《چالش پائیزی شدت》 🍃

عباس شکسته بند از ساطورای من بدتره :joy::joy: @sama-golab
سمااا چون عالیه پیشرفتت گل گلی :lipstick::lipstick::tulip::tulip::heart_eyes::kissing_heart:

5 پسندیده

ایشالا همیشه رو به رشد باشید.
خب اون تلگرام و واتس آپ رو جواب بده شاید موفق تر شدیا.:joy:

7 پسندیده

امروز از سر کار فرار کردم ، باید unavailable میشدم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

ان شاءالله همیشه تنت سلامت و ساطورت تیز باشه :joy::joy::joy:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

4 پسندیده

سلام
شب بخیر مهم ترین مکالمه کوتاه در آخر شب است. شبتون بخیر

12 پسندیده

سلام عزیزم به تالار زبانشناس خوش اومدی
:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:
عالییه ادامه بدع

4 پسندیده

ممنونم خانمی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
امیدوارم بتونم ادامه بدم

4 پسندیده

میشه خودتونو معرفی کنید بشناسیمتون ممنون عزیزم

3 پسندیده

نگین هستم
یک مامان شاغل پرکار و گرفتار:heart_eyes:

5 پسندیده

موفق باشی نگین خانم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

4 پسندیده

ممنونم فاطمه جون😘
به امید موفقیت شما

4 پسندیده

سلام خانم صبحتون بخیروشادی :hibiscus::tulip::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose:به جمع گرم و صمیمی عزیزان زبانشناس خوشامدید خیرمقدم :bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::tulip::tulip::tulip::hibiscus::rose::rose::hibiscus:
انشاالله روز به روز حضورتون گرمتر و موفقیتتون رو به جلو و به زودی زود در اوج ببینیمتون :ok_hand::ok_hand::ok_hand::pray::pray::pray::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose::tulip::hibiscus:باهمین قدرت حرکت کنید ودرمسیرتون ثابت قدم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose:

3 پسندیده

سلام خانمی
صبح تون بخیر
خوشحالم که در جمع صمیمی شما هستم :blossom::tulip::cherry_blossom::rose::hibiscus::rose::wilted_flower:

4 پسندیده

سلام میتراجانم
باریکلا فوق العاده ست :clap::clap::clap:
سه ، چهار ساعت هم میخونی؟ :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام عزیزم شبت بخیروشادی خانم گل :kissing_heart::heart_eyes::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::rose::tulip:خوش برگشتی نازنیینم :cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose:فدای مهر و توجه ات مرسی خانم گل :cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::rose::tulip:بله زیاد پیش اومده بخصوص روزهای تعطیلیم :blush::blush::blush:بعدش هم در مقابل دیگر دوستان صفرحساب میشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

4 پسندیده

سلام دوستان
فاطمه جون @fatemeh74 دیر اومدم ولی اومدم
:wink::wink:

البته امروز صبح نت کلا قطع بود فقط میتونستم بیام تالار و من نتونستم از تو اپ درسا رو دانلود کنم، اونجا هم یک چهل دقیقه ای دوره ها رو گوش دادم ولی آمار ثبت شده تو اپ اینه و اون لحاظ نشده

11 پسندیده

سلام خوبی حنا جون نتای ما هم قطع بود هنوزم هس ولی مریم گفت میشه اومد اومدم وای بازگشت ب وطن چ خوبه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::wink::wink:

5 پسندیده

چه پیشرفتی ماشالله حنا جون

5 پسندیده

سلام آجی
یعنی اینقد نخوندم یکساعت پیشرفته :joy::joy::joy:
فعلن هدف رو راه اندازی زنجیره و ثبات در مطالعه گذاشتم

3 پسندیده

دیر اومدی خیلی دیره جای دیگه دل اسیره :joy::joy::joy:

موفق باشی هانی :wink::wink::dizzy::dizzy::hugs::boom::boom:

3 پسندیده