بعد از داستان های واقعی بنظرتون چی بخونم

اون دوستانی ک مجموعه داستان های واقعی رو به اتمام رسوندن، نظرتون راجع به مجموعه بعدی چیه کدوم عنوان بخونم مفید تره؟؟؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی موفقیت یعنی ۹۹ درصد شکست » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان های واقعی » فصل: « موفقیت یعنی 99 درصد شکست »

5 پسندیده

سلام
با استفاده از تاپیک زیر میتونید ترتیب دوره هارو ببینید

اما نظر شخصی من اینه که دوره ی مگا داستان رو کار کنید.

8 پسندیده

میفرمایید ک دنباله همین مجموعه رو برم ک میشه مگا داستان ها، پس قدرت چی ک اینهمه روش مانور میدن اونو بعدا ادامه بدم

2 پسندیده

هر کدوم رو دوست دارید میتونید ادامه بدید
روششون آموزشیشون تقریبا یکیه (توجه مگا داستان ها به یادگیری گرامر به صورت مستقیمه، اما انگلیسی قدرت به یادگیری ناخودآگاه گرامر تمرکز داره)
محتوا شون هم هر دو جالب هستن، ببینید کدوم براتون جذاب تره
اما سعی کنید سطح بعدیتون یک مقدار سخت تر از سطحی که الان هستید باشه که پیشرفت کنید.

5 پسندیده

مگا داستان به نظرم سنگینه.

فک کنم دیگه وقتشه برید سروقت قدرت.

توصیه‌م اینه که با تمرکز بالا و انرژی این دوره رو بخونید. طوری که حداکثر بازدهی رو براتون داشته باشه.

6 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون،خیلی از قدرت تعریف میکنن،وقتی قدرت خوب وقت بزاری و قشنگ بخونی آیا توی مکالمه روون میشی؟

3 پسندیده

الان بعد از چند ماه مطالعه دروس قدرت و اینکه پنج درس دیگه تا اتمام قدرت برام مونده، میتونم با اطمینان بگم آره :white_check_mark::white_check_mark:باید اضافه کنم در این بین من دو بخش از نیو متد ب همراه چند درس از بخش سومش هم گوش دادم بعدش قدرت شروع کردم

2 پسندیده

چه جالب … اومدین نتیجه کارتون گفتین :clap::clap: میشه بیشتر توضیح بدین در مورد اینکه چطور مطالعه میکردین @emad24

1 پسندیده

برا منی ک هیچ تجربه ای تو مکالمه نداشتم و الان میتونم صبحت کنم خیلی هیجان انگیزه و اینکه برا صحبت کردن حتما باید پارتنر داشته باشین ،من یه برنامه ب اسم لینگبه نصب کردم ک خیلی بهم کمک کرد تا بتونم با آدمای واقعی ک دنبال زبان هستن مکالمه کنم،در مورد مطالعه دروس قدرت طبق توصیه و روش ای جی جلو رفتم و ادامه دادم و پیشنهاد میکنم ب همین شیوه درس ها رو پیش برید

3 پسندیده

امیدوارم موفق باشین تو این راه :ok_hand::ok_hand::tulip::hugs:

2 پسندیده

ممنونم بخاطر لطف و مهربونیتون ،این آرزو رو برا شما هم دارم :bouquet::bouquet:

2 پسندیده

سلام خسته نباشید واقعا کارتون عالی بوده خداقوت.

میخواستم چند تا سوال ازتون بپرسم اینکه بعد از اتمام داستان های واقعی میتونستین مکالمه کنین یا نه؟؟و اینکه چند ماه زمان برای ‌قدرت گذاشتین؟؟و یه سوال دیگه اینکه شما فقط همین دوتا دوره داستان های واقعی و قدرت رو خوندین یا منابع دیگه‌ای هم در کنارش استفاده کردین؟؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی ممنون و مچکر میشم اگه بهشون پاسخ بدین🙏

4 پسندیده

سلام ممنونم بزرگوارید، :ear_of_rice::bouquet:
در مورد سوال اول باید عرض کنم ب هیچ وجه و اگر میشد زمان بیارم عقب هیچ وقت برا داستان های واقعی وقت نمیزاشتم ،برا من متوسط هر درس ده روز زمان برده چون میخواستم طبق توصیه ای جی واقعا بدون تلاش باشه😊،خیر اینا فقط ب عنوان منابع پایه باهاشون ادامه دادم و در کنارشون پادکست و رمان مطالعه کردم
راستی عضو یه گروه هم هستم اونجا چند نفر هستیم داریم قدرت مطالعه میکنیم اینم لینکش
WhatsApp Group Invite

3 پسندیده

منظور از هر درس …داستا اصلی ده روز…واژگان ده روز…همینطور تا اخر ؟

2 پسندیده

سلام مجدد⚘⚘

مرسی از پاسختون.خیلی ممنونم

3 پسندیده

نه زرگل جان برای همه اینایی که گفتی ۱۰روز گذاشتن.

3 پسندیده

برا هر درس ک شامل درس اصلی و واژگان و مینی استوری هست ،ده روز زمان گذاشتم البته بستگی ب خودتون داره

2 پسندیده

درسته من فکر نکنم بتونم تو ده روز به همش مسلط بشم …

1 پسندیده

سلام ببخشید آقا emad24 من بازم سوال دارم ازتون.

یه سوالم اینه‌که درس اصلیش رو باید اونقد بخونی تا بتونی ناخودآگاه از حفظ بگیش همشو؟؟؟؟

الان سطح چند هستین؟

و در کنار قدرت دقیقا میشه بگین از چه منابع دیگه‌ای استفاده میکردین؟

بازم معذرت بخاطر سوالای زیادم.چون واقعا نیاز دارم سوالاتم رو از با تجربه‌ هایی مث شما بپرسم.⚘⚘

2 پسندیده

خب اصراری هم نیست حتما ده روز باشه خود ای جی میگه برا هر درس یه هفته یا دوهفته یا بیشتر وقت بزارید

1 پسندیده