مجهول to be شکل گذشته

واقعا دمشون گرم ک انقد با حوصله جوابتون دادن من بجای ایشون خسته شدم اخه سوالاتون تکراری بود و وقتی جوابش رو میدادن یجوری دیگه میپرسیدین :woman_facepalming: :smile:
من سطحم مبتدیه و هنوز دو ماهم نیست ک با زبانشناس آشنا شدم و ساعت مطالعمم بیشتر از 35 دقیقه نشده ولی با دقت این نیم ساعت رو میخوتم ک ایشالا تصمیم دارم یه یک ساعت برسونمش
ببینید منم از درس جوجه اردک شروع کردم و اصلا گوشش دادم هیچی متوجه نشدم و حیلی هم توی درک مطلب مشکل داشتم ولی توی همین مدت واقعا دارم تفاوت رو حس میکنم باوجود اینکه ساعت مطالعمم پایین بوده
خیلی هم دایرره لغاتم پایین بود ولی الان بهتر شدم
و برای دیکشنری تا همین چند وقت پیش مطلق فارسی استفاده میکردم ک الان لانگمن رو به توصیه دوستان کنارش دارم استفاده میکنم
هر جا متوجه توضیحات لانگمن نمیشم میرم سراغ فارسی و یا جایی ک حوصلم نمی‌شه از فارسی استفاده میکنم
شما هم فارسی و لانگمن رو کنار هم استفاده کن و انقد ذهنت رو درگیر نکن ک چجوری استفاده کنم و نمیشه و سخته و نمیتونم و چند معنی داره …
راحت بگیرید :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

درسته ایشون خیلی با حوصله توضیح دادن واقعا دمشون گرم. منم خیلی سوتی دادم ولی اگه اشتباه نکنیم یادنمیگیریم. مشکل من اینه پیش از حد کمال طلبم واسه همین سوال زیاد واسم پیش میاد بیشتر شون هم احمقانه هستن ولی اگه سوالمو نپرسم بیشتر گیج میشم
:joy::joy:

2 پسندیده