معرفی کتاب های زیبوک Becoming (شدن) از Michelle Obama 📱

سلام دوستان :rose:

بعد از مدت ها در این تاپیک با معرفی کتاب شدن همراه شما هستم

این کتاب رو میتونید تو اپلیکیشن Zbook در بخش کتاب های غیر داستانی پیدا کنید. یا در لینک زیر ببینید:

:blue_book: نام کتاب: Becoming

:writing_hand: نویسنده این کتاب: Michelle Obama

:date: تاریخ انتشار اولیه: November 13, 2018

:books: صفحه ی Goodreads کتاب: کلیک کنید

:spider_web: سایت نویسنده: کلیک کنید

عکس روی جلد کتاب :point_down:

در مورد کتاب
Becoming is the memoir of former United States first lady Michelle Obama published in 2018.Described by the author as a deeply personal experience,the book talks about her roots and how she found her voice, as well as her time in the White House, her public health campaign, and her role as a mother.The book is published by Crown and will be released in 24 languages. One million copies will be donated to First Book, an American nonprofit organization which provides books to children.

It sold more copies than any other book published in the United States in 2018, breaking the record in just 15 days.

شدن (انگلیسی: Becoming )کتاب شرح حالی نوشته میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا است. این کتاب در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و در مدت ۱۵ روز دو
میلیون نسخه در آمریکا و کانادا فروش داشت و همین باعث شد به پرفروش ترین کتاب سال آمریکا تبدیل شود.

میشل اوباما با استفاده از شیوهای روایی و عمیق’ خواننده را به دنیای خود دعوت می‌کند و تجربیاتی را بیان می‌کند که شخصیت او را از دوران کودکی در منطقه‌ای فقیرنشین در شیکاگو تا زمانی که به بانوی اول آمریکا گردید، شکل می‌دهد. این کتاب شرحی است از موفقیت‌ها و ناکامی‌های او در زندگی شخصی و عمومی. او در این کتاب به مشکلات ازدواجش ازجمله سقط‌جنین اشاره می‌کند و می‌گوید چگونه پس از دو بار بارداریِ ناکام، عاقبت، با لقاح مصنوعی موفق شد بچه‌دار شود.

کتاب شدن به ۲۴ زبان در کشورهای مختلف جهان منتشر شد، این کتاب در ایران نیز به قلم علی سلامی به فارسی ترجمه و توسط انتشارات مهراندیش منتشر شده‌است. ترجمه دیگری از این کتاب به قلم کیوان سپهری و توسط انتشارات نحل منتشر شده است.

32_pm

منتظر بازخوردهاتون هستم :heart:

14 پسندیده

چه جالب :grin::grin:

مرسی بابت معرفی :tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام
ممنونم آقا فرزاد بابت معرفی کتاب. خسته نباشی
با اجازتون اینو تو لینک معرفی کتابها قرار دادم.

3 پسندیده

همچنین مرسی از شما :rose::rose:

2 پسندیده

خواهش میکنم :rose:

مرسی داداش :pray:

5 پسندیده

منم خیلی وقت پیش ( قبل آشنایی با زبانشناس) پی دی اف ش رو به زبان انگلیسی دانلود کردم ولی نخوندم ان شالله سطحم بره بالاتر میخونم

3 پسندیده

سلام مرسی از معرفی
من قبلا یه فصلشو خونده بودم. نثر روونی داره.
فقط یسوال راویش صدای خودشه؟؟

2 پسندیده

سلام ، یه سوال

کتاب های صوتی جزو بخش های گسترده شنوی به حساب میاد. و مثلا کامبیزخان گسترده شنوی رو خیلی توصیه نمی کنه.
به نظرمن اینکه به یه کتاب گوش بدی می تونه خیلی حالت منفعلی باشه به نسبت وقتی که خودت کتابو بخونی و تمام توجه و حستو درگیر کتاب کنی .
اگرم قرار به گسترده شنوی باشه مکالمه هایی که توی فیلما و انیمیشن ها هست موثرتره به نظرم.
البته که هرکسی نظری داره و ممکن روش گوش دادن من غلط باشه.
حالا نظر شما چیه ؟

4 پسندیده

سلام

دقیقا با شما هم نظرم

سلام، خواهش میکنم :rose:

نمیدونم، من درخواست کرده بودم یه بخشی باشه که اسامی راویان، نویسنده ها و کلاسیک یا مدرن بودن و همینطور ژانر کتاب ها قابل تفکیک باشه که هنوز این امر میسر نشده :neutral_face:

2 پسندیده