کامران نجف زاده

من خودم نقش نابودیه جامعه رو دارم :joy::joy::expressionless: منو بذارید برم‌بمونم بد میشهاا

2 پسندیده

باهم کل تالار رو به آتیش بکشید تا آقای ناصری تبعیدتون کنه آمریکا حتمی تصمین میکنم :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

من کلا نقش آدم بده رو دارم باشه :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:

2 پسندیده

عه چه ساعتی؟ ای بابا چی بپوشم حالا :expressionless::joy:

نگران آمریکام :joy:

4 پسندیده

چوب لا چرخ ننداز حالا دارن نرم میشن :joy::joy:

5 پسندیده

سلام بانو

شبتون بخیر

آخه این کجاش تبعیده؟ خدا بده شانس :face_with_raised_eyebrow:
دیگه از این بهترم مگه داریم؟

2 پسندیده

شدن شبیه نیلوفر :joy::joy::joy: تا اوضاع خوب میشه یکاری میکنه اه

3 پسندیده

بعد اینکه ما رفتیم ابا از اسیاب افتاد ، شمام بزن کامبیزو پاشو قطع کن بیا پیشمون :joy::joy:

4 پسندیده

آمریکام نگرانه منه :joy::sunglasses::sunglasses:

4 پسندیده

کامبیزو باید سرشو قطع کنی

4 پسندیده

فعلا که اون بنده خدا از بودن دراونجا ناراضی وبخاطر اجبار مونده :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:والا خودش گفته ودلش میخواد برگرده اما نمیتونه :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

حالا فرقی نمیکنه زیاد :joy::joy::joy:

4 پسندیده

من باتو حرف نمیزنم دیگ‌ بیست تا پیام دادم فقط لایک میکنه مثل چی :expressionless::expressionless::gun:

3 پسندیده

آدم قدرنشناس به این میگن :rage:
بریم ساطوریش کنیم اصلا

4 پسندیده

سلام خانم شبتون بخیروشادی عزیزم :joy::kissing_heart::heart_eyes::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:عزیزم شماهم همکاری کن تا بچه ها رو تبعید کنیم بعدش هم خودمون تبعید بشیم آمریکا :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

اینا همش فیلمه بابا ساطور که هیچی با قمه ام نمیشه دیگه برش گردوند :joy:

3 پسندیده

واقعا قدرناشناسی تاکجا مگه داریم؟؟؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking:
بچااااا بیایند نیاز نیست دنبال فرد موردنظر برای ساطوری باشیم پری جون پیدا کردند کامران نجف زاده وخی تابریم :joy::joy::joy::joy::joy:تبعید همگی روی شاخش :joy::joy:

3 پسندیده

:joy::joy::+1::+1: ‌‌‌‌‌

4 پسندیده

من خودم یه تهدیدم واسه آمریکا :sunglasses::joy:

5 پسندیده

تکبیر :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:به این میگند ایرانی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy: هرگز ۱ایرانی رو تهدید نکنید

3 پسندیده