ارزیابی دوره انگلیسی روان

ارزیابی دوره انگلیسی روان
none 4.555555555555555 54

از تیم‌شما بسیار تشکر میکنم.کار بلد و حرفه ای و به روز بودن شما کاملا پیداست.
یک سوالی دارم …که سوال خیلیاست…پرسش و پاسخها معمولا بالای پنجاه دقیقه است…بو هر دری تقریبا یک ساعت… شما پیشنهاد دادین دو بار درس خونده بشه.به نظرم خیلییی خسته کننده میشه .خیلی .شما مطمعنید دوبار در روز باید گوش داد؟؟

بله قسمت مینی استوری ها مهمترین بخش دوره است حداقل دوبار در روز گوش بدید.
اگر براتون سنگینه میتونید یه بار گوش بدید ولی بجای یه هفته، دو هفته براش زمان بذارید.

سلام روز بخیر
دوره انگلیسی روان و انگلیسی بدون تلاش هر دو در سطح A2 هستند آیا این دو دوره رو همزمان باهم باید دید اگه سطحa2 باشم یا به چه صورت ؟

سلام روز شما هم بخیر
نیازی نیست هر دو دوره همزمان مطالعه کنید شما میتونید یکی از این دوره رو انتخاب کنید و طبق این راهنما تمرین و تکرار داشته باشید

سلام.من مقاله ای که درباره این دووره هست رو پیدا نمیکنم.کجا بگردم!؟

سلام دوست خوبم لینک مقاله رو در گفتگو براتون ارسال کردم. لطفاً از طریق مرورگر وارد تالار زبانشناس بشید و لینک رو مطالعه کنید

سلام وقتتون بخیر و ممنونم از اپ خوبتون، من مقاله راهنمای استفاده از پادکست های جی کی رو قبلا خونده بودم که الان پیداش نمیکنم ، لطفا لینکش رو برای من هم ارسال کنید و یه سوالم دارم من پادکست تلفظش رو گوش دادم و یکم برام گیج کننده بود، اول ویدئوی هر درس رو نگاه کنم و بعد اون پنج مرحله به مدت پنج روز رو روی قیمت صوتیش پیاده کنم؟

سلام وقت شما هم بخیر
لینک مقاله این دوره خدمت شما :rose:
بعد از مطالعه این مقاله، اگر ابهامی باقی موند میتونید بپرسید

2 پسندیده

اول این دوره رو شروع کنیم یا انگلیسی بدون تلاش ؟

فرقی نداره هر دوره در یه سطح هستش. میتونید انگلیسی بدون تلاش رو انتخاب کنید

1 پسندیده

بعد از دروس پایه و قدرت اینو کار کنیم یا انگلیسی واقعی یاد بگیر؟

انگلیسی واقعی یادبگیر

1 پسندیده

سلام من انگلیسی صفرم از صفر میخوام شروع کنم کدوم دوره رو اول ببینم و بعد برم چ دوره ای

سلام وقت بخیر
بعد از انگلیسی روان، انگلیسی پایه بدون تلاش رو میتونید انتخاب کنید

سلام وقتتون بخیر
اول دروس پایه یا روان؟ کدوم سطح پایین تری داره؟

سلام وقت شما هم بخیر
هر دو دوره در یک سطح هستن برای سطح A2 یا یک سطح از متوسط پایین تر.
اما از نظر من انگلیسی روان آسون تر از انگلیسی بدون تلاشه

1 پسندیده

Good idea

1 پسندیده

منبع خیلی خوبیه به صورت ناخودآگاه همه چیو یاد میگیری اوایل یادگیری این منبع یه خورده سخته اما بعدش یک فصل حتی کمتر از وقت استاندارد یعنی 7روز تموم میکنی

1 پسندیده

چرا 21 هفته
و اگر یک درس 1 هفته زمان بخواد برنامه مطالعاتی یا مرور اون چطور خواهد بود ؟
اگر هر دو روز یک درس باشه مورد داره ؟

هر درس تا یک هفته مرور و تمرین می‌کنید. و توصیه نمیشه که هر دو روز یک درس تمرین کنید
اگر نیاز به یادگیری اصولی و عمیق تر شدن در دانش زبان انگلیسی دارید بهتره که هر ۷ روز یک درس رو تمرین و تکرار کنید.
در لینک زیر برنامه مطالعاتی برای این دوره گفته شده

1 پسندیده