📖معرفی‌ کتاب آزاد

سلام و وقت به خیر عرض میکنم خدمت دوستان زبانشناس

یقینا به غیر از کتاب های آموزشی زبان شما کتاب هایی با موضوعات دیگر رو مطالعه میکنید در طول سال
چه خوبه اگر هر کتابی رو که میخونیم بهم دیگه معرفی کنیم و یا حتی بهم دیگه ببخشیم
من تصمیم گرفتم هر کتابی رو که میخونم بیام و اینجا در موردش کمی توضیح بدم شاید شما هم برید و مطالعه کنید :hugs::rose:
خوشحال میشم اگر بقیه دوستان هم از این تاپیک استقبال کنند🌹
راستی یک نکته مهم نیست که موضوع کتاب چی باشه و یا اصلا به چه زبانی باشه
موفق باشین و کتابخوان

6 پسندیده

اولین معرفی رو خودم انجام میدم
توی بیمارستان منتظر رسیدن نوبت MRI مادربزرگ هستم
موضوع این کتاب اهمیت شناختن خویشتن هست
و اگر دلتون برای مکالمه با خدا تنگ شده این کتاب توصیه میشه …

6 پسندیده

سلام کتاب انسان در جستجوی معنی خیلی خوبه…البته خیلیم معروفه شاید تا الان خونده باشین💙

4 پسندیده

سلام
چالش کتاب خوانی آبان ماه 1398 برای افراد کتابخوانی مثل شما تدارک دیده شده، خواهش میکنم کتاب هایی که می خونید رو اونجا معرفی کنید که دوستان بیشتری بتونند دسترسی داشته باشند.

6 پسندیده

اهان من فکر کردم فقط در مورد کتاب های انگلیسی هست…

1 پسندیده

خخخخ
نه نخوندمش تا حالا
در مورد چیه ؟؟؟

1 پسندیده

سلام
رمان فلسفی دنیای سوفی و کتاب تاریخ جهان نوشته ی ارنست گامبریج رو به تمام دوستان پیشنهاد میکنم. کتاب دوم با عنوان تاریخ کوچکی از جهان در زیبوک هم موجود هست.

3 پسندیده

در مورد کار در اردوگاه اجباری…که یه نفری که جان سالم ازش بدر برده برات روایت میکنه…توضیح میده که تو اون دوران که همه چیزشونو از دست داده بودن…یه معنایی در زندگی وجود داشته که برای هر کسی متفاوت بوده و بهشون امید میداده…مثلا یکی پسرش به زنده بودنش معنا میداده و تلاش میکرده که زنده بمونه تا بره دوباره با پسرش روزای خوب بسازه…

2 پسندیده

رهایی از پنهان در مورد چیه بیشتر برام توضیحش بده عزیز💙

2 پسندیده

چه زیبا
بفکر خوندنش افتادم
ممنون بابت معرفی

2 پسندیده

رهایی از صفات پنهان خودمون …
صفات بدی که پنهان هستند واگر قبل از اینکه بروز کنن نشناسیمشون ممکنه وقتی بروز کنن فاجعه ببار بیاره…

2 پسندیده