسندیده
1 پسندیده
1 پسندیده
1 پسندیده

سلام
وقت بگذارید این چند تا مطلب رو بخونید
اطلاعات خوبی بهتون میده و میتونید بهتر هدفتون رو مشخص کنید

1 پسندیده