انتشار نسخه 7.2.0

کنسل نداشت قبلا. باید میگشتی ببینی چی داره دانلود میشه کنسلش کنی. الان از همونجا میشه کنسل کرد

5 پسندیده

درود بر اقای گلمیرزایی.
با تشکر از به روز رسانی جدید.

من امروز هری پاتر که کلا میشد 3 گیگ و قسمتی از داستانهای گوسامبس رو دانلود کردم که سر جمع میشد سه گیگ و خورده ای ولی برام حدودا هفت گیگ اینترنت کم کرد!!!؟ :scream::scream::scream:

مشکل خاصی وجود داره؟

7 پسندیده

سلام.

آهان، بله…متشکرم

امیدوارم این قابلیت به صورت انتخابی باشه و نه اینکه همه دانلودها با انتخاب “توقف دانلود” کنسل شه

3 پسندیده

انگار باز هم اینترنت رو قطع کردن. واسه تایید ایمیل تو نسخه جدید نیاز به اینترنت است

3 پسندیده

ببخشید من دیروز زنجیرم شکسته شد ولی هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نکردم !
آیا نوتیفیکشن برای رونمایی به زیر لفظی نیازمند است :grimacing::grin:

6 پسندیده

آیا گوشیتون به اینترنت بین الملل مجهزه؟

5 پسندیده

نه آقای ناصری ،فعلا فقط اینترنت ملی :roll_eyes:

4 پسندیده

به خاطر همونه. چون این سیستم نیاز به اینترنت بین الملل داره.

5 پسندیده

خیلی ممنون ،عذرخواهی میکنم اطلاع نداشتم

5 پسندیده

نسخه جدید عالیه
واقعا خسته نباشید
:clap::clap::clap:

5 پسندیده

نمیدونم دقیق چی شده ولی الان خودم یه تست کردم. کل پکیج هری پاتر رو دانلود کردم. اطلاعاتی که بدست آوردم به شکل زیر که به نظر درست میاد. البته الان متوجه شدم حجمی که داخل برنامه نشون داده میشه یکمی با حجم واقعی فرق داره. قبل از دانلود چیزی که نشون میده بیشتر از حجم دانلود مورد نیازه ولی وقتی دانلود تموم میشه چیزی که تموم میشه کمتره. یعنی مثلا قبل دانلود حجم مورد نیاز 3.5 گیگ بود. 3 گیگ دانلود شد و الان حجم اشغالی رو 2.5 گیگ نشون میده. گرچه این خطا وجود داره ولی در حدی که شما گزارش دادید نیست. احتمالا شما مشکل دیگه‌ای دارید. البته عکسی که شما گرفتید مربوط به کل حجم مصرفی گوشیتون هست. اگه به صورت خاص زبانشناس رو نشون بدید شاید بهتر باشه

- - - -

7 پسندیده

بله باید وارد ایمیلتون بشید. فعلا مشکلی نیست هر وقت اینترنت وصل شد تایید کنید. اگر نشد میتونید از شماره موبایل استفاده کنید همون کافی هست.

5 پسندیده

ممنون آیا امکان تغییر شماره تلفن وجود داره؟

3 پسندیده

چقدر جالب. داشتم میخوابیدم که این نوتیفیکشن رو دیدم. زبان خونده بودم ولی دقت به اینکه زنجیره تیک خورده یا نه نداشتم :)) . واقعا خدا قوت جانانه به شما. سربلند باشید و همیشه پایدار :rose::rose:
@hnaseri
@golmirzaei

11 پسندیده

ایول پس کار میکنه :grin:

علی @golmirzaei به نظرم نوتیفیکیشن زنجیره رو نباید ۱۰ دقیقه به ساعت ۱۲ نیمه شب بدیم :sweat_smile: دیگه وقت زیادی برای جبران نمیمونه. بایستی تا ساعت ۹ یا ۱۰ باشه

12 پسندیده

سلام جناب آقای ناصری
خسته نباشید و ممنون
من همه کامنتهای این پست رو خوندم
تنظیمات پیش فرضمم شبیه عکسهای ارسالی دوستانه
علت اینکه نوتیفیکیشن برام نمیاد نمیدونم چیه.
امکانش هست راهنمایی بفرمایید.
ممنون

5 پسندیده

علتش میتونه این باشه که اینترنت بین الملل براتون وصل نبوده.

5 پسندیده

:joy: البته برای من در حد 10 ثانیه مونده بود به تکمیل زنجیره ام. ولی اره دو ساعت جلوتر یادآوری کنه خوبه.
البته من چون ساعت 10 داشتم زبان میخوندم شاید واسه همون دیگه یادآوری نکرده اون تایم

7 پسندیده

:thinking:

آخه من ایران نیستم و اینترنت اینجا هم بعید میدونم محدودیت خاصی داشته باشه
من جز بعضی از سایتهای ایرانی که پسوند .ir دارن هر سایتی رو که لازم دارم میتونم باز کنم…
چطوری میتونم بفهمم که به اینترنت بین الملل وصلم یا نه؟
البته اگر متظورتون محدود به اتفاقی که در ایران افتاده نیست.
میشه بیشتر راهنمایی کنید

5 پسندیده

همین که ایران نیستید یعنی ۹۹.۹۹۹ درصد به اینترنت بین الملل دسترسی دارین :laughing:
پس مشکل احتمالا چیز دیگه ای هست.
الان منظورتون اینه که امروز نوتیفیکیشن زنجیره براتون نیومد و زنجیرتون پاره شده؟

9 پسندیده