چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

:joy: آخی. ایشالاه این صورتی هم یه روزی به کار میاد. لانگران.

بسیار عالی این ذوق مطالعاتی شما و دقتی که در روند مطالعاتتیتون دارید، مرحبا داره :grin::v::v:

9 پسندیده

بچه ک بودم دوست داشتم به یک زبانه دیگه صحبت کنم ب مامانم گفتم منو باید ببری یاد بگیرم برد ثبت نام کرد بعد یکی دوسال میگفتم نمیرم :joy::joy::joy: انقدر بچه بدی بودم

10 پسندیده

منم بهم باج دادن رفتم :joy: :joy: :joy:

9 پسندیده

سلام . ممنونم :blush: لطف دارید :rose:

8 پسندیده

الانم که توی مسیر زبان اموزی هستی عزیزم :heart_eyes::clap::clap::clap:

8 پسندیده

سلام. ظهر سرد پاییزی همگی به خیر

دیروز و امروز، مثل همیشه؛ البته کمی بیشتر از قبل، مشغول خوندن کتاب بودم. انتخاب دیروزم کتابی بود از سلسله! کتاب های سطح بندی شده ی زوم…داوسون کریک/Dawson’s Creek
(داوسون یکی از 4 شخصیت کتابه و Creek هم که نهر/رود ترجمه میشه)…5 ساعت و 20 دقیقه که ظاهرا سریال تلویزیونی ش رو هم قبلا ساختن.
البته ظاهرا 6 فصل هست (از مدرسه تا دانشگاه)؛ در حالی که تو اپلیکیشن 4 فصله (مدرسه)!
سطح کتاب متوسط زده شده تو اپلیکیشن و خیلی خیلی واژگان ساده ای داره…برا من 80 درصد نشون میده ولی خیلی خیلی ساده تر از این حرفاست.

این مجموعه درام / drama سرگذشت 4 نوجوان/teenager در سن 15-16 سالگی رو نشون می ده و مشکلات/مسایل احساسی که هر کدوم از اونها باهاش مواجه ن در گذر از این دوره و adult شدن.
تغییر احساساساتی که اون ها نسبت به هم داشتن…مثل برادر/خواهر بودن و ناگهان! حس اینکه عوض شده و تغییر کرده حس ت نسبت به اون آدم.
خلاصه، تجربه این حسا و اینکه بخوان با آدمای جدید دیگه هم آشنا بشن و … پر کرده زندگی این 4 تا نوجوون رو و این دوران رو برا اونا پر از تجربه های خوشایند و ناخوشایند و حسّای! جدید با آدم های ناآشنا کرده.

موفق باشیدو مثل همیشه well-read :volcano:

You cannot climb the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzzenegger

14 پسندیده

Hi dear gandoom tnx for your participaition :+1::clap::clap: perfect

8 پسندیده

Hi Fatemeh74. It’s my pleasure!

You, as a teenager with this black profile’s image, what’s your message for us in this time?

8 پسندیده

How are u ?
Nothing
Today my phone was broke :disappointed_relieved::pensive::pensive:
And im sad about it

8 پسندیده

این nothing شما که خودش کلی anything توشه.
نگران نباشید. گوشی جدید، تجربه های جدید…به زودی زود

این نیز بگذرد…به خیر :sunflower:

8 پسندیده

ممنون 1 ساعت گریه کردم بخاطرش به اولین نفری ک زنگ زدم بگم @maryam بود بعد انقدر ماشالله به آدم انرژی میده یادم رفت غمو غصه هام گریه نکردم دیگه

11 پسندیده

بله درسته :relieved::relieved::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

وظیفس عزیزم :smiling_face_with_three_hearts: :heart: :heart:

9 پسندیده

قربانت گلم :sparkling_heart::heart::heartbeat::purple_heart::orange_heart:
‌…

8 پسندیده

خداروشکر…پس به خیر گذشت
خدا شما رو برا همدیگه حفظ کنه…چه خوبه که آدمایی از این دست رو کنارتون دارید…سلامت باشن و هم چنان پرانرژی

8 پسندیده

شمام لطف کردید مرسی بابت آرزوی خوبتون خوشحالو شاد و پر امرژی باشه لحظه لحظه و ثانیه به ثانیه زندگیتون :blush::cherry_blossom::heart_eyes:

8 پسندیده

تو این اوضاع اقتصادی میدونم که این مدل اتفافات خیلی فشار روحی به ادم وارد میکنه.
پس همون 1ساعت گریه واسش کافیه. بعدش به این فکر کن قراره چه مدل بهتری رو بخری یا هدیه بگیری که می بایست این از گردون خارج میشد :joy: من همیشه اینجوری خودمو دلداری میدم و البته همیشه هم اتفاقات بعدش بهتر بوده. طوری که غم گذشته رو شسته و برده .
پس لاغصه :hugs:

9 پسندیده

دقیقااا
اما عاطفه جون من خوده گوشیمو دوست داشتم نه مدله بهترش خیلی چیزا توش دارم اخه :disappointed_relieved::disappointed_relieved:
ولی خب بیخیالش دیگه مدله بهترم نخرن ناراحت نمیشم :blush::blush:

7 پسندیده

سلام فاطمه‌ جون
عزیزم فدای سرت. این چیزا که مهم نیستن، تنت سالم باشه.

من یه بار هارد لپ تاپم سوخت، کل زندگیم توش بود. بعد اون دیگه غصه‌ی از دست دادن چیزی رو نمیخورم. تازه دلتم بزرگ میشه به چیزای اینجوری زیاد اهمیت نمیدی دیگه. چیزی از سلامتی آدم و خونواده‌ش مهمتر نیست. یه گوشیه با محتویاتش، بگو فدای سر خودم و صدرا :blush:
دیگه یادت میره کم کم

9 پسندیده

سلام پروین خانم
مممنون بابت پیامه خوبتون بله کاملا درسته :clap::clap::clap: و موافقم باهاش
اسمه صدرا نیاد که خودش اینکارو کرده الان دوست دارم خفش کنم فقط :joy::joy::joy: الان واقعا فدای سره خودم یکم فکر کردم دیدم چیزای با ارزش تری هم دارم :heart_eyes: چیزای کوچیکو خوشحال کنند دوستان برنامه زبانشناس همچی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده