تولدت مبارک +صندلی داغ miss @p.a.5 🎂

چقدر شما همچیزو زیبا وصف میکنید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

@p.A.5
درود بر مهربانوی نوجوان
به اوج رسیدن و در اوج ماندن را برای تان آرزومند ام. زادروز تان شاد و همایون باد. :hibiscus::dizzy::boom::birthday:

2 پسندیده

این به چه معناست ؟

2 پسندیده

همون “فرخنده؛ مبارک؛ خجسته؛ فرخ”. فارسیه
به نقل از واژه یاب

3 پسندیده

همان مبارک میمون بودن و لفظ کاملا فارسی اصیل :joy::joy::joy::wink::wink::wink::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:

2 پسندیده

همایون= خجسته، فرخنده، مبارک

2 پسندیده

از این به بعد هرکسی یچیزی گفت میگم میمون بهش :joy::joy::joy::joy: چیزه بدی نیست ک مبارکه

1 پسندیده

مبارک و میمون رو باهم بکار میبرند :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

این ولی برای چی بود؟! :grimacing::grin::rofl::grin::sweat_smile:

2 پسندیده

من میمونو میگم مهم نیته :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

اشکال نداره شماهرچی نیتتون بکار ببر :joy::joy::joy::wink::wink::wink:خدا باصالحین :wink::wink::wink:

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:اشتباه تایپی بود :joy::joy::joy:

2 پسندیده

ببخشید درود یاد ام رفت، دروووود بر شما
روز تان نیکو

آری، اخبار هم همین را گفت. :grimacing::grimacing::grin::joy::joy::joy::smile:

2 پسندیده

۱. پریسا چهارده ساله از بیرجند
۲.هیچی اسم خودمو دوست دارم
۳.کاپیتان یک قایق تفریحی(از این کشتی های کوچیک) شدم😍 البته رو حالت خودکار تنظیم شده بود من فقط فرمون رو الکی می چرخوندم😂
۴.با تمام عیب و نقص هام از خدا تشکر می کنم که این همه نعمت بهم داده
۵.کشک قورمه سبزی ماکارانی برنج
۶.کتاب داستان می خونم مخصوصا کتابای پوارو از اگاتا کریستی
۷.به نظرم سنتور و گیتار باحالن
۸.اینکه زبان رو فول بشم و بتونم تو درس موفق باشم
۹.بدترین خواب موقع بچگی بود که یک گرگ دنبالم می کرد و می خواست منو بخوره:joy::joy: خیلی مسخرست .خواب خوب هم چیز خاصی نیست که مد نظرم باشه
۱۰.اول یک ماشین و خونه ی خوبی میگیرم بعدش به ادمای نیازمند کمک می کنم
۱۱.خیلی راجبش فکر کردم اما فعلا به نتیجه ای نرسیدم😂
۱۲.شیراز یا اصفهان شاید
۱۳.دوست دارم داروسازی بهترین جا قبول بشم
۱۴.تمام مسافرت هایی که تو نوروز میریم بهترین روز هام هستن چون خیلی خاطرات خوبی برام می سازن . مثلا امسال که رفتیم تبریز و ماکو خیلی خوب بود:heart_eyes: و بدترینش شاید روزایی که امتحانامو گند میزدم مثلا روزی که امتحان شیمی شدم ۱۷/۷۵ :scream: آخه همه بیست بودن غیر یک دو نفر که از نوزده پایین تر نبودن خیلی خراب شدم
۱۵.دوست دارم یک داروساز موفقی باشم که شاید یک داروخانه داشته باشم متعلق به خودم و زبان رو فول شده باشم
خندیدن که خب همیشه می خندم و از ته هم هستن معمولا اما گریه … نمیدونم کم گریه می کنم
۱۶.اصفهان شیراز شهر های شمال و اهواز
۱۷.خوندن کتاب و خطاطی و نقاشی
۱۸. من اهل ورزش و فوتبال کلا نیستم و دنبال نمی کنم😂
۱۹.خیلی کم اما بزرگ ترینش اینکه معلم تجویدم پرسید دیروز کار کردی گفتم اره😁 بزرگ ترین نیست اما حس بدی به ادم دست میده
۲۰.همون دختر تو فیلم شهر ارواح چون کل فیلم در حال ماجراجویی هست که پدر و مادرشو نجات بده
۲۱.اهل موسیقی هم نیستم و خواننده ی خاصی مدنظرم نیست گوش میدم اما نه اینکه از خواننده خاصی باشه
۲۲.هنوز که سن خاصی ندارم که بخوام از کارام پشیمون بشم اما اگر به عقب برگردم شاید به خاطر بعضی چیزای مسخره الکی حرص نخورم
۲۳.نمیدونم
۲۴.از این می ترسم که نتونم به ارزو هام برسم و ایندم کاملا بر خلاف تصورم باشه و بدتر از هر چیز ممکن
۲۵.من هر چی که بهم کادو بدن دوست دارم و تمام کادوهام از نظرم بهترینن . مثلا ساعتی که دوست صمیمیم که تو دبستان بهم داد رو هنوز دارم و خیلی دوسش دارم چون منو به یادش میندازه
۲۶.صادق راستگو
۲۷.سال پیش از یک از دوستای صمیمیم که الکی گفت دیگه نمی خوام باهات باشم اما حالا اصلا برام مهم نیستش چون دوستای خیلی بهتر و وفادارتری دارم
۲۸.شصت هفتاد. نه زیاد چون بالاخره خیلی ها به این دوران رسیدن و براشون خیلی شیرین بوده و خیلی کسایی که الآن اسم و رسم مهمی دارن تو این دوران به این محبوبیت رسیدن. مثل خیلی نویسنده ها و…
۲۹.نه زیاد اما دوست دارم یاد بگیرم
۳۰.نه راستش😂
۳۱.کاعوناشی روح شهر ارواح آخه از دستش طلا بیرون میاد😂
۳۲.یکی پرنیان و یکی بیتا
۳۳.خب هنوز که دانشگاه نرفتم😂
۳۴.به نظرم جای خیلی باحالی میومد
۳۵.زیاد نه چون نظر فقط نظره و قرار نیست واقعی باشه و خیلیا از حسودی می خوان ادمو خراب جلوه بدن در حالی که اینطور نیست
۳۶.همیشه بهترین چیز ها برام اتفاق بیفته
۳۷.هیچ وقت محتاج کسی نشم
۳۸.زندگی پر از برکت و ارامشی داشته باشم به نظرم اینا از هر ارزوی دیگه ای می تونن بهتر باشن
۳۹.اهنگ گوش میدم یا سعی می کنم بهش فکر نکنم
۴۰.خب بازم هنوز دانشگاهی نشدم😂
۴۴.من خطاطی بلدم کلاس میرم(قلم نی ) و چند هفته پیش امتحان چلیپای نستعلیق دوره عالی رو دادم و ان شاء ا… قبول بشم. دوست دارم نقاشیم هم خیلی خوب شه
۴۵.نچ
۴۶.نه
۴۷.خیانت
۴۸.نه من زندگی خودمو خیلی دوست دارم و فقط به خاطر یک هیچ نمی خوام عوضش کنم چون هنوز راه درازی رو در پیش دارم و زندگی پستی ها و بلندی هایی داره و اگر سختی باشه قطعا به نفعم هست
۴۹.نه چون حس خوبی بهم دست نمیده و همش به خاطر کارم پشیمونم اما حالا سوسک رو شاید چون دل خوشی ازش ندارم به شرطی که بال دار نباشه که بپره تو صورتم😂
۵۰.نه حاضر نیستم
۵۱.اینکه بتونم به مراد دلم برسم و بدترین هم اینکه یکی از بهترین کسای زندگیم رو از دست بدم و یا کلا ورشکست بشم
۵۲.یادگاری های دوستای قدیمیم
۵۳.راحت و بدون زجر
۵۴.مادرم
۵۵.تنهایی شام خوردن
۵۶.کسی که ازم باهوش باشه چون هرشکستی راهی برای پیروزی است و اینکه بتونم تجربه کسب کنم و ازش چیز یاد بگیرم
۵۷.برای پیشرفت و اسایش.

3 پسندیده

خیلی ممنون @Farzad_Poodineh ممنون بابت تبریک :rose::rose::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::maple_leaf:

3 پسندیده

خیلی ممنون @mitra9 بابت این تبریک بسیار زیباتون خیییییلی ممنون لطف کردین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خوشحالم کردین :heart::heart::heart::heart::heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::heartbeat::heartbeat::heartbeat::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::cupid::cupid::cupid::revolving_hearts::sparkling_heart::love_letter::love_letter::kiss:

3 پسندیده

ترس نه
فکر ترس از خوده ترس بدتر فکرشم نکن

3 پسندیده

@farokhvand ممنون بابت تبریک ادبی و زیباتون:wink::rose::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

تبریکه فارسیه پاک @farokhvand :joy::grin:

3 پسندیده

یکجا گفتین برچه میخواستم بگم بیرجندی هستین که دیدم هستین چون یک دوست بیرجندی داشتم میخواس بگه برا چی میگفت برچه

4 پسندیده