نصب اپ زبانشناس بر روی شبیه ساز Memu

سلام خدمت دوستداران زبانشناس

علت زدن این تاپیک این بود که خیلی از افرادی که به سایت زبانشناس مراجعه میکنند و می بینند که اپلیکیشن در حال حاضر برای اندروید موجوده ممکنه دو دسته بشن:

1- منتظر بمونند تا نسخه IOS آماده بشه
2- مثل من به هر دری بزنن که هر جور شده از اپ زبانشناس استفاده کنند (البته من گوشیم آیفون نبود، قبل اشنایی با زبانشناس تاچش شکست و من موندم و یک گوشی ساده ال جی).

داستان من اینجوری بود که من سال آخرای سال 96 دنبال یادگیری زبان برای کنکور دکترا بودم که گذرم به سایت زبانشناس خورد، داستان های سایت رو دیدم ولی حقیقتش اپ زبانشناس بیشتر چشمو گرفت و دوس داشتم نصبش کنم، ولی یک چیزی که بود من گوشیم ساده بود و چون اهل بازی کامپیوتری هم نبودم در جریان شبیه ساز و اینا نبودم و از طرفی هم میدونستم این اپ نسخه ویندوز هم نداره اما من اپلیکیشن زبانشناس رو خریدم و گفتم یا راهی خواهم ساخت و یا راهی خواهم یافت و این شد که در گوگل شروع کردم به جستجوی راه حل، تا اینکه رسیدم به شبیه ساز های اندروید.
اولین شبیه ساز که نصب کردم بلواستکس بود یک مدت خوب کار کرد تا ارورهاش شروع شد و بالا نمیومد و صفحه آبی می موند و کلا پاکش کردم و شبیه ساز نوکس رو نصب کردم با اون هم بعد یکی دو ماه به مشکل خوردم و باز نمیشد تا اینکه یک دوستی از همین تالار که جاشم خیلی خالیه @smollakochakian ممو رو به من معرفی کرد. حالا من برای این دوستان میخوام نحوه استفاده از Memu رو بگم:

مرحله اول: دانلود Memu

ممو را از اینجا دانلود کنید و نصب کنید.

2- فایل نصب برنامه را اجرا کرده و آن را نصب کنید.

3- راه اول: اینک می‌توانید به گوگل‌پلی مراجعه کرده و برنامه زبانشناس را دانلود و نصب کنید.

راه دوم اینه که از داخل سایت زبانشناس اپلیکیشن زبانشناس رو دانلود و سپس همانند تصویر زیر اپ را از قسمت دانلود های کامپیوتر به شبیه ساز انتقال بدین

در این تصویر ایکونی که مشخص کردم و APK نوشته رو انتخاب کنید.

در این قسمت چون اپ زبانشناس در قسمت دانلود های کامپیوترمون ذخیره شده، دانلود ها رو انتخاب کنید.

در این تصویر اپ زبانشناس رو انتخاب کنید و بر روی Open کلیک کنید تا بر روی شبیه ساز نصب بشه.

حالا میتونید براحتی از اپ استفاده کنید و ازش لذت ببرید :wink::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

مرحله دوم: انتقال فایل های دانلود شده زبانشناس از ممو به کامپیوتر

1- انتخاب File manager از قسمتی که مشخص کردم

2- بر روی سه خط کلیک کنید و حافظه داخلی رو انتخاب کنید.

3- بر روی پوشه اندروید کلیک کنید.

4- بر روی Data کلیک کنید.

5-در اینجا Com_zabanshenas رو انتخاب کنید.

6- بر روی File کلیک کنید.

7- بر روی content کلیک کنید.

8- فایل های صوتی زبانشناس رو انتخاب کنید.

9- بر روی علامت بازگشت که در تصویر مشخص کردم کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر برسید.

10- در صفحه باز شده Music رو انتخاب کنید.

11- ابتدا شماره یک که در تصویر علامت زدم رو انتخاب کنید تا پنجره Action باز شه و سپس بر روی شماره 2 کلیک کنید تا فایل ها اینجا کپی بشه

12- حالا بر روی آیکون پوشه که در نوار ابزار کناری قرار گرفته کلیک کنید.

13- در پنجره باز شده از قسمت Music بر روی آیکون ویندوز کلیک کنید.

14- در اینجا فایل ها رو انتخاب کنید و یک پوشه در درایو دیگه بسازید و به اون منتقل کنید.

به همین راحتی فایل ها رو میتونید به درایو دیگه ای در کامپیوترتون منتقل کنید. امیدوارم که این مطلب کمک کننده باشه، لینک نصب شبیه ساز بلواستکس رو که دوست دیگری زحمتش رو کشیدن هم در انتها براتون قرار میدم

آموزش نصب زبانشناس بر روی شبیه ساز بلواستکس

توجه: بسیاری از کاربران ممکنه نحوه استفاده از ممو رو به خوبی ندونن، پیشنهاد میکنم حتما از راهنمای اون استفاده کنن.

راهنمای Memu

41 پسندیده

جالب :ok_hand::ok_hand::ok_hand::grin: میگن آدم تو سختیا رشد میکنه

9 پسندیده

سلام حنا خانوم :rose:
ممنون بابت مقاله ی کامل و خوبتون :ok_hand:
همین تاپیک میتونه تا آماده شدن نسخه ی ویندوز منبع مناسبی برای کسانی که میخوان از زبانشناس روی ویندوز استفاده کنن باشه.

12 پسندیده

دقیقا، اینکه وایستم تا نسخه ios بیاد یا مثلا من برا شرایط من نسخه ویندوز بیاد تو کَت آدمای سرسخت و مُصِر نمیره :grin::grin:

خواهش میکنم آقا فرزاد :rose::rose::rose:، این چند روز واقعا خیلی ذهنم رو مشغول خودش کرده بود و با وجود اینکه قبلن هم بلواستکس رو توضیح داده بودن ولی خیلیا مثل من با بلواستکس به در بسته خوردن گفتم ممو راحت تره و کار باهاش هم سخت نیست توضیحاتش رو بزارم

11 پسندیده

سلام و خداقوت بابت زحمتی که کشیدید…رحمت آووردید :apple:

و البته حداقل برا من, استفاده از بلو استکس, ین مشکل بود که چون می خواستم فایلای دانلودشده رو به اون انتقال بدم, نمی دونستم که فولدر مربوط به زبانشناس, تو اون کجا ساخته شده.

ظاهرا برا این اپلیکیشن, مسیرهای دانلود فایل ها مشخصه و نیاز نیست همه اون فایلای دانلود شده رو دوباره دانلود کرد.

7 پسندیده

ممنون عزیزم :rose::rose::pray:
دقیقا کار کردن با ممو خیلی راحته

7 پسندیده

سلام عزیز دل :hibiscus::hibiscus:
بینهایت ازت ممنونم بابت معرفی این اپ. زحمتت قابل ستایشه. :pray::pray:
منم یک ساله که گوشیم سوخته و الان یه گوشی قدیمی دارم و از شبیه ساز کامپیوتر استفاده می کنم . مثه شما اول بلواستکس رو پیدا کردم و بعد هم نوکس. نوکس خیلی سنگینه و چند وقته اصلا لود نمیشه و نمیتونم زبانشناس کار کنم.
خیلی خیلی ممنونم از اشتراک گذاری این مطلب :rose::rose:

12 پسندیده

سلام عزیزم
چطوری منیره جون، خوبی؟ ستاره سهیل شدی بانو :heart_eyes::heart_eyes:
حتما نصبش کن خیلی راحته هر جام مشکل داشتی از خودم بپرس

7 پسندیده

سلام حنا جون
دستت درد نکنه واقعا خوب کاری کردی خوب ک چه عرض کنم شاهکار کردی
دستت درد نکنه مرسی عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

10 پسندیده

سلام حناجون عصرت بخیروشادی :kissing_heart::heart_eyes::kiss::heart::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower:واقعازحمت کشیدی جای تقدیروتشکر داره خانم خانما ایولا عزیزدلم :rose::heart::heart::kiss::heart::kiss::kiss::kiss::kiss::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::rose::rose::white_flower::white_flower::white_flower::rosette::rosette::rosette:

9 پسندیده

کم سعادتم عزیزم ، صادقانه بگم تالار زبانشناس برای من مثل نوشدارو میمونه ، و واقعا از حضور شما دوستان لذت و فیض می برم. :rose::rose:

اما کلا با کامپیوتر خیلی سختمه قبلا با گوشی خیلی فعالتر بودم ، سعی می کنم حضورمو بیشتر کنم.
خیلی گلی :heart_eyes::heart_eyes:

همیشه به من لطف داری :pray:

10 پسندیده

سلام.یکی از ترجمه های شما رو در داستانهای واقعی خوندم واقعا زحمت کشیدید.تشکر.ترجمه جای خودش خیلی وقتها جملات فارسی در بسیاری از متنها ترکیب درست ندارن ولی ترجمه شما هم روان بود هم وفادار به متن.عالی بود هرچه گشتم جایی توی سایت برای امتیاز یا لایک ندیدم.خسته نباشید. :clap:

9 پسندیده

سلام عزیزم خدا قوت :rose::heart:

10 پسندیده

قربونت عزیزم :rose::rose::heart:

مرسی خانوم گل، چه کردی با گلای زیباتون :rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:

شما تاج سری بانو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

ممنون از لطفتون ولی من چند تا درس انگلیسی قدرت رو ترجمه کردم :grimacing::grimacing::grimacing:

فدات جوووووونی :heart::heart:

9 پسندیده

شرمنده فکر کنم در انتخاب id اشتباه کردم من برای خانمی که kourosh-kabir جلوی عکسشون هست نوشتم.

9 پسندیده

:wink::wink: منم تعجب کردم خودم :grin::grin:

8 پسندیده

عرض سلام و ادب
خیلی خیلی ممنونم از توجه و حسن تعریفتون :pray: :rose:
احتمالا از ترجمه متوجه شدید که علاقه ی من به یادگیری زبان و مخصوصا ترجمه بیش از حد تصوره ، برای همین وقت زیادی برای یه ترجمه میزارم تا بهترین معنی رو انتقال بدم.
البته کار ترجمه و تلاش دوست عزیزم خانم @afarkhani نیز ستودنیه و خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم.
و هدف من از ترجمه برای این سایت جبران زحمات و لطف و مهربانی اساتید و دوستان ارزشمندمه
@ala @a.bayani @hnaseri @YoKambiz @Farzad_Poodineh @fdoosti که بینهایت به بنده لطف داشتند و آموخته های من از اونها فوق العاده وافره .
امیدوارم جنابعالی هم پیروز و شادکام باشید :hibiscus::hibiscus:
سپاس

20 پسندیده

سلام.کاملا مشخصه .راستی pari@ رو جا انداختین .ایشون هم خیلی برای ترجمه ها زحمت می کشن

10 پسندیده

@pari
بین جمله و منشن کردن فاصله بذراید

10 پسندیده

درست می فرمایید. :ok_hand:
ایشون @pari هم برای ترجمه و هم پاسخ به سوالات بچه ها خیلی فعالن و از هوش و دانش بالایی هم بهره مندن .

13 پسندیده