معنی The drive-in cinema چیست؟

با درود

معنی drive-in چیست؟
The drive-in cinema became popular in the early 1950s in America - very popular with young people! More than 4000 drive-ins opened between 1948 and 1956.

این تاپیک مربوط به فصل« فصل 13 » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های ساده » کتاب: « سینما »

5 پسندیده

سلام آقا میلاد

یه همچین چیزیه :grin:
از دست این خارجی ها

5 پسندیده

سلام و شب بخیر ستاره ی سهیل :tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::rose:

1- (به زور) به درون (چیزی) راندن (مثلا با ضربه ی چکش) 2- (بیس بال) درایو این، (امریکا) درایواین (رستوران یا بانک و غیره که مشتریان بدون پیاده شدن از اتومبیل کار خود را انجام می دهند

2 پسندیده

سپاس دوستان… نحات ام دادید، دو ساعتی هست که دنبال معنی این واژه ی فسقلی بودم. از نفس افتاده بودم دیگه :grimacing::neutral_face::grimacing::grin::grinning::smile::rofl:

پاداش تان با اهورامزدا :grin::star_struck::hibiscus::sunflower::blossom:

2 پسندیده

فدا مدا :grin:

2 پسندیده

قربانت :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

2 پسندیده

شب و روز شما و همه‌ی دوستان پرمهر و پرارج به شادی و خوشی باد. :rose:

1 پسندیده

سلام.

من یه گله از شما داشتم…بعد از خوندن این جمله تون :angry:
چرا آخه؟ کافی بود تو گوگل بنویسید drive in cinema و یه توضیح فوق العاده قابل فهم؛ متن و تصویر ببینید از ویکی پدیا
با این سیستم و نتی که من دارم, کمتر از یه دقیقه زمان برد

A drive-in theater or drive-in cinema is a form of cinema structure consisting of a large outdoor movie screen, a projection booth, a concession stand and a large parking area for automobiles. Within this enclosed area, customers can view movies from the privacy and comfort of their cars. Some drive-ins have small playgrounds for children and a few picnic tables or benches

موفق باشیدو پرتلاش :tulip:

4 پسندیده

دروووود
حق با شماست… درست پس از اینکه دوستان پاسخیدند با خودم گفتم چرا به ذهن خودم نرسید گوگل اش کنم!:smile::face_with_raised_eyebrow: :upside_down_face:
پیش می‌آید دیگر، کلید در دست مان هست ولی دنبال اش می‌گردیم. :face_with_monocle:

خب در همه‌ی واژه‌نامه‌های زبانشناس جستجو زدم ولی نیافتم، اتفاقا از گوگل ترنسلیت هم یاری گرفتم(که سودی نداشت) ولی به ذهن ام نرسید در گوگل بجویم! پنداشتم املای واژه شاید نادرست باشد. :roll_eyes::upside_down_face::sweat_smile:

سپاس از پاسخ تان، سودمند بود، شیرین‌کام باشید :hibiscus::blossom::sunflower::rose:

2 پسندیده