انتشار نسخه 7.2.0

خوشبحال تازه واردا… :cry:

6 پسندیده

واسه قدیمی ها هم میاد. ولی نوتیفیکیشن نمیشه.

شما که کار با اپلیکیشن رو خوب بلدی :grinning:

6 پسندیده

آره، ما از زمین خاکی شروع کردیم
ولی من برا یادگیریش نگفتم، برا این گفتم که بیگ برادر باکلاسی دارن
خدا سایه‌شو رو سرشون حفظ کنه :palms_up_together: :grin:

7 پسندیده

عه چه عالی. دیگه جای بهانه نمیمونه واسه نخوندن. خدا قوت brother :ok_hand::grin:

نمیدونم والا چرا خیلی اصرار داره که چند روزه زبان نخوندم :joy:

7 پسندیده

سلام دوستانی که مشکل نوتیفیکیشن دارن لطفا نسخه نهایی برنامه یعنی 4.2.3 رو نصب بکنن و بررسی کنن که مشکل برطرف میشه یا نه.
یک حالتی که وجود داری وقتی شما آفلاین هستید و مطالعه میکنید سرور مطلع نمیشه که شما مطالعه کردید و سر تایم نوتیفیکیشن رو میفرسته و وقتی شما آنلاین میشید این نوتیفیکیش رو به اشتباه دریافت میکنید. سعی کردیم تو این نسخه این مشکل رو برطرف کنید.
این نسخه رو نصب کنید اگه همچنان مشکل بود مجدد اطلاع بدید. خیلی ممنونم ازتون :heart::heart::heart:

دوستان راستی اگه چیزی که من گفتم (یعنی عدم اتصال به اینترنت در زمان مطالعه) برای شما رخ میده بفرمایید که ببینم درست حدس زدم یا نه. اگه این طور باشه باید یه کار‌های دیگه هم بکنیم

8 پسندیده

سلام
@hnaseri آقای ناصری
مدتی هست در اپلیکیشن ، تکرار جمله و تکرار کُل داستان به مشکل برخورده (البته در بعضی از داستان‌ها) .
گذاشته بودمش به بروزرسانی بعدی با وجود بروزرسانی جدید هنوز برطرف نشده .
پُر رنگ بودن جمله هم با گوش دادن نا هماهنگی داره .

یک مشکل دیگه هم پیش آمده
تصویر زیر یک نمونه است . به طرز نوشتن دقت کنید

با بزرگی خودتان ببخشید باز هم بود . دیگه خجالت کشیدم . :pensive:

4 پسندیده

سلام
اینو با اجازه آقای ناصری من یه جوابی میدم:
چون ابتدای متنتون انگلیسی بوده(برای تایپ آیدی آقای کشاورز) و بلافاصله اینتر زدید و بعد زبان کیبوردتونو به فارسی تغییر دادید، لذا متنتون چپ چین شده
راهکار سادش اینه که قبل از اینتر زدن زبان کیبورد رو فارسی و برای احتیاط یه فاصله بدید و بعد اینتر رو بزنید…
یه راهکار دیگه هم از منوی کادر ویرایش متن، اون گزینه‌ی دوتا فلش رو بزنید، جهت نویسه‌تون تغییر میکنه

@hasan90
مثلا این الان باید چپ چین باشه

و
@hasan90
این باید راست چین باشه
الان که امتحان کردم فهمیدم باید اولین کاراکتر پیامتون فارسی باشه تا راست چین بهش
یا باید بعد خط انگلیسی یه خط خالی بذارید:

@hasan90

مثلا اینطوری

5 پسندیده

ساعت ۶:۴۰ که اینترنتمو روشن کردم این پیام اومده :point_down:

8 پسندیده

خدا قوت, یه درخواستی داشتم لطفا در نسخه بعدی جوری باشه که بتونیم زبان برنامه رو عوض کنیم, و بشه انگلیسیش کرد, و ضمنا یه فکری به حال زنجیره کنید, من واقعا انرژی میگرفتم ,منتها به نظرم یه روز تعطیلی یا فورجه هم بزارید براش, حیفه زنجیره پاره میشه اگر یه روز نخونیم, یه اسکیپ اضافه کنید, منتها فقط یک روز بشه اسکیپ زد نه بیشتر تو هفته.
یه نکته هم بگم که تا بحال چندین نفر رو ترغیب کردم که از زبانشناس استفاده کنن بیشترشون در اولین استفاده گیج شدن, و میگفتن برنامه پیچیده ایه, کار باهاش سخته, و من بهشون میگفتم عادت نکردن با محیطش, کم کم دستشون میاد ولی خب متاسفانه این مورد رو شنیدم. که کاربری و نحوه استفاده براشون سخته و دچار مشکل شدن و کلا بی خیال شدن. گفتم شاید مفید باشه براتون نظر برخی کاربرا.
متشکرم از زحماتتون

11 پسندیده

واسه من هنوز هیچ نوتی نیومده :joy:
بزارم زنجیره قطع بشه یا زوده ؟:joy:

8 پسندیده

سلام . ممنون بابت زحماتتون

یه مشکل دیگه هم که من اخیرا داشتم اینه که به صورت افلاین بعضی بسته ها مثل کتب سطح بندی شده رو باز نمی کنه و خطای نمیتوانیم به سرور وصل شویم رو میده
در حالت افلاین عکس بیشتر دوره ها و کتابا هم نمایش داده نمیشه
قبلا اینطوری نبود !

6 پسندیده

پنج دقیقه‌تو بذار برا آخر شب خودش هشدار میده. :grimacing:

7 پسندیده

تا 465 روز زنجیره ی شما رو از بین نبره ول کن نیست :neutral_face:

5 پسندیده

بدجور گیر داده بهش :joy:

والا اینکه عددی نیست. ظاهرا هنوز زنجیره‌ی بعضیارو ندیده. اشاره مستقیم نمی‌کنم »»»»»»»»»»» @R.min

7 پسندیده

آخرین بار کی اینترنتتون رو قطع کردید و آیا این پیام الان اشتباهی اومده یا نه؟

بله کار بعدیمون احتمالا همین هست

درس باز نمیشه یا دوره؟ ما طراحیمون بر اساس این بوده که فایل‌ها cache بشه و در صورت وجود چیزی دانلود نشه

بله این موضوع از قدیم بوده و متاسفانه هنوز فرصت نشده راه حلی براش پیاده سازی کنیم.

6 پسندیده

من 7.2.3 هستم.
الان این نوت رو دریافت کردم. زنجیره ام کامله ولی امروز هنوز نخوندم.، :grin:

متنش قشنگه ولی عنوانش که میگه چند روزه نخوندی اشتباهه

9 پسندیده

همممم
یه روز دیگه هم بهش مهلت بدید. قول میده از فردا دیگه درست کار کنه. :grin::grin:

مطمئن نیستم ولی تحت یه شرایطی ممکنه یکم طول بکشه تا تغییرات اثر کنه

11 پسندیده

بله دقیقا همینه
یکبار که آنلاین باشیم و باز کنیم ، دفعات بعد هم در صورت افلاین بودن باز میشه

بی زحمت یه آمار هم برای تعداد کتاب های خونده شده در زیبوک در نظر بگیرید که متوجه بشیم چندتا کتاب خوندیم تا الان . ممنون

7 پسندیده

دیشب، ساعت تقریبا ده و نیم خاموش کردم.

اشتباهی که نیست. زنجیره‌م ۴۶۵ روزه

ولی میگم چرا باید اینقد زود هشدار بده؟

7 پسندیده

:roll_eyes::relieved::grin:
ثبات کلید موفقیته ، آهسته باش اما پیوسته …

11 پسندیده