کتاب صوتی برنامه نویسی پایتون

سلام دوستان کسی میتونه یه کتاب برنامه نویسی پایتون به زبان انگلیسی معرفی کنه که نسخه ی صوتی هم داشته باشه

اگر کسی لینک دانلود رو داره بزاره ممنون میشم

اگر هم این کتاب در اپلیکیشن زبان شناس قرار بگیره به همراه متنش عالی میشه .

2 پسندیده

این :point_down: دوره عالیه. البته متن نداره

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQVvvaa0QuDe8XSftW-RAxdo6OmaeL85M

3 پسندیده

ممنونم متاسفانه میخواهم کتاب بخونم و به صورت همزمان زبان تخصصی خودم رو قوی کنم مثل تلفظ و غیره

2 پسندیده

تلفظ رو که با کتاب نمیشه خوند.

البته این پسره عالی درس میده. بهترین دوره‌ی آموزشیه به نظر من. البته یه کم باید سطح انگلیسیتون بالا باشه تا حرفاش رو متوجه بشین. هرچند با یه کم پیشینه‌ی برنامه‌نویسی این مشکل هم برطرف میشه

3 پسندیده

ممنونم متاسفانه زبانم خوب نیست میشه یاد گرفت فرض کنید کسی کتاب رو میخونه و شما اون کتاب رو از روی متن می بینید و…

2 پسندیده

اول باید زبان عمومی رو یاد بگیرید
تا وقتی که زبان عمومی رو تا حد قابل قبولی فرا نگرفته باشید
استفاده از متن های پیشرفته و تخصصی کاری کاملا طاقت فرساست

سطح زبان شما چیه؟

3 پسندیده

اکثرا این روند رو برعکس میان. بیشتر، دانشجوها این کارو می‌کنن. با خوندن و ترجمه‌ی مقالات درسی.
البته این روند اشتباهه چون بعدها رو گفتار تاثیر منفی میذاره

2 پسندیده

کدوم روند؟ :sweat_smile:

2 پسندیده

اول تخصصی رو یاد می‌گیرند، بعد که می‌بینن نمی‌تونن انگلیسی حرف بزنند رو میارن به عمومی

2 پسندیده

خیلی مبتدی هستم …

1 پسندیده

دقیقا حالا به نظرتون چیکار کنم

2 پسندیده

به نظر من کسی که مبتدیه نمی‌تونه یه دوره‌ای مثل پایتون رو به انگلیسی کامل متوجه بشه. چون مفاهیمش خودبخود سخته، چه برسه به اینکه به زبان دیگه‌ای بخونیدش.

یه کورس هم هست یه آقایی به اسم جادی درسش میده. دوره‌اش رایگانه، مدرکش پولیه.

اینم لینک دوره :point_down:

3 پسندیده

یه دوره ی پایتون در اپلیکیشن زوم هست ، مفیده
هم صوت و متن داره ، هم تصویر
فکر میکنم برا سایت کورسِرا هم باشه ، اون میتونه مفید باشه براتون

برا یادگیری مهارتی مثل برنامه نویسی ، بهترین راه ویدئو آموزشی هست ، نه کتاب !

بله . خیلی خلاصه و مفیده ، برای مقدماتی خیلی خوبه ، فکر کنم پیشرفته هم داره توی یه سایت دیگه که البته پولیه .
در کل ویدئو های یوتیوب پروژه محور هستن و میتونن مفید تر باشن !

3 پسندیده

این آقا هم ایرانیه ، خوب آموزش میده
لهجه ی انگلیسی خوبی هم داره و قابل فهمه

https://m.youtube.com/watch?v=_uQrJ0TkZlc

2 پسندیده

ممنونم هدفم یادگیری پایتون به زبان اصلی است . جدا از اینکه آموزش به زبان انگلیسی خوبی هایی داره زبانم رو هم تقویت میکنم

2 پسندیده

این دوره اش رو دیدم ولی متاسفانه من خوشم نیومد شاید افرادی ربوده باشند از طرز بیانش و… خوششان بیاد من متاسفانه نپسندیدم

2 پسندیده

این آموزش خوبیه فقط تنها مشکلش اینکه زیرنویس انگلیسی نداره تا اگر ید وقتی مشکل داشتیم با زیرنویس مراجعه کنید

2 پسندیده

سلام خوبیدمن تا برنامه نویسی شروع کردم یکی ب من کمک کنه یه کتاب تصویری ویاصوتی خوب آموزش پایتون معرفی کنه ممنون میشم