شناخت علایم زبانشناس

سلام و عرض ادب به همه دوستان
در مورد علایم که دورشان خط کشیدم، لطفا توضیح بدهید، ممنون

5 پسندیده

سلام
شما می توانید این جمله پایین رو جستجو کنید تا راهنمای کامل این اپلیکیشن رو که دوستان زحمت کشیدن پیدا کنید و مطالعه کنید
*راهنمای کار با نرم افزار زبانشناس، زیبوک، زوم *
🙋

6 پسندیده

منم این مشکل رو داشتم در حد دانشم خدمتتون بگم اون نماد آتیش و عددش زنجیره یا طول روزهایی که اون میزانی که در تنظیمات گذاشتین روی اپ ها زمان گذاشتین
اون یاقوت و دو عدد مربوط به شاخص های واژه ها و انتقالشون به لایتنر هست.
اون عدد کنار دایره مانند هم میزان لغتی که مانده مطالعه شوند که آواتار شما تغییر شکل بده و به سطح بعدی برین.
در ضمن می تونین با نگهداشتن انگشت روی هر المانی راهنمای اپ در موردش رو ببینین
موفق باشین
در ضمن یک راهنما هم یکی از کاربرها توی تالار گذاشته اونم می تونه کمک کنه

4 پسندیده

ممنونم از راهنمایی و وقتی که گذاشتید
خیلی آقایید

5 پسندیده

ممنونم از راهنمایی و وفتی که گذاشتید
مرسی

5 پسندیده

سلام
تقریبا همه چی در مورد زبان شناس تو این پست توضیح داده شده که میتونه کمکتون کنه

4 پسندیده

خواهش می کنم کاری نکردم ببخشین هر کم و کاستی رو
چون خودم حوصله خوندن راهنماها رو ندارم همین جا هر چی بلد بودم نوشتم ببخشین

4 پسندیده

خیلی خوبه، فک کنم خیلیا که تازه اومدم بهش نیاز داشتن

3 پسندیده

سلام . من مبتدیم و تشکر میکنم از کسانی که استفاده از علایم زبانشناس رو یاد دادن .
اما جای ی چیزی خالیه . و اونم اینه ک درسته در بدو ملحق شدن ب زبانشناس چند تا پیام برای راهنمایی برامون فرستاده میشه اما چون کار با زبانشناس رو بلد نیستیم مشکلات و سوالات زیادی پیش میاد ک بعضا نحوه استفاده از علایم ساده هم جزوشونه . بنظر من میزان پیامهای اولیه جهت استفاده از اپ زبانشناس کافی نیست . من با وجود تلاشها و سوالات زیادی ک برای نحوه استفاده کامل از زبانشناس برام پیش اومد هنوز لنگ میزنم . پیشنهادم اینه ک ضمن تشکر از کلیپها و عکس و توضیحاتی ک برای شناسایی و استفاده از کلیه علایم همه قسمتهای زبانشناس تهیه کردید حتی جرئی ترینهاش ؛؛؛؛ لطفا اونارو ب ترتیب برای مبتدی طفلکی بفرستید تا بتونه در استفاده مفیدتر از این اپلیکیشن ب کمکش بیاد .من حتی نمیدونستم چجوری در مورد سوالات مختلفم کمک بگیرم :face_with_head_bandage: لطفا ب داد مبتدیان برسید :face_with_thermometer:. با تقدیر و تشکر .امضا ستاد کمک رسانی ب مبتدیان :hugs::blush::nerd_face:

2 پسندیده