تالار زبانشناس

تقویت 4 مهارت انگلیسی

سلام من تازه شروع کردم با اپلیکشن زبانشناس
چطور میتونم هرچهار مهارت انگلیسیم را تقویت کنم .
ممنون میشم راهنمای کنین.

==================
این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

2 Likes

من تمام دوره های زبان رو رفتم

1 Likes

منظورتون کتاب های گویا که داخل خود اپلیکشن هست؟

1 Likes

بله منظورم همونهکتاب های گدیای کتاب

1 Likes

ببخسید کتاب های گویای اپلیکیشن

1 Likes

یکیم یه توضیح کامل میشه بگین در مورد نحوه گوش دادن به داستان ها ویادگیریشون؟

1 Likes

سلام شما تازه شروع کردید هرچهار تا باهم نمیشه باید یکی به یکی مهارتتونو تقویت کنید اول مکالمه بعد رایتینگ…
به ترتیب چون کیفیت مهم تر از تعدادشه
دوستان و مربیان شما رو کمک میکنند

1 Likes

تکنیک سایه را یکی از دوستان توضیح میده چطوری هست؟ممنون

1 Likes

تکنیک سایه سه گام هست اول باید یه متنی مه توسط فرد بومی نوشته شده رو با صدا گوش بدی بعد چیزهایی که شنیدی رو به کمک متن تکرار کنی بعد بدون متن اونهارو تکرار کنی

2 Likes

بفرمایید

2 Likes

سلام @mahin2
خوش اومدید به تالار زبان شناس

بهتون پیشنهاد می کنم این تاپیک رو ببینید

تازه این اپلیکیشن رو نصب کردم، از کجا شروع کنم به خواندن؟

دیدن ویدیوی این پست هم می تونه مسیرتون رو روشن کنه

خیلی عجله نکنید…تو بخش جست و جوی تالار, مقالات رو ببینیدو بسته به نیازتون, و البته موازی با اون, استفاده و بهره بردن از تجربیات مربیان, راه خودتون رو پیدا کنید.

2 Likes

سلام من الان میتونم کتابم شروع کنم خوندن یا فعلا داستانا را بخونم؟

2 Likes

سلام
اول باید سطحی که توش قرار دارید رو مشخص کنید (با انتخاب یکی از دوره های اصلی که در تاپیک زیر براتون توضیح دادم)

انتخاب سطح هم به این صورته که دوره های که انتخاب می کنید باید براتون قابل فهم باشه و بتونید 80 درصد به بالا کلماتش رو متوجه بشید (سرعت خوندن راوی ، لهجه و یا سختی پاسخ سوالات رو ملاک سخت بودن دوره قرار ندید، چون به مرور بهش عادت می کنید و براتون آسون میشن)

بعد از اینکه انتخاب کردید، دوباره بیاین اینجا که بهتون بگم چطوری بهترین بازدهی رو از دوره ی مورد نظر به دست بیارید

5 Likes

سلام آقا فرزاد؛ چقدر پروفایل جدید تون فاز شخصیت داستان های جنایی پیدا کرده :slightly_smiling_face:

یه سوال:
درسته در متن تون هم بولد کردید دوره های اصلی زبانشناس ولی به نظر تون با توجه به گسترش منابع نیاز به آپدیت شدن ترتیب منابع یا خود منابع در لیست نیست ؟

2 Likes

سلامم خانم نیکنام
بله، تو این عکس خواستم شبیه بازیگر نقش اصلی Breaking Bad باشم

برای دوره های اصلی بله حق با شماست
اگه دوره ی جدیدی به اپ اضافه بشه که کار آمد باشه به اون لیست اضافه میکنم
اما برای دوره های فرعی ماشالا از بس زیاد هستن فکر نمیکنم دسته بندی به کار بیاد

3 Likes

خیلی هم عالی که چهره تون انعطاف پذیری بالایی داره، جالب تر اینکه روی سن تون هم خیلی تاثیر گذار هست.
بهر حال تن تون سلامت باشه

من هم مد نظرم دوره های اصلی بود. حدس زدم تاکید بر اصلی بودن، بیشتر این هست که تنها دوره های مربوط به آقای ای.جی هوگ ساپورت بشه. که البته این هم ملاک خوبی هست ولی چون الان منابع بیشتر شده از جمله دوره مناسب پاپا که خیلی می تونه کمک باشه در گرامر و افعال عبارتی بهتر هست جزء دوره های ابتدایی معرفی بشه که از همون شروع این نکات آموزشی دوره تثبیت بشه.
البته جسارت هست اظهار نظر بنده، خودتان اهل فن هستید بهتر صلاح میدونید

4 Likes

شما لطف دارید خانم نیکنام :pray:

نظر بنده اینه که این دوره های می تونن زبان آموز رو برای شروع با موارد غیر ضروری سرگرم کنن و از هدفشون دور کنن

خواهش میکنم :pray:

4 Likes

علی رغم این همه تعریف از این فیلم من نرفتم سمتش فعلا
ولی من دیشب اولش فک کردم کاربر جدید اومده.
ماشالاه به این همه تغییر :grin:

3 Likes

:laughing:

1 Likes
1 Likes