چالش کتاب خوانی آبان ماه 1398

سلام علی آقا،
موافقم.
لاینتر بره من خیلی مفید بوده و قطعا تاثیر داره. به شرطی که پیوسته مرور بشه و رو هم انباشته نشه خیلی هم عالیه. :rose:

6 پسندیده

سلام
مرسی فاطمه جان برای استارت تاپیک این ماه :rose::rose:
هر ماه فعالیت های این چالش بیشتر میشه :heart_eyes: امیدوارم همیشه همینجوری تو اوج باشه این چالش :dizzy:
دوستان کتابخون همگی موفق باشین :tulip::tulip:

8 پسندیده

اره اینم غمگینه ولی درس خوبی رو به آدم میده پس ارزششو داره :ok_hand:

خیلی هم خوب
موفق باشی حسابی :cherry_blossom::+1:

5 پسندیده

سلام مریم جان
خواهش میکنم عزیزم
ایشالا پر دستاورد باشه واسه همگی :cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

امروز چپتر سوم خون هیولا هم تماااام :grin:

8 پسندیده

سلام. صبح تون به خیرو شادی

دیروز, کتاب افسانه های شهری/کتاب های خیلی ساده رو خوندم. یه کتاب یه ساعتی که شامل ۴, ۵ بخش کوتاهه.
میشه اسم این مجموعه رو گذاشت نیمکچه داستان…چون داستاناش خیلی خیلی کوتاه هستن. در حد دو سه پاراگراف :angel:
به جز یکی دوتاش-که متوجه نشدم مفهوم پشتش رو- داستانکچه های جالبی بودن :raised_hands:

9 پسندیده

سلام.
ظهر پاییزی تون به خیر و شادی.
این جا که واقعا پاییز اومده…دیشب، رعدو برق، باد شدیدو بارون شدید و خفیف!
الان هم که سرمای نسوز! پاییز…عجب هواییِ امروز.
باید "بر لب جوی نشین و … رو امروز تو طبیعت سرسبز عملی کنم. :star_struck::muscle:

امروز داستان برانته ها از مجموعه ی کتاب های ساده رو شروع و البته به پایان رسوندم.
راوی، پدر خونواده ست و داستان زندگیش؛ از شروع اقامت تو یه دهکده ی جدید تا مرگ آخرین فرزندش.
یک از بچه هاش، نویسنده معروف کتاب Jane Eyre هست؛ شارلوت برونته/ Charlotte Bronte

9 پسندیده

سلام به همگی
شب پاییزی تون خوش :maple_leaf::maple_leaf:
من از کتاب خون هیولا خوشم نیومد رفتم سراغ شبی با عروسک زنده. این یکی راویشو دوست دارم :hugs:

10 پسندیده

سلام . کتاب خیابان های پارک وحشت تا فصل هفت
و کتاب اثر مرکب تا فصل دوم مطالعه شد
کتاب اثر مرکب رو هر فصل رو دو سه بار می خونم تا بتونم روی گفته هاش تمرکز کنم ، متاسفانه از کمبود تمرکز رنج میبرم :grimacing:

بعد از تموم شدنش میخوام یه بار دیگه هم از اول تا آخر بخونم و خلاصه برداری کنم
دوستانی که کتاب رو مطالعه کردن لطفا نظرشون رو بگن . ممنون

7 پسندیده

منم همینطور :grin:

کتاب اولیش قشنگ تره

به زیر زمین نزدیک نشو
و کتابای مومیایی هم قشنگن

7 پسندیده

سلام
من اثر مرکب رو کامل خوندم هم کتاب فارسی شو خریدم و نکته برداری کردم و سعی کردم عمل کنم. هم انگلسی اش رو که از زبان شناس خوندم.
واقعا فوق العادست این کتاب. که چالش عادات مثبت روزانه هم بیسش همین کتاب بود در واقع.

7 پسندیده

سلام آقا مهران
من این کتاب رو پارسال خوندم. کتاب خوبیه و با دید خوبی که بهتون میده شما رو به انجام ی سری عادات خوب و دیر بازده که فکر نمیکنید براتون موثر باشه تشویق میکنه

میتونید از نرم افزار forest استفاده کنید و با قانون اثر مرکبی که دارین میخونید تمرکزتون رو به مرور بهتر کنید

7 پسندیده

راوی به نظرم خیلی موثره
کتابی که راویش خوابش بیاد به دل نمیشینه :grin:

مررسی ازتون :cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

ممنونم بابت نظرتون
یه جا خوندم که تصمیماتی که با استفاده از زبان جدید گرفته بشن ، تصمیمات محکم تر و بهتری هستن
همینطور حس میکنم این کتابای توسعه فردی که روی ناخودآگاه تاثیر مثبت دارن اگه به انگلیسی خونده بشن تاثیر بیشتری دارن ( با توجه به اینکه ما زبان آموزیم )

کلا کتاب فارسی دانلود میکنم هیچ حس و حال و انگیزه ای برا مطالعش پیدا نمیکنم

5 پسندیده

سلام
خیلی نرم افزار جالبیه. فکر کنم خیلی به کار من بیاد. :+1:

5 پسندیده

خیلی ممنون . حتما امتحان میکنم

بله دقیقا . کلا خانما هم اکثرا راوی های بهتری هستن😁

4 پسندیده

خب من وقتی با کتاب اثر مرکب آشنا شدم سطحم یک بود و تازه با زبان شناس آشنا شده بودم. ولی انقدر مشتاق به محتوای کتاب بودم که رفتم خریدمش.

5 پسندیده

من قبلا این کتابو بخشیشو خونده بودم.
ترتیب دروس رو زده بودم آخرین مطالعه.
الان دیدم تو اسکرین شاتم قاطی پاتیه :sweat_smile:

7 پسندیده

اره خیلی جالبه
خصوصا که آدم میدونه با استفاده درستش از این اپ باعث کاشت درخت واقعی هم میشه :+1::grin:

3 پسندیده

نرم افزار forest خوبه. اما بستگی داره که عوامل حواس پرتی شما چیا باشه. اگه نت و فضای مجازی و گوشیه. فارست راه حله. ولی اگه جزو اون دسته آدمایی هستین که بین کارشون یهو واگویه های ذهنی دارن، قطعا راه حل فرق میکنه. در این حالت توصیه میشه کنار دستتون یه کاغذ بزارید و هر بار که ذهنتون رفت سریع کلید واژه شو بنویسید و تمرکز رو برگردون رو کار.
اوایل سخته ولی میتونید به کنترل برسونید.

6 پسندیده