قانونهای یادگیری زبان - تکرار، تکرار و تکرار

حسابی دارم میخونم همه درسا رو ترور کردم ولی ریاضیش ترورم کرده :persevere:

3 پسندیده

نگاه کنید اول باید باتوجه به شناخت خودتون درصدی که ازش میخواینو تعیین کنید، بعد موضوعاتی که به نظرتون براتون راحت ترندو روش سرمایه گذاری کنید، تهیه کتاب های خوب (ترجیحا اونایی که رتبه برترها میگن نه معلما مخصوصاً اگه توشهر کوچک هستید، دیگه هم اینکه اصلا کتابای کانونو روش حساب نکنید) هست، یه چیز دیگه هم زورم میاد نگم اینه که وقتی درس میخونید فقط فقط فقط فقط حواستون رو درس باشه حتی شده شش ساعت بخونید ولی با کیفیت بخونید تا اینکه دوازده ساعت بخونید ولی نصفش حواستون به درودیوار باشه

4 پسندیده

ممنونم بابت راهنماییتون با همه حرفاتون موافقم :+1::ok_hand:
این حرفتونو من خودمم کاملا موافقم :clap::clap::clap::clap:

در شهر کوچیک نیستم تهرانم :grin:

3 پسندیده

بهش فکر میکنم ولی هنوز دهمم
در کنکور ادبیات ضریب چهار هست
اندازه فیزیک
ریاضی ضریب دو

3 پسندیده

ضریب درسای اختصاص در سه ضرب میشه،مثلا ادبیات و زیست هر دوتاشون چارند، ولی زیست درسه که ضرب شد میشه دوازده :dizzy_face: فیزیک میشه شش و همینطور میره جلو

3 پسندیده

خب پس ازین لحاظ کارتون راحته

3 پسندیده

ادبیات :fearful::fearful::fearful::dizzy_face::dizzy_face:
ممنونم بابت راهنماییتون لطف کردید فقط امیدوارم تا اون موقع کنکور برداشته بشه :grin:

3 پسندیده

پشت گوشتونو اگه دیدین، درضمن تو شهرای بزرگ به نفعتون هست اتفاقا کنکور باشه، مثلا یکی از دوستام که مال یه شهر کوچیکتر اومد شهرمون که همراه ما درس بخونه، معدلش شده بود فک کنم نوزدهو هفتاد صدم برا سال سوم ما که میشه یازدهم شما، ولی نگاه درسش که میکردیم اصلا معدلش بهش نمیخورد، حالا تپ شهرای کوچیک معلوم نیست چطور برگه ها تصحیح بشه و نمره کیلویی میدن، ولی تو تهران قشنگ حساب شدست، درضمن بهترین معلما هم تو خود تهرانن دیگه، ینی هرچی سوال سخت تر باشه به نفع شماست و به ضرر شهرستانی ها

3 پسندیده

عه چه خوب پس خوب شد کنکور هست :joy::joy:
شما پزشکی میخونید؟

3 پسندیده

اینطوری که شما دارید توضیح میدید من حس میکنم طراحه سوالای کنکور خودتونید نمیگید :joy::joy:!

3 پسندیده

بله(بیستا حرف شد…)

3 پسندیده

آخه همکلاسیامم طبیعتاً میخونن ، دیه به پیک اطلاعات کنکوری رسیدم، درضمن منم خیلی اشتباه کردم، دوستامم همینو اقرار کردن که اگه بر می گشت اول خیلی بهتر تمرین میکردن، من پیشنهادم به همه این بوده که یه رتبه برترو پیدا کنن(شما که تهرانید کارتون راحت تره ) چون راهو رفتن بهتر راهنمایی تون میکنن

3 پسندیده

خدایا منو گاو کن :joy::scream::scream::scream:

4 پسندیده

خدایا گاوو مریم کن :joy::joy::joy: منم همینطور

5 پسندیده

خوشحالم از مرورهای مکرر درسها ‌ . با این ویدئو متوجه شدم راه رو اشتباه نرفتم فقط بهتره روی بعضی فاکتورها دقت بیشتری داشته باشم .
مثل همیشه خوب و کارگشا و راهنمای عالی برای ادامه مسیر . سپاس فراوان :pray:

1 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز
عالی بود تشکر از شما

1 پسندیده