داستانک های من 💙

اینجا رو هم لطفا تصحیح کنید پری خانم…stood

4 پسندیده

اینجا هم فکر کنم یه کاما بخواد

و بین این دو…شک دارم

:face_with_raised_eyebrow:

3 پسندیده

اینجا هم به خاطر اینکه when اول جمله اومده، باید قبل از I saw کاما گذاشت…درسته؟

2 پسندیده

ممنوونم از هر دوی شما💙

4 پسندیده

به خاطر وجود اون تاپیک نوشتاری که انجام میدم دیگه این موارد رو متذکر نمیشم. این رو میذارم به عهده‌ی خود اعضا. چون خسته‌کننده است یه چیزی رو بارها تو تاپیک‌های مختلف تکرار کنی.

7 پسندیده

کدوم تاپیک دقیقا…یه مدت دنبالش می کردم ولی نمی دونم چی شد تیک پیگیری ش رو برداشتم :upside_down_face:

نه ترو خدا…لطفا ویرایش تون رو دقیق بذارید
تاپیکای این جوری، جذاب تره …یه داستان…ویرایش…پرسش و پاسخ…نتیجه نهایی :innocent:

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

6 پسندیده
7 پسندیده

سلام عزیزم شبت بخیروشادی دخترگل :hibiscus::tulip::rose::heart::kiss::kissing_heart::heart_eyes:بسیار داستانکت زیبا بود :sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::heart::heart::heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand:منتظربقیه ی داستانکهات هستم :hibiscus::tulip::rose::rose::heart:شروع کوبنده ای داشتی خانم خانما :hibiscus::tulip::rose::heart::kiss::heart::kiss::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام فاطمه جان
واقعا آفرین بهت :clap::clap::clap:
دیدی جرات اومد :wink:
من ویرایش شده داستانت رو خوندم. خیلی خوب استارت زدی. ویرایشی هم که پروین جان انجام داده بودن که عالی بود :v: و الان میتونی نوشته اصلیتو باهاش مقایسه کنی
با همین فرمون هم پیش به جلو :cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

سلام میترا جونی شبت آبی رنگ :blue_heart:ممنون عزیز لطف داری شما :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

سلام عزیز لطف داری شماا:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue_winking_eye:ممنون ک خوندی:blush::grinning:الان با ویرایشی که دوستان انجام دادن کلی چیز یاد گرفتم…راضیمم

5 پسندیده

من خیلی دوست دارم همه چیز رو معنی کنم
داستانت خیلی عالی بود میشه برای وبلاگم استفاده کنم

معنی داستان را هم گذاشتم
داستان شماره 1
سلام.
من یک قاصدک هستم. من سفید هستم. فاطمی به من می گوید: “تو خیلی جالب هستی ، هه ، ها!” دیروز که از روستای زیبا عبور کردم ، پیرمردی را در یک باغ بزرگ دیدم. این باغ پر از درختان مانند سیب ، نارنج و زیتون بود. پیرمرد خیلی خسته بود. او برای انتخاب یک سیب از درخت بالا رفت اما روی زمین افتاد و مجروح شد. من برای او بسیار ناراحت بودم زیرا او تنها بود. وقتی ایستاد ، طلای زیادی را در سوراخ زیر درخت دید. وی گفت: “وای خدا را شکر”

وبلاگ من و پسرم http://tahanoorafkan.niniweblog.com/

5 پسندیده

سلام خانم گل @fateme191 :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::bouquet:دیگه داستانک قرار نمی دهید عزیزم؟؟؟ :blush::blush::blush::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:

2 پسندیده

سلام میترا جونم صبحت بخیر و شادی :blush: هر از گاهی به مخم میزدا باز بیخیال میشدم :joy:…وقتشه یدونه بذارم…فقط به نظر شما تو همنیجا بذارم یا تو تاپیک جدا؟

2 پسندیده

سلام فاطمه خانم گل :rose::tulip::hibiscus::sunflower:صبحت سرشار از سلامتی و عشق :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts:نه حیف داستانکهات رو دوست داشتم.ادامه بده :wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:دوست داری تاپیک جدا بزن اسم داستان رو کنار داستانکهای من بنویس فکر کنم اینطوری خوب باشه :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::rose::tulip::hibiscus::hibiscus:اما نظر آخر باخودت نازنیینم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:

2 پسندیده

فداتشم گل دختر مرسی بابت راهنماییت :heart_eyes::sunflower::blossom::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خدانکنه خوشگل خانم :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:تاج سری عزیزدلم :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts:کاری نکردم قشنگم :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet::rose::tulip::hibiscus::sunflower::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts:

3 پسندیده

سلام عزیزم :tulip:
بسیار لذت بردم از خوندن داستان قشنگت :heart_eyes:
گفتنیهارو دوستان گفتن.
برات آرزوی موفقیت میکنم :heart_eyes: منتظر داستانهای بعدی هستیم :star_struck:

4 پسندیده

سلام الهام عزیز ممنونم :blush: چن ساعت پیش داستان جدیدد گذاشتم خوشحال میشم نظرتونو درباره داستان جدیدمم بگید :blush:

4 پسندیده

ای جان :heart_eyes: بذا ببینم :heart_eyes:

4 پسندیده