تالار زبانشناس

مکالمه داستان the ugly duckling

این تاپیک مربوط به دوره« داستان‌های بچگانه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.https://talk.m2.res.zabanshenas.com/original/3X/5/3/53017ccce68d0f8f0c2e089ca16fe3c7bdb548df.m4a https://talk.m2.res.zabanshenas.com/original/3X/5/3/53017ccce68d0f8f0c2e089ca16fe3c7bdb548df.m4a

7 Likes

سلام خانم وقتتون بخیروشادی :rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:تبریک خانم بخاطر جسارت و شجاعتتون برای گذاشتن این وویس عالی بود :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:نظرتخصصی رو به مربیان و مجربین تالار میسپارم خانم :slight_smile::slight_smile::wink::wink::wink::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:منتظروویسهای بیشترتون مشتاقانه هستم عزیزم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap:صدای زیبای هم داریند :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

سلام مرسی نظرلطفتونه میدونم که خیلی خوب نبودم ولی برای الان که حدود 10 روزه شروع کردم زبان رو بصورت جدی به خواندن و مکالمه کردن بنظر خودم که شروع خوبیه و انشالا که بتونم بهترتر باشم

3 Likes

عالیه این پیشرفت تو ۱۰ روز

2 Likes

سلام عزیزم من بی اغراق گفتم خانم :rose::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus:اگه نظرخاصی هم ندادم چون هنوز خودم مبتدی هستم و در حد و اندازه ی خودم ندیدم ازنظرتخصصی نظری بدم نازنیینم :heart::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:براتون موفقیت و در اوج ماندن را از صمیم قلبم آرزومندم خانم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom::tulip::tulip:حتماحتما هم بیشتر وویس بذاریند منتظریم بانو :wink::wink::wink::wink::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:هرگز هم خودتون رو دست کم نگیریند عالی بودیند :rose::tulip::blossom::blossom::sunflower:

2 Likes

ممنونم بله خیلی چون من میخوام و میتونم تو کمترین زمان بهترین هارو کسب کنم:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

عالیه این اعتماد به نفس قطعا میتونین چون جسارت خوبی دارین

2 Likes

ممنونم یکم زیادی اعتماد بنفسم بالاست :woman_facepalming::joy::joy::joy: اگه جسارتی شد ببخشید

3 Likes

نه بابا این حرفا چیه واقعا پیشرفتتون عالی بود جدی گفتم

2 Likes

خداروشکر امیدوارم بقیه راهو همینقدر جدی پیش برم تو این ده روز یجوری زبان رفته تو تاروپودم که خانوادم میگن انگار امتحان سراسری داره یکم نفس بکش همش سرت تو گوشیو دفترته😁

4 Likes

عاای بود ترنج جان موفق باشی عزیزم
:1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::joy::medal_sports::medal_sports::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blossom::blossom::blossom::blossom::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::+1::+1::+1::+1::+1::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 Likes

ممنون عزیز دلم بیشتر تعریف کنید عشق تعریفم:grin::smiley:

3 Likes

سلام بانو
احسنت که چالش بازگویی رو شروع کردین.
بسیارعالیه.
حتما ادامه بدید به این مسیر.
Good luck :v::leaves::ok_hand:

2 Likes