پیشنهاد دارم یا یه چالش

سلام میگم اگر امکانش هست همه سوالاتشون رو به انگلیسی بنویسند و به انگلیسی جواب بدن در تالار گفتگو بنظرم انگلیسی اینطوری ملموس تر میشه و همه کسایی که تو تالار صحبت میکنن و مشارکت دارن با ثب نظراتشون به انگلیسی به تدریج هم نوشتار و هم گفتارشون بهتر میشه و یجور مکالمه محسوب میشه با تشکر

این تاپیک مربوط به دوره« داستان‌های بچگانه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.

8 پسندیده

I do agree
It makes us to improve English language definitely

4 پسندیده

Yes, this good idea, but all here not in same lvl, so better is in specific topic witch Minor want do this!

4 پسندیده

I’m down lvl. But to get better by this Challenge
امیدوارم جمله هارو درست چیده باشم

2 پسندیده

I have very much mituke in the writing and speech

3 پسندیده

زیاد موافق نیستم چون خودمانی بودن تالار از بین می ره فکر می کنم
لااقل من این طور فکر می کنم.
تالار واسه من جایی شده که بدون دغدغه میام و خودمونی می نویسم توش

4 پسندیده

نظرتون محترمه ولی با انگلیسی نوشتن هم میشه صمیمی بود البته هرکسی هرجوری که دوس داره میتونه بنویسه من فقط پیشنهاد دادم

1 پسندیده

تالار باید در دسترس همه‌ی سطوح باشه و همه بتونن استفاده کنند. انگلیسی سوال پرسیدن و انگلیسی جواب دادن اولا که تاثیر خاصی توی تقویت نوشتار نداره، دوما خیلی‌ها راغب نیستند این نوع سوال‌ها و پاسخ‌ها رو بخونند و معلمولا skip می‌کنند‌.

از طرفی دیگه، پاسخ دادن به انگلیسی هم زمان زیادی می‌بره، هم ممکنه خود شخص پاسخ دهنده کلی اشتباه گرامری و املایی داشته باشه.

شما می‌تونید برای تقویت نوشتار، روش‌های اصولی رو به کار ببرید. با خوندن کتاب و دنبال کردن چالش‌های writing.

البته توی سطوح پایین نباید به فکر تقویت نوشتار بود. چون ممکنه باعث افت انگیزه بشه.

8 پسندیده

بله صحبتتون خیلی منطقی بود

3 پسندیده

سلام بهترین کار شرکت در چالش های رایتینگ هستش…

1 پسندیده

Hi. Nice idea. If you want to improve more by correcting your mistakes and have more chances of
enhancing your speaking abilities contact me

1 پسندیده