سه کتاب مناسب مخصوص لغات آکادمیک و سطح بالا

سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه.
در این تاپیک قصد دارم سه کتاب از زیبوک رو معرفی کنم که سرشار از لغات آکادمیک و سطح بالا هستن و به جای حفظ کردن کتابهای لغت متداول میشه اینارو خوند، لذت برد، بر دانش خود افزود و بعلاوه لغات رو در قالب یاد کرفت.
در کل کتابهای self help و اتوبیوگرافی نسبت به کتاب های داستان از لغات آکادمیک بیشتری برخوردار هستن.
این سه کتاب به ترتیب آسانی به سختی اینها هستند:

اگر هدفتون آکادمیک هست و یا آزمون های زبان رو میخاید شرکت کنید این سه کتابو به شدت توصیه میکنم. کتاب اول از رابرت گرین و دو کتاب دیگه هر دو از یک نویسنده هستن، با این تفاوت که اولی به بررسی تاریخ بشر در آینده و دیگری به تحلیل تاریخ انسان ها در گذشته اختصاص دارد.
امیدوارم این تاپیک مفید بوده باشه. شما هم اگر کتابی در این نوع میشناسید ممنون میشیم اینجا به اشتراک بگذاربد.
با تشکر :pray:

17 پسندیده

سلام @mostafa.76 دستتون درد نکنه بابت معرفی :rose::rose:

6 پسندیده

سلام حضور شما
خواهش میکنم. :pray:

2 پسندیده

سلام
بر دوست عزیزم
شما همیشه بهترینین مخصوصا در خصوص کتابها
فقط یک سوال میشه اینو بیشتر توضیح بدهید

در چه موردی از تاریخ بشر
منظورم اینه که درباره فرهنگ ها یا امپراطور ها یا تمدن ها بعد این ها علمی هست یا تخیلی یا فقط دیدگاه یک نفره

ممنون

3 پسندیده

سلام مهدی جان
لطف داری داداش
در مورد سوالت کتاب انسان خردمند بیشتر تاریخ انسانه نه مثلا جنگ ها و امپراتوری ها. بیشتر تحلیلی جدید از حوادث تاریخی مثل انقلاب کشاورزی انقلاب صنعتی پول دین و امپراتوریه و اینارو از منظری جدید بررسی میکنه و ارتباطش رو با انسان ها تحلیل میکنه و کاملا تاریخ نیست.

کتاب هومو دئوس هم در مورد پیش بینی آیندس و تازه شروع کزدم و خیلی باحاله. مثلا جهان در صد سال دیگه چطور میشه و اینا…

5 پسندیده

سلام آقا مصطفی @mostafa.76 :dizzy::dizzy::dizzy:
خیلی ممنون بابت معرفی این سه کتاب

من این کتاب رو دارم می خونم. لغت هاش عالی است. هر کدوم از فصل هاش رو دارم چند دور می خونم. بخاطر لغت های عالیش. :hibiscus::sunflower::rosette::rose::two_hearts:

چقدر جالب :green_heart::blue_heart::books:

3 پسندیده

سلام و درود.
خواهش میکنم :pray: :rose:

3 پسندیده