تالار زبانشناس

Ministory20 😍

سلام شب بخیر دوستان عزیز
به ویس بنده گوش بدید و اشکالاتم رو به من بگید ممنونمم
نمیدونم چرا انقد مکث میکردم لکنت زبان گرفتم بدترین ویسی بود ک تا حالا فرستادم ببخشید :astonished::astonished::persevere::persevere:
صدای تلوزیونم نمیذاشت

14 Likes

عالی بود، خیلی روون صحبت کردی آفرین عزیزم

2 Likes

چه خوش صدا مثل همیشه … عااالی عزیزم

2 Likes

فدات سپیده جون عزیزه دل

2 Likes

عشقی عمه جونم :heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

سلام عزیزم :rose::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:عالی مثل همیشه مرسی خانم باارزوی موفقیت های بیشتر :rose::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::heart::heart::heart:

1 Likes

فدای شما بشم ک :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خدانکنه تاج سر و نورچشمی گلم :tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

عالی بود واقعا. آینده‌ی روشنی توی این مسیر داری اینو مطمئنم. فقط زمان مدرسه هم مطالعه‌تو ادامه بده. همه‌ی ما حتی اگه خیلی سرمون شلوغ باشه، اونقد زمان داریم که حداقل نیم ساعتش رو اختصاص بدیم به زبان خوندن.

راستی wow رو vov تلفظ می‌کنی، باید wow تلفظ بشه.

من یه چالش برات در نظر می‌گیرم اگه ناراحت نمیشی؟

برا این هفته سعی کن روی این دو تا صوت (w and v) تمرکز کنی.

نه اینکه جدا تمرینش کنی. فقط توی درس‌ها دقت بیشتری بکن به این دو صوت.

برای مطالعه‌ی بیشتر هم می‌تونی به تایپک زیر مراجعه کنی.

من سعی می‌کنم توی هرکدوم از وویس‌هات یه تمرین اینجوری برات بذارم اگه دوست داشته باشی.

6 Likes

سلام پروین خانم ممنونم :heart::heart::heart::heart::heart:

چرا ناراحت بشم اتفاقا خیلیم خوشحال میشم

حتما :blush::blush::blush:

چشم مممررررسییی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

میرم مطالعه میکنم مممنونم

4 Likes

چه نکات عالی رو مطرح کردین منم سعی میکنم پا به پای فاطمه جان خودمم رعایت کنم با این چالش ایشون :grin::tulip::tulip:

5 Likes

شنیدم شکسته‌بندها رو می‌گیرن. مواظب خودت باش :grimacing:

5 Likes

عباس شکسته بندو دیروز گرفتن :joy:

5 Likes

سلام فاطمه جان
خیلی خوب بود ویست،صداتو خیلی دوس دارم،انرژی صدات خیلی خوبه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

سلام زهرا جون کم تالار میای نیسیتی
مرسی گلم لطف داری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

ترم تابستونی برداشتم عزیزم،درگیرم اونم،درسا اینقدر سنگینه وقت نمیکنم زبان هم بخونم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
قربونت عزیزم:rose::rose::rose::rose:

3 Likes

خیلی خوبه که… چه فروتن:joy::joy:

2 Likes

نظر لطفتونه :blush::blush::blush: تازه وارد هستید؟

1 Likes

موفق باشی گلم :heart::heart:
:heart::heart::heart:

2 Likes

به این تالار بله ولی یه چند وقتیه اپلیکیشن خریدم استفاده میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید راه درستو برم… وقتم تلف نشه… هر نظری برای کمک به یاد گیری برای من عالیه ممنونم…

2 Likes