نصب اپ زبانشناس بر روی شبیه ساز Memu

نمیدونم کی قراره منتشر بشه @hnaseri
منم منتظرم
ایشالا تا 120 سال دیگه همه هستیم و زبانشناس ویندوز رو به چشم خواهیم دید.

همین روشی که حنا خانوم معرفی کردن دقیقا همین امر رو محقق می کنه :smiley:

این تاپیک برای همین هم هست :smile:

12 پسندیده

نه خب، من از شبیه ساز می‌ترسم :joy: گذشته از اسمش که خیلی وحشتناکه، یکبار هم اطلاعاتمو پروند. یعنی یکبار شبیه‌سازی که زبانشناسو روش داشتم باز کردم تا اینستاگرام رو چک کنم و بعد دیدم زبانشناس توی گوشیم باز نمی‌شه و بعد که وارد شدم قریب به پنج ساعت کار اون روزم و کلمات و ساعتی که ثبت‌شده بود همه پاک شده بودن و خب این خیلی ناخوشاینده و ممکنه زنجیره‌تو خراب کنه و زنجیره اگرچه همچینم مهم نیست ولی خب بالاخره تلاش برای حفظش انگیزه می‌ده و آدمو تو مسیر نگه می‌داره؛ می‌خوام بگم شبیه‌ساز می‌تونه کلی نتایج نامنتطر ناخوشایند بهمون هدیه کنه :joy:

12 پسندیده

برای اینکه این اتفاق نیفته باید هر وقت که زمان مطالعه و یادگیری تون تموم میشه از داخل زبانشناس تون بک آپ بگیرید (چه موبایل و چه شبیه ساز) و هر دفعه خواستید که دوباره وارد زبانشناستون بشید ( دستگاهی که در ادامه قراره ازش استفاده کنید با دفعه قبل فرق داشته باشه، مثلا اگه از گوشی استفاده کردید و الان میخواین از شبیه ساز استفاده کنید باید تو شبیه سازتون بک آپ رو بازیابی کنید تا اطلاعاتتون قبلیتون روی سیستم جدید بالا بیاد) این مشکل هم به همین سادگی قابل حله :blush:

همه ی این چیزا برای راحتی ما ساخته شده، اگه بتونیم ازشون بهترین بهره رو ببریم، زندگی خیلی راحت تر میشه

11 پسندیده

البته اینم بگم عمر که ۱۰۰۰ برابرش میکنید
اما حساب کردید میخام بکشمتون :joy:

9 پسندیده

سلام دوست قدیمی،
بانو برای هدف تون و علاقه تون آرزوی بهترین دستاوردها رو دارم :rose:

10 پسندیده

سلام دوست گرانقدر و پرمهرم :rose:
خیلی ممنون .
آرزوی متقابل براتون دارم ، موید باشید :hibiscus:

9 پسندیده

سلام من برگشتم با یه خبر بد.گوشیم رو دزدیدن :sleepy:.
خب حالا بریم سر اصل مطلب.
اقا اومدم این برنامه رو نصب کردم رو لپتاپم ولی سرعتش خیلی پایینه با وجود اینکه لپ تاپم core i 7 هست و رم و هاردش هم خوبه.
هی یه پیام هم میاد که عکس زیره.
ابا کسی میتونه کمک کنه
Untitled

@Farzad_Poodineh

11 پسندیده

سلام آقا آرمین
ببینید این برنامه یکسری پیش نیاز ها لازمه مثلا 1 گیگ فضای خالی و اینکه اگه اشتباه نکنم کارت گرافیک یک همچین چیزی هم بروز باشه :see_no_evil:، دقیق یادم نمیاد نتم نداریم که درست راهنمایی تون کنم

10 پسندیده

خب اون instructions رو بزن ببین چی میگه دیگه. حتما تو تنظیمات میتونی کارایی نرم افزارو بهتر کنی
تو بلواستکس هم همچین آپشنی واسه کارت گرافیک هست که میشه کیفیت نرم افزار رو بالا برد
البته اگه اون آموزش تو وب‌سایتشونه باید صبر کنی‌ اینترنت وصل شه بعد

11 پسندیده

سلام متاسفم الهی دستش بشکنه :unamused::unamused: غصه نخور انشالله آیفون 11 بخری یه گوشیه بهتره دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

10 پسندیده

چک کردم اینو پیدا کردم،
سیستم مورد نیاز:

• CPU مدل Intel یا AMD با قابلیت Virtualization Technology

• GPU با پشتیبانی از OpenGL نسخه 2 به بالا

• حداقل 1 گیگابایت RAM

• حداقل 2 گیگابایت فضای خالی HDD هنگام نصب

9 پسندیده

سلام

وای چقد بد. من که به فکر گوشی نیستم، همه‌ش دارم به زنجیره‌تون فک می‌کنم :see_no_evil:

تو این اوضاع بی اینترنتی باید بدزدن آخه؟ دزد نامرد

10 پسندیده

سلام، تسلیت میگم داداش :expressionless:

داداش باید بری از تنظیمات Bios سیستمت (هر سیستم فرق میکنه) وقتی سیستم هنوز بالا نیومده از اونجا می تونی به تنطیمات بایوس دست پیدا کنی
بعد از اونجا گزینه ی Virtual Machine رو فعال کن

پی نوشت: برای هر سیستم فرق داره اسم این گزینه، ولی Virtual تو همش هست

10 پسندیده

:joy::joy::joy:

اشکال نداره فدای سرت. خودم به جات زبان میخونم نگران نباش

9 پسندیده

سلام ممنون.همه این ایتم هارو که گفتید اوکیه.
ممنون بابت رسیدگیتون

سلام استاد گلم.
دقیقا منتظرم تا ایتنترنت وصل شه چون مبزنم روش میره تو سایتش.
ممنون مرد بزرپگ

ممنون گل بانو.

سلام خانم ناظم.عشقی عشق.
الحمدالله این اوکیه

ممنون استاد مرموز.ایشالا دست هیچ دزدی به دزدی وا نشه و امیدوارم همه سالم زندگی کنیم
چک میکنم خبر میدم

سلام سپیده بانو.دمت گرم.
فقط لطف کن اون لایتنرم دوره کن :joy:

13 پسندیده

سلام؛ آقا خوب چرا تهدید به انهدام می کنید اصلا این موارد به گروه خونی دهه شصتی نمی خوره با عاقبت خوبی مواجه نمی شن این هم نمونه اش ؛ حالا دهه هشتادی ساطور به دست بگید یه چیزی، شما چرا برادر.

8 پسندیده

اره والا.منو چه به تهدید.نشسته بودم یه گوشه دوغم رو مینوشیدما.
نادم و پشیمونم الان.تازه داشتم اون سی تا پرنده کثیف رو تمرین میکردم این اتفاق افتاد خخخخخ

8 پسندیده

سلام خسته نباشید
من نمی تونم نصبش کنم می شه کمکم کنید؟

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
چه پیغامی میده که نصب نمیشه؟

5 پسندیده

اینجوری می شه

5 پسندیده