کاربرد ing

Isaac continued studying and experimenting at home.
experimentingچرا ing گرفته

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی اسحاق نیوتون » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی سوم »

4 پسندیده

به نظر من اقد به گرامر و نکاتی که عملا یادگیریتون رو کند میکنه دقت نکنید
فقط توجه کنید که این جا اینطوری استفاده شد و شما هم همونجور اسفاده کنید
ترجمشو میگم بهتون:
اسحاق به مطاله کردن و آزمایش کردن در خانه ادامه داد
میبینید که اینجا واسه گفتن مطالعه کردن و ازمایش کردن اومده از ing استفاده کرده یعنی به فعل یه ing اضافه کرده و شده مثلا مطالعه کردن
و به نظر من شما اینجوری بخونید خیلی سریعتر پیشرفت میکنید تا اینکه بیاید به تک تک نکات گرامری گیر بدین و بخواین بفهمید چی به چیه
ساختار زبان خیلی پیچیدست و اگه بخواید ریز بشین گیج میشین
شما مگه زبان فارسی رو حرف میزنید گیر میدین که چرا اینو استفاده کردم اینجا؟
فقط میگین
انگلیسی رو هم با این طریق یاد میگیرین
به معنی توجه کنید و ببینید برای بیان این ساختار تو انگلیسی میان اینجوری بیانش میکنن و شما هم همونجوری بیان کنید و تکرار کنید حالا اینکه چرا رو بعدا که تونستین خوب حرف بزنید برید دنبالش و یاد بگیرین
مثل زبون خودمون که اول یادگرفتیم حرف بزنیم بعد رفتیم مدرسه
اینا نظرات من بود و اصلا دلیلی بر درست بودنشون نیست
شما هم مختارید هر جور دوست دارین پیش برین و من فقط نظرم رو گفتم
موفق باشین

7 پسندیده

اتفاقا منم با شما هم نظرم ،من خودم که این دوره ها رو میخوندم چون قبلا این قواعد رو خونده بودم مشکلی نداشتم ولی دخترم که این داستان ها رو میخونید خیلی کم سوال میپرسید فقط معنی رو یه دور میخوند یا ازم میپرسید،ب نظر منم کلمه به کلمه معنی کردن خیلی اشتباهه اصلا گاهی اوقات میبینیم شاید جمله ای باشه که نشه معناشو ب فارسی گفت یا حتی مفهومش رو رسوند پس باید مفهوم رو به همان زبان انگلیسی متوجه شد

6 پسندیده

چون از حرف ربط and استفاده شده. And باعث میشه ک قبل و بعدش از لحاظ ساختاری مثل هم باشه، قبل از ing, and داریم پس بعدش هم از ing form استفاده میشه.

2 پسندیده

سلام با اجازه مجربین تالار خواستم دلیل گرفتن ing رو بگم . وقتی که دو فعل پشت سر هم میایند معمولا سه حالت داره:

1. فعل اول + مفعول + فعل دوم
    ۲. فعل اول + to + فعل دوم
    ۳. فعل اول + فعل دوم (ing)
    در حالت سوم، اگر فعل دوم بعد از افعالی مانند like, love, enjoy, keep, continue, …بیایند ing میگیرند. ( حدود ۵۰ فعل هستن)
    کوتاه و مختصر بیان کردم. امیدوارم مفید واقع باشه.
5 پسندیده

سلام.
فکر کنم در مورد بخش سوم, نمیشه دقیق لیست افعال رو ذکر کرد…مثل love

چون برخی از فعل ها با توجه به مفهوم شون ing یا to می گیرن

3 پسندیده