تالار زبانشناس

فعالیت دوبارم با دوستای گلم

سلام دوستای خوب زبان شناسم، خیلی وقته نبودم و کلا از فعالیت های تالار دور شدم، میشه راهنمایی کنید چه چالش هایی دارین منم میخوام شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید

11 Likes

سلام نازنین جان خوش برگشتی تابستون داره تموم میشه بیشتر چالشها به پایان رسید من شما رو به چالش صدویک روز و چالش تلفظ دعوت میکنم موفق باشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 Likes

چشم ممنونم عزیرم لطف کردی:heart::rose:

2 Likes

سلام نازنین خانوم
خوش آمدید
امیدوارم این دفعه با انگیزه زبانتون رو به سطح خوبی برسونید

3 Likes

ممنونم آقا فرزاد، ان شاالله تلاشم رو میکنم در کنار شما و دوستان پیشرفت خوبی داشته باشم

3 Likes

سلام نازنیین بانو :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts:خوش برگشتی عزیزم :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:باآرزوی موفقیتهای بیشتر خوشگل خانم :cherry_blossom::sunflower::sunflower::pray::pray::pray:

1 Likes

قربونت خانومی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
امیدوارم مثل قبل کنارهم فعالیت داشته باشیم عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

خدانکنه فداتبشم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::tulip::hibiscus::hibiscus:انشاالله عزیزجان :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:بیشتر از همیشه در تالار ببینیمتون خانم دوست داشتنی :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

1 Likes

چشم حتما :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes:

2 Likes