مکالمه داستان the ugly duckling

این تاپیک مربوط به دوره« داستان‌های بچگانه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/5/3/53017ccce68d0f8f0c2e089ca16fe3c7bdb548df.m4a https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/5/3/53017ccce68d0f8f0c2e089ca16fe3c7bdb548df.m4a

7 پسندیده

سلام خانم وقتتون بخیروشادی :rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:تبریک خانم بخاطر جسارت و شجاعتتون برای گذاشتن این وویس عالی بود :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:نظرتخصصی رو به مربیان و مجربین تالار میسپارم خانم :relaxed::relaxed::wink::wink::wink::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:منتظروویسهای بیشترتون مشتاقانه هستم عزیزم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap:صدای زیبای هم داریند :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام مرسی نظرلطفتونه میدونم که خیلی خوب نبودم ولی برای الان که حدود 10 روزه شروع کردم زبان رو بصورت جدی به خواندن و مکالمه کردن بنظر خودم که شروع خوبیه و انشالا که بتونم بهترتر باشم

3 پسندیده

عالیه این پیشرفت تو ۱۰ روز

2 پسندیده

سلام عزیزم من بی اغراق گفتم خانم :rose::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus:اگه نظرخاصی هم ندادم چون هنوز خودم مبتدی هستم و در حد و اندازه ی خودم ندیدم ازنظرتخصصی نظری بدم نازنیینم :heart::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:براتون موفقیت و در اوج ماندن را از صمیم قلبم آرزومندم خانم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom::tulip::tulip:حتماحتما هم بیشتر وویس بذاریند منتظریم بانو :wink::wink::wink::wink::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:هرگز هم خودتون رو دست کم نگیریند عالی بودیند :rose::tulip::blossom::blossom::sunflower:

2 پسندیده

ممنونم بله خیلی چون من میخوام و میتونم تو کمترین زمان بهترین هارو کسب کنم:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

عالیه این اعتماد به نفس قطعا میتونین چون جسارت خوبی دارین

2 پسندیده

ممنونم یکم زیادی اعتماد بنفسم بالاست :woman_facepalming::joy::joy::joy: اگه جسارتی شد ببخشید

3 پسندیده

نه بابا این حرفا چیه واقعا پیشرفتتون عالی بود جدی گفتم

2 پسندیده

خداروشکر امیدوارم بقیه راهو همینقدر جدی پیش برم تو این ده روز یجوری زبان رفته تو تاروپودم که خانوادم میگن انگار امتحان سراسری داره یکم نفس بکش همش سرت تو گوشیو دفترته😁

4 پسندیده

عاای بود ترنج جان موفق باشی عزیزم
:1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::joy::medal_sports::medal_sports::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blossom::blossom::blossom::blossom::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::+1::+1::+1::+1::+1::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

ممنون عزیز دلم بیشتر تعریف کنید عشق تعریفم:grin::smiley:

3 پسندیده

سلام بانو
احسنت که چالش بازگویی رو شروع کردین.
بسیارعالیه.
حتما ادامه بدید به این مسیر.
Good luck :v::leaves::ok_hand:

2 پسندیده