لغات را حفظ نکنید، روش آسان تری برای یادگیری لغات وجود دارد

با این ایده خیلی موافقم،عالیه

1 پسندیده

ممنون از تجربیات خوبتون ک ب اشتراک میزارید ‌ . چند وقت پیش داشتم تجربه پیاده روی و گوش دادن ب انگلیسی رو تمرین میکردم و مرتب پیش میومد ک متوجه میشدم حواسم نبوده و ذهنم رفته تو باقالیا :face_with_hand_over_mouth: بعد سعی میکردم حواسمو جمع کنم و تمرکز کنم روی ویس درس .
و الان متوجه شدم ی اتفاق جدید داره تو ذهنم میفته . بدون اینکه بخوام چند تا کلمه انگلبسی با معنیهاش اومد تو ذهنم خیلی روشن و واضح . و انگار ک بخواد مرور بشه و بعد رفت و دیگر هیچ .
احتمالا داره اتفاقات خوبی میفته دلایلشم تو مقالاتی ک میخونم می بینم . در هر صورت راهنماییهای عالی و انگیزشی قدرتمندی رو با خوندن مقالاتتون دریافت میکنم .
ممکنه آهسته برم ک عجیب نیست ولی با مهربانی و همقدمی و همراهی دوستداران زبانشناس ، پیوسته میرم بامید خدا .
:ok_hand::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::+1:

5 پسندیده

از یه چیزی که خوشم اومد اینکه تو هر مقاله‌ای که میخونم عدد زبان‌های اقای کافمن متفاوته به دلیل تاریخ اونها و الان به 22 زبان رسیده اگه اشتباه نکنم :)))
چه می‌کنه این اراده

2 پسندیده