مصاحبه زبان انگلیسی

با سلام خدمت همه دوستان گل زبانشناسی این تاپیک رو ایجاد کردم تا تشکری کنم از همه دوستانی که توصیه هاشون چراغ راهم شد تا به چیزی که میخوام برسم.
همچنین که احتمالا اطلاع دارید من یک مصاحبه داشتم برای ورود به دانشگاه مورد علاقم در مقطع ارشد که یک بخشش به مکالمه زبان اختصاص داشت .من الان درس چهار انگلیسی قدرت هستم و نمیتونم بگم که تاثیر علمی روی من داشت چون یک ماه شروعش کردم اما از تاثیر روانیش کاملا اطمینان دارم چون به من اعتماد به نفسی داد که بتونم روبروی ۱۱تن از بزرگان قرار بگیرم و چند دقیقه انگلیسی صحبت کنم و تاثیر بسیار زیادی روی قبولی من داشت.از همتون متشکرم.امیدوارم موفق و پیروز باشید
Screenshot_20190906-174918-1

9 پسندیده

سلام آقا مرصاد

از صمیم قلب خوشحال شدم و بهتون تبریک میگم. :hibiscus:

قطعا با این سطح زبانتون، آینده‌ی درخشانی خواهید داشت.

امیدوارم راه موفقیتتون همیشگی و پایدار باشه :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

ممنون از شما بابت همه راهنمایی ها و توصیه های موثر

3 پسندیده

سلام آقا مرصاد عزیز بینهایت تبریک میگم :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rosette::tulip::tulip:از صمیم قلب براتون بهترینهارو آرزو دارم :pray::pray::pray:راه موفقیت روز به روز براتون هموارتر بشه و به اوج موفقیت برسیند و در اوج بمانید :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose:واقعابراتون خوشحال شدم لایق بهترینهاهستیند :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::bouquet::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose:تبریک میگم بهتون آقا مرصاد بزرگوار :bouquet::blossom::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip::rose::blossom::cherry_blossom::bouquet::blossom::bouquet:

3 پسندیده

سلام…موفق باشی جووون
تو افتخار زبانشناسی :wink:

2 پسندیده

ممنون از شما.خیلی بزرگوارید

1 پسندیده

ممنون از شما لطف دارید

2 پسندیده

سلام. مبارک باشه :tulip:
پس, بالاخره نتایج اعلام شد.

ان شا,الله که پر از حس و حال خوب و سرشار از تجربه های سازنده باشه براتون این مسیر.

موفق باشید

2 پسندیده

ممنون از شما.موفق باشید

1 پسندیده