همکاری در تکمیل دوره انگلیسی بدون تلاش (سطح 3 و4 , روش جدید یادگیری ) جهت تولید فایل های متنی-قدم دوم

با سلامی دوباره به همه زبان شناسای فعال و غیرفعال
رسیدیم! به قدم دوم

تو این مرحله، باید نرم افزار شبیه ساز VBCABLE_Driver v رو مطابق توضیحات بیان شده تو :point_up_2:، نصب کرد. بعد از اون کافیه به “گوگل داک” بریدو با تنظیم sound سیستم تون، فایل صوتی مورد نظر رو Play کنید.

در حال حاضر، مساله (حداقل برا خود من) قطع و وصل شدن مداوم اینترنته. متاسفانه هر چند دقیقه یکبار، پیغام قطع اتصال داده میشه و همین مسئله روند Transcribe رو با مشکل مواجه کرده.

ممنون خواهم شد اگه اینترنت پرسرعت در اختیار داریدو براتون مقدوره، در تکمیل این مرحله از کار، مشارکت داشته باشید.
:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

منتظر حضور گرم تان هستیم :watermelon:

9 پسندیده

الان, شمایی که لایک کردید, اعلام آمادگی تون رو خواستید به این طریق نشون بدید؟ :confused::sunglasses:

3 پسندیده

از هاتسپات گوشی هم می تونید استفاده کنید اگه اینترنت گوشی تون خوبه و قطع نمیشه/
.
در ضمن اینکه ای جی نذاشته لابد صلاح ندونسته دیگه، دوره انگلیسی روان رو اگه تبدیل به متن کنید بهتر نیست؟!

3 پسندیده

لایک کردم به خاطر اینکه کارتون درسته و ادامه بدین برای تبدیل صوت به متن :sweat_smile:
دوستان هم با کامنت ها اعلام آمادگی کنن :sunglasses:
اگه راهنمایی کنید که با گوشی با چه نرم افزاری میشه ؟ من اعلام آمادگی میکنم :sunglasses:

4 پسندیده

سلام @tatym
اگه از طریق گوشی بشه من تا جایی که بتونم کمک میکنم
متاسفانه بخواتر استفاده کمی که از کامپیوتر دارم تسلط ندارم بهش
در کل تا جایی که بشه همکاری میکنم

3 پسندیده

اولا که قرار نیست همه چی به صلاح ای.جی باشه :joy:
دوما شاید تو اون دوره ای.جی تازه کارش رو شروع کرده و خیلی روی این چیزها وقت نذاشته.
به هرحال خیلی خوب میشه اگه متن این دوره‌ها موجود بشه.

من هم به همون دلیل سپیده جان لایک کردم :grimacing:

خدایی من هم سیستمم داغونه، هم اینترنتمم، و صد البته وقت هم نمی‌کنم.

4 پسندیده

سلام @sepide-str @zahra نرم افزار برای گوشی ، speech texter , speech notes خوبن و با کیفیت
که صوت رو به متن تبدیل میکنن ، البته نمیدونم که فایل صوتی رو میشه بهشون داد تا متن تحویل بدن یا نه ، البته فکر نکنم بشه
باید صوت براشون پخش بشه تا تبدیل به متن کنن
البته مشکلی که هست اینه که شما نمی تونی یه فایل صوتی رو با گوشی اجرا کنی و همزمان با گوشی ضبطش کنی :grimacing:

5 پسندیده

اون مشکلی نیست
به هر حال تو یه خونه دوتا گوشی پیدا میشه
یا یه سیستمی که بشه صوت پخش کرد

5 پسندیده

من الان امتحان کردم با speechnotes باید براش بگی تا تایپ کنه

3 پسندیده

اره دیگه اسمشم همینه :joy:
یعنی صوت رو پخش کنی براش، تبدیل نمیکنه ؟

2 پسندیده

امتحان کردم، باید ۲ ثانیه ۲ ثانیه پخش کنی تا بفهمه aj چیچی گفته…ولی اگه بفهمه خیلی خوب تایپ میکنه

3 پسندیده

اره منم نصب کردم
حتما باید جملات کوتاه بهش بدی،وگرنه خیلی اشتباه میکنه

3 پسندیده

دقیقا کدوم درس ها نیاز به فایل متنی داره؟!!

2 پسندیده

نیاز به پخش تکه به تکه درس نداره؟!!!

1 پسندیده

چی؟!‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

1 پسندیده

منظورم این بود درسو جمله به جمله پخش کردین
یا
کل درسو بدون مکث پخش کردین؟!!!

2 پسندیده

اگه برا این نرم افزاری که اسکرین فرستادم میگید که فایل رو بهش دادم، خودش مثل بچه ی گل تایپ کرد
اما اگه در رابطه با speechnote میگید، 2ثانیه 2ثانیه پخش کردم

2 پسندیده

باشه
منم میگردم ببینم دیگه چی نرم‌افزار هایی هست

2 پسندیده

یه چند تا نرم افزار اضافی برای what’sapp هستن، اگه دارین اینهارو هم امتحان کنید

2 پسندیده

سلام.

در مورد پیشنهاد هاتساپ, متاسفانه گوشیم حرف چندانی برا گفتن نداره :no_mouth:

اگه با منطق خودتون بخوام پاسخ تون رو بدم…در مورد نظرتون برا گذاشتن متن برا دوره انگلیسی روان, باید بگم: ای جی نذاشته لابد صلاح ندونسته :joy:

ولی, من هم برا تکمیل این دوره و هم اضافه کردن دوره انگلیسی روان/follow english چه فایلای صوتی و چه متن, مشتاق هستم.

شما هم اگه همکاری کنید که عالی میشه.

2 پسندیده