چالش کتاب خوانی آبان ماه 1398

عه شما هم که به درد من دچار شدید؟:joy::joy:
من فردا باید ببینم به کدوم پادکست میتونم روحیه ام رو قوی کنم :grin:

4 پسندیده

بله . بعد یه مدت خسته کننده میشه هر چیزی ، ضمن اینکه چالش برانگیز هم نباشه دیگه

در مورد پادکست هم منم All Ears English رو پیشنهاد میدم
هم بابت صدای پر انرژی و فوق العاده خانم گبی والاس ، هم چون برای تقویت لسنینگ مفیده و هم چون مطالب خوبی رو مطرح میکنن و کوتاه هم هستن :blush:

5 پسندیده

فردا حتما گوش خواهم داد

4 پسندیده

من هیچ وقت از مگاداستان خسته نمیشم. این دو نفر فوق‌العاده‌ان واقعا (دن و آرن)

8 پسندیده

منم طبق تجربه ای که خودم بهش دچار شده بودم و از طرفی دیدم که سپیده جان گفتن به سبب سرگرمی میخوان پادکست گوش بدن، تشخیص دادم که سایر پادکست ها رو امتحان کنن تا دلزدگی نیاره براشون.
وگرن بعد از اتمام دوره ها هر پادکستی علی الخصوص ای جی خیلی مفیده البته من خارج از زبانشناس گوش میدم چون جدیداش داخل اپ نیس
و اما راهکارم به شما : والا من داستان واقعی رو نخوندم نمیتونم نظر بدم اما اگه جای شما بودم میرفتم مکالمات مگا داستان همون که پروین جان @pari میخونند رو کار می‌کردم چون اون دوتا آقا هم فان هستن،.

6 پسندیده

منم خیلی دوس دارم زودتر قدرت تموم بشه ، بعدشم انگلیسی واقعی رو بیشترشو بخونم ، بعد برسم به مگا داستان :joy:

6 پسندیده

یعنی اگه برم سراغ مگا داستان و قدرت رو رها کنم چیزی از دست ندادم ؟ البته شما باید سطح منو بدونید ، میتونم بگم که داستان های ای جی رو میتونم راحت جواب بدم و مشکل ندارم و ساختار ها تا حد زیادی برام جا افتاده ، بیشتر وقتا جملات درست از دهانم خارج میشن ، گاهی با یکی دوتا غلط

ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم @pari

4 پسندیده

فکر کنم باید لتس تاک هم بدم که آینده راحت تر بشه راهنماییم کرد :grimacing:

3 پسندیده

هیچوقت قدرت رو رها نکن، حتی برای مگاداستان :joy:

4 پسندیده

دیگه دارم مریض میشم . حالا که اینطور شد این ده تا درس آخرو هر هفته دوتا درس با هم می خونم :grimacing::grimacing:

4 پسندیده

آخرش پشیمون میشی. از من گفتن بودا :joy:

4 پسندیده

کتاب گرگینه ی باتلاق فیور از مجموعه گوسبامپس مطالعه شد
کتاب قشنگی بود :blush:

تا فصل یازده کتاب اول سهم من از کوهستان هم خوندم

8 پسندیده

چرا ؟ به خاطر اینکه بازده نداره این کار ؟ یا چون خیلی علاقه مند هستید به انگلیسی قدرت ؟

4 پسندیده

این که درست ولی دلیلش این نیست. هر درس تمرکز خاص خودش رو می‌خواد. همونطور که بارها گفتم نقطه قوت قدرت در آموزش‌ زبان نیست بلکه نشون دادن راه و روش زندگی کردن و هندل کردن مسائله. شما هر هفته تمرکز رو میذارید روی یه موضوع و این باعث میشه که اون موضوع درونی بشه براتون

8 پسندیده

پس از نظر زبان آموزی مشکلی نداره از نظر شما ؟
هر هفته دو تا داستان کوتاه ، دوتا دیدگاه ؟
چون از نظر متریال و مدت زمان ، بازم از یه درس مگا داستان سبک تره !

بله از این نظر که فوق العادس ، خصوصا که روش آموزشی که داره رو ما تا آخر عمر رها نخواهیم کرد :grimacing:
انصافا خیلی خوبه این آدم ، هم روش تدریسش و هم طرز فکرش و هم متریالی که داره
از این نظر قصد دارم بعد از تموم شدم قدرت ، بعد از یه مدت دوباره برگردم و فقط قسمت درس اصلی رو به عنوان پادکست گوش بدم و ایده ها و راهنمایی هاش رو مرور کنم

5 پسندیده

سلام دوستان
منم کتاب هابیت رو شروع کزدم و فعلا چهار فصلشو خوندم. همونطور که میدونید سبک رمان حماسی و تخیلیه و پیش درآمدی بر ارباب حلقه هاس. من قبلا هم هابیت رو شروع کرده بودم ولی به خاطر راویش ولش کردم، اما الآن که باز شروع کردم دیدم اونقدراهم راویش بد نبوده. خلاصه خیلی کتاب جذاب و خوندنی و فانی هستش و سبک نویسنده واقعا زیباست.

8 پسندیده

سلام به همگی :smiley: روز برفی تون بخیر
این اسکرین شاتیه که قولشو دادم

11 پسندیده

سلام
اینجا که همچنان کولر ها میتازند :joy::joy:
برف و بارون هم هعییی :expressionless::expressionless:

10 پسندیده

واو…ماکه برف نداریمو اونقدر هم گرما، مثل شما
ولی بخاری لازم بودیم این یکی دو هفته…که بالاخره دیروز راه افتاد

7 پسندیده

سلام . کتاب دوستام منو هیولا صدا میزنن از مجموعه گوسبامپس تا فصل دهم مطالعه شد :blush:

10 پسندیده