Ministory20 😍

اره عالین اقای گل میرزاییم هنینطوری آیلتس گرفتن با استفاده از زبانشناس

1 پسندیده

تو خصوصی صحبت میکنیم بذارید اول کمی براتون توضیح بدم

1 پسندیده

چه خوب… اسم پادکست ها چیه؟

1 پسندیده

خصوصی کجاست؟ مگه پی وی هم داره اینجا؟

2 پسندیده

هر پادکستی مخصوصا پادکست آیلتس
زیاد گوش بدید
جمله‌ها به شکل صدا به ذهنتون می‌رسه (اگه زیاد گوش کنید)

1 پسندیده

بله داره

1 پسندیده

شما فعلا به این چیزها فکر نکنید. در عرض کمتر از دو سال هم به هدفتون می‌رسید اگه برنامه‌ی درست داشته باشید. شما فعلا باید سطحتون رو ارتقا بدید. با توجه به اینکه مبتدی هستید با نیمچه‌ داستان‌ها و داستان‌های کودکانه شروع کنید. از پروسه‌ی زبان‌آموزیتون لذت ببرید. درگیر حواشی نشید، منظورم اینه که مدام خودتون رو با اینکه چقد پیشرفت کردید، یا چقد لغت بلدید یا چه سطحی هستید، درگیر نکنید. فعلا فقط این دو دوره رو بخونید تا کمی شنیدار و درک مطلبتون پیشرفت کنه. به این هدف که رسیدید برای ادامه‌ی مسیر هم باز ما راهنمایی‌تون می‌کنیم‌.

موفق باشید

4 پسندیده

سایت خوبی می‌شناسید استفاده کنم ازش یا دوره ای داره زبان‌شناس برای این ها که من اسمشو نمی دوونم

2 پسندیده

آخه قصدم مهاجرت هست… برام خیلی مهمه سریع پیشرفت کردن این که راه رو بدونم… این دوره هایی که شما فرمودین دارم میخونم ممنونم… که جواب دادین… چقدر عالی…

3 پسندیده

همه ی دورهای زبانشناس کاربردیو مفیده من اپ های زیادی میشناسم
اما ب خوبیه زبانشناس نبوده
شما زوم زیبوک رو هم نصب کنید
دهکده زبان،اکسپرت، بیاموز هم خوبه ولی ب خوبی زبانشناس زوم زیبوک نمیرسه

1 پسندیده

با نصرت هم خوبه

1 پسندیده

من زیبو و زوم و زبان‌شناس رو نصب کردم آماده آماده ام… فقط برای پارتنر بگید من چیکار کنم چجوری یه پارتنر پیدا کنم یا اگ خود شما تایم خالی دارین ممنون میشم افتخار بدین… سطحتونم از من بالاست

2 پسندیده

نصرت قبلا خریدم خوشم نیومد از روشش… به جاش یه پک عالی گرفتم استاد مهران میرزایی عالی تدریس میکنن دوره مقدماتی رو تموم کردم و وارد ادونس 1 شدم

2 پسندیده

عالیه همینطور ادامه بدید

1 پسندیده

ممنون اتفاقا خیلی حس خوبی دارم نسبت بهش خیلی کاربردی تدریس میکنن و مشتاقم همینجور ادامه بدم

2 پسندیده

انگلیسی قدرت هم بعد از اینکه یکم سطحتون اومد بالا بخونید اون دیگ معرکس

1 پسندیده

هیچ چیزی با سرعت به دست نمیاد. اینکه گفتید دو سال وقت دارید خیلی خوبه. بعضی‌ها میان میگن سه ماه که غیرممکنه یا شش ماه که اونم تقریبا غیرممکنه. راه درستش همین روش TPRS هست که توی نیمچه‌داستان‌ها دیدید. این دوره رو که تموم کردید، به دوره‌های بعدی میرید که اونا عالی‌ان. در کنار این دو دوره می‌تونید داستان‌های خیلی ساده هم گوش بدید که توی اپ زیبوک موجوده.

به‌ همین‌ها اکتفا کنید. چون منبع زیاد باعث سردرگمی میشه و وقتی به خودتون میاید که دو سال رو از دست دادین. افرادی که توی تالار هستند همه از این روش استفاده می‌کنند و کردند و در طی کمتر از دو سال به سطح خیلی بالایی رسیدن.

2 پسندیده

آره اولش نگاه کردم لغاتش سنگین بود برام یکم ولی خوشم اومد

2 پسندیده

خب تکنیک تی پی آر اس برای گرامر هستش ولی من با روش‌هایی استاد مهران میرزایی تقریبا به گرامر زیاد نیاز ندارم چون گرامر در قالب درس… تدریس میکنن… بیشتر هدف مکالمه است و لغات و روان شدنه

2 پسندیده

چجوریه… گزینه اش کجاس

2 پسندیده