اولین درس برای شروع در اپلیکیشن زبانشناس

با عرض سلام و خسته نباشد به تمامی زبان آموزان زبانشناس

من اولین تجربَم را می‌خواهم با کسانی که به تازگی با زبانشناس آشنا شدن ، به اشتراک بگذارم .

اولین درس کوتاه برای شروع ، درس دیوالی روز محبوب من که در داستان‌های بچگانه بسته‌ی دوم موجود می‌باشد .

روش خواندن درس :

1. داستان‌ را حداقل ۳۰ بار (که من ۵۰ بار ) گوش میدم تا
    با لغات آشنایی پیدا کنم . لغاتی که بَلَد نیستم رو هایلایت میکنم و هر سری که گوش میدم حدس می‌زنم .
  2. بعد از ۳۰ بار ، هر سری که گوش میدم
    همراهی میکنم (تکنیک سایه)
  3. معانی را پاراگراف (خط به خط که در اپلیکیشن این کار را آسان کرده) ، حدس میزنم .اگه نشد از دیکشنری استفاده می‌کنم .
  4. وقتی به دفعه ۵۰ می‌رسم لغاتِ هایلایت شده را
    واردِ جعبه لایتنر می‌کنم . حالا با ریتمی که این جعبه برای مرور رعایت می‌کنه ، می‌توانم برای مرورِ کلمات اقدام کنم .
    هر بار که روزِ مرور می‌رسه جعبه رو باز می‌کنم ، اونایی که یادمه رو حدس می‌زنم و اگه نَه ، میگم نمیدونم تا تو همین خونه باقی بمونه . هر بار که روز مرور می‌رسه از مثالی که اون هایلایت دَرِش موجود بود استفاده می‌کنم .

سوالی داشتم از زبان آموزان متوسط و حرفه‌ای ، از شما عزیزان سوالی داشتم که در کنار این درس چه کتابی (چه درسی) را در اپلیکیشن شروع کنم که مفید باشد ؟

این روشی که من استفاده می‌کنم صحیح است ؟

ممنون می‌شوم راهنماییم کنید ؟

باز هم از مدیریت و عواملِ سایت و اپلیکیشن زبانشناس که همه چیز را فراهم کردند تا ما زبان آموزان به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیریم و به زبان انگلیسی مسلط بِشیم و با لذت یاد بگیریم .

7 پسندیده

من خودم ک تازه شروع کردم کنار داستان های بچه گانه ،
تلفظ انگلیسی بدون تلاش (چون تلفظ برا من خیلی مهمه و قبل از هر چیزی میخواستم‌ تلفظ هر حرف رو دقیق یاد بگیرم و خیلی برا شروع خوب بود و کمک کرد) و داستان های بلند کودکانه و قصه های شاگردان Emma (خیلی رو مخ بود :expressionless: ) رو میخوندم و البته همش دوس داشتم‌ زود تموم شه برم چیزای خفن ترو بخونم مثل انگلیسی قدرت و محتواهایی با مضمون روانشناسی ک الان دارم میخونم و عاشقشونم :woman_facepalming:

5 پسندیده

ی خووبی ک زبانشناس داره و من فقط با این برنامه این حسو داشتم اینه ک محیطش جوریه ک آدم دوس داره زود ی دوررو تموم کنه و بره دوره بعدی :woman_facepalming::neutral_face: انگار motivation توی برنامه تزریق شده:syringe::boom:

3 پسندیده

با سلام
در کنار این درس ها حتما کتاب های سطح بندی شده ساده (زیبوک ) در برنامه تون قرار بدین
فوق العاده پیشرفت چشمگیری خواهید کرد
این یه مورد من توصیه میکنم :ok_hand:
بقیه نکته ها و راهنمایی های لازم را دوستان عزیز براتون خواهند گفت

8 پسندیده