فعالیت دوبارم با دوستای گلم

سلام دوستای خوب زبان شناسم، خیلی وقته نبودم و کلا از فعالیت های تالار دور شدم، میشه راهنمایی کنید چه چالش هایی دارین منم میخوام شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید

11 پسندیده

سلام نازنین جان خوش برگشتی تابستون داره تموم میشه بیشتر چالشها به پایان رسید من شما رو به چالش صدویک روز و چالش تلفظ دعوت میکنم موفق باشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 پسندیده

چشم ممنونم عزیرم لطف کردی:heart::rose:

2 پسندیده

سلام نازنین خانوم
خوش آمدید
امیدوارم این دفعه با انگیزه زبانتون رو به سطح خوبی برسونید

3 پسندیده

ممنونم آقا فرزاد، ان شاالله تلاشم رو میکنم در کنار شما و دوستان پیشرفت خوبی داشته باشم

3 پسندیده

سلام نازنیین بانو :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts:خوش برگشتی عزیزم :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:باآرزوی موفقیتهای بیشتر خوشگل خانم :cherry_blossom::sunflower::sunflower::pray::pray::pray:

1 پسندیده

قربونت خانومی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
امیدوارم مثل قبل کنارهم فعالیت داشته باشیم عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

خدانکنه فداتبشم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::tulip::hibiscus::hibiscus:انشاالله عزیزجان :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:بیشتر از همیشه در تالار ببینیمتون خانم دوست داشتنی :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

1 پسندیده

چشم حتما :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes:

2 پسندیده