چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

سلام . یلدای شما هم مبارک

من که نتونستم بخونم
امروز رو استراحت دادم به خودم :grimacing:

میخوام سرانه ی مطالعه رو ببرم بالا :joy:

منم میخوام مکالمه رو شروع کنم ، اثر مرکب رو تمرین کنم ،یادگیری یه نرم افزار رو شروع کنم و فرندز رو تموم کنم :grimacing:

8 پسندیده

سلام شب و روز یلداییتون مبارک.گرچند من که هیچ حال خوبی ندارم.
امشب برام خیلی بد گذشته و الان میرم که بخوابم.

کتاب رویای نلسون از مجموع کتابهای طبقه بندی شده سطح متوسط رو طی دیروز و امروز خوندم و تمام شد.
کتاب 3 ساعت و 30 دقیقه بود در مورد یک پسر و یک خانواده که تازه مادرشون رو به علت داشتن بیماری ایدز از دست داده بودن و داستان در مورد ایدز در افریقا هست که مردم هیچی در موردش نمیدونن.
قشنگ بود ولی هیجان نداشت.میشه گفت دارم اجتماعی و عاشقانه بود
خب موفق باشید تا کتابی دیگر بدرود

12 پسندیده

آخرین گزارش مطالعه آذرماه هم شما دادین

یلدا شما هم مبارک باشه

امیدوارم دی ماه براتون ماه پرباری باشه
پر از اتفاقات خوب و تجربه های قشنگ
:rose: :rose: :rose:

11 پسندیده

منظورم این بود تاپیک چالش دی‌ماه رو شما بزنید :grimacing:

8 پسندیده

با سلام :rose:
یاران مهربان :rose:
صبح شما بخير :rose:
گلهای پرنیان :rose:
صبح شما بخیر :rose:
با یک سبد نسیم؛ :rose:
با یک بغل شمیم :rose:
سرسبز و گل فشان؛ :rose:
صبح شما بخير :rose:
:tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:اولین روز زمستانیتون بخیر و پرخیر و برکت :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose:عزیزان گل گلی انشاالله که پاییزی موفق و شاد و پر از تجربه های ناب رو گذرونده باشید و در کنار هم بودن به دل همه چسبیده بوده باشه انشاالله :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:این تاپیک هم امروز به اتمام رسید :joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::wink::wink:
انشاالله تاپیک دی ماه توسط جناب @mehran72es زده می شود و در اختیار دوستان گل و کتابخوانم قرار خواهد گرفت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:
باتشکر روابط عمومی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::wink::wink::wink::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:

:no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign:

9 پسندیده

سلام . باشه . چشم
ممنون که مشعل این دوره رو به من واگذار کردین :grin::rose:

7 پسندیده

سلام . ممنون بابت این پیام پر انرژی :rose:

بله . حتما :blush:

5 پسندیده

این تاپیک قفل شده :no_entry_sign::name_badge::negative_squared_cross_mark::skull_and_crossbones::no_entry_sign::name_badge::negative_squared_cross_mark::skull_and_crossbones:

باتشکر از @fatemeh74 عزیز بخاطر تاپیک آذر۹۸ :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::kissing_heart::tulip:
تشکر تشکر :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:

لطفا به تاپیک دیماه ۹۸ به آدرس ذیل مراجعه فرمایند :wink::wink::wink::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

7 پسندیده