چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

:joy::joy::joy::joy::joy:
از این موارد ندیدم فقط مصرفین اینا

کاملا صحیحه اینجا چت نکنیم الان قیچیمون میکنن :ok_hand::ok_hand::grin::heart:

6 پسندیده

بابا بچه زرنگ.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

8 پسندیده

نه شوخی کردم ، انصافا منم حوصله ندارم با بچه ها سر و کله بزنم
اگه بخوام انتخاب کنم شاید شغل معلم یه آموزشگاه خصوصی رو انتخاب کنم :joy: جایی که مجبورن گوش بدن ، حالا ندادن هم مهم نباشه :joy:

سلام . چون تعداد متقاضی تجربی زیاد شده
پس شانس موفقیت پایین تری هم دارن و باید هم بیشتر تلاش کنن برای موفقیت و هدف هم داشته باشن

به نظرم میانگین موفقیت رشته های کار و دانش و فنی حرفه ای بیشتر از رشته های نظری هست و از این هم بیشتر میشه در آینده

10 پسندیده

مرسی بابت انگیزه :grimacing::grimacing::no_mouth:

8 پسندیده

کار نشد نداره :v::v::v:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

7 پسندیده

سلام بر همگی و روزگارتون به خیر

دیروز و امروز مشغول خوندن داستان شرکت از سری کتاب های متوسط زیبوک/حدود 3 ساعته بودم.
داستان در مورد میچ جوانی است که به تازگی از هاروارد فارغ التحصیل شده و به عنوان دستیار حقوقی در شرکتی مشغول است…کم کم متوجه می شه که هیچ کدوم از افراد قبلی شرکت رو ترک نکردن و چندین نفر از افراد مهم شرکت به نوعی با مرگ مشکوک از صحنه حذف شدن. بعد از تماس یکی از ماموران FBI و دادن هشدار به او، میچ سردرگم شده و …

داستان مزبور 25 قسمتی است و احتمالا چند قسمت ابتدایی اون چندان جذاب نباشه ولی کم کم کمی بر جذابیت داستان افزوده میشه و احتمالا ترغیب تون خواهد کرد که داستان رو به انتها برسونید :sweat_smile:
موفق باشید و پایدار در مسیر درست

The struggle ends when the gratitude begins!

11 پسندیده

:ok_hand::ok_hand: دختر خاله منم کنکوریه. مطمعنم با تلاش می ترکانید.
شما مامور به تلاشید نه محصور نتیجه :grin::kissing_heart:
من تازه فهمیدم هر دوتانون یه پروفایلید
:joy: خدایا
رفاقتتون مستدام :hugs:

11 پسندیده

منم براتون آرزوی موفقیت دارم بچه ها :blush::rose:
حتما با تلاش به نتیجه می‌رسید ولی واقعیت رو هم در نظر بگیرید که چه برا کنکور و چه بعدش باید دو برابر تلاش کنید تا خودتون رو متمایز کنید از بقیه
وگرنه وقتی تعداد متقاضی کنکور و یا عرضه ی نیروی متخصص زیاد میشه ، تلاش معمولی رو همه میکنن و گاها موفق هم نمی شن
شما ایشالا جزو موفق ها هستید :blush:

Yes , Indeed :grin:

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ،حالا که اینطور شد😁

دختر عمه ی منم کنکوریه ، بهش گفتم کنکور نده ، برو سر کار !
بعدا اگه برای ادامه فعالیتت نیاز داشتی به تحصیلات آکادمیک رشته ی خودت ، برو دانشگاه
قبول کرد :blush:

8 پسندیده

قربانت عاطفه جون مرسی
انگیزه :star_struck::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

سلام دوستان
کتاب سوم مجموعه بدبیاری ها به پایان رسید
و کتاب بگو سیب و بمیر از مجموعه گوسبامپس تا فصل سیزدهم مطالعه شد

9 پسندیده

:face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

7 پسندیده

سلام شب همگی بخیر
سه بخش دیگه از کتاب اول مجموعه بدبیاری ها مطالعه شد

12 پسندیده

سلام
خیلی ممنونم.
دروس رو کامل دوره کردم و تمرین هاشو انجام دادم.
ولی به جای ۵ بار دوره یک بار دوره انجام دادم.
فشرده خوانی به چه معناست؟

7 پسندیده

اصلا دیگه مجموعه گوسبامپس حال نمیده :grimacing:
باید برگردم به بدبیاری ها و انقد بخونم یا تموم بشه یا خسته بشم و یه مجموعه دیگه انتخاب کنم :joy:

7 پسندیده

خانوم ناظم بیا اینو دعواش کن @pari

9 پسندیده

من بجای پروین جون هسم :crazy_face::sunglasses: چیشده آنا جون بگو با ساطور بیام :firecracker::firecracker::firecracker::syringe::syringe::hammer::hammer::pick::pick:

8 پسندیده

گفت کتاب سومو بخونه دیگه ادامه نمیده همه هم شاهد بودن :roll_eyes:
من با سرعت لاکپشتی میخونم اون تند میخونه رو اعصابه دعواش کن بگو بره یه کتاب دیگه بخونه
:roll_eyes: :roll_eyes: :roll_eyes:

10 پسندیده

برو ی کتاب دیگ‌بخون دیگ @mehran72es آقای جان اسنو با زبون خوش میگم خودت برو میخای با زبون خوبترم بگم؟ :hammer::hammer::hammer::syringe::syringe::pick::firecracker::firecracker:

8 پسندیده

عزیزم ابزار کارت خیلی ترسناکه ها… حالا انقدرم خشونت لازم نیست :joy:

8 پسندیده

نه دیگ کسی با ی بار متوجه نشه بدتر از اینم میشه :crazy_face::crazy_face::joy::joy::joy:

8 پسندیده