انگیزشییی 💙

پس بسته به سوالی که میده سخت میتونه باشه

7 پسندیده

هر چه سن کمتر وقت بیشتر و مشغله کمتر منم ۱۷ هستم و با این حال تونستم چن زبان یاد بگیرم و انگلیسیم میتونیم البته با کمک شما دوستان و برنامه خوب و پشتیبان عزیز

8 پسندیده

ربطی به سن و سال نداره هر کاری بخوای حتی تو سن زیاد اگه بخوای میتونی بستگی به خودت داره

11 پسندیده

میدونم ولی سن که میره بالا وصاحب زن و بچه میشی یا برعکس شوهر دار و بچه دار میشی کارا زیاد میشه و یخورده وقت کم…و چ بهتره که از همین سن کم شروع به یادگیری کنیم و در سنین بعدی استفاده کنیم

11 پسندیده

بله شما راست میگید، من همش دارم حسرت میخورم که چرا تو دوران دبیرستان و یا دوران دانشجویی انقدر بازیگوشی کردم و زیاد درس نخوندم ، ویا اینکه چرا اپلیکیشن زبان شناس اون موقع نبود ، الان همش دنبال نیم ساعت فرصتم که زبان تمرین کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

9 پسندیده

ایشالله باز همه با این شرایطی که دارید میتونی به راحتی به یاد گیری زبانتون بپردازید❤

9 پسندیده

سلام از این مقالم4 ماه گذشته :heart_eyes:
من تو این 4 ماه 4 برابر تجربم بیشتر شد :blush:
شما چطور؟
انگیزتون چطوره؟
ارادتون چطوره؟
زبانتون در چه حالیه ؟

9 پسندیده

خوشحالم واست فاطمه جون :relaxed:
امیدوارم MooN به MooN ( استیکرش غیب شده :grin:) پیشرفت کنی و شاد و راضی و قوی در کنار خانوادت و خانواده جدیدت :couple_with_heart: روزگار رو بگذرونی :sunglasses::facepunch::revolving_hearts:
خود من هم :arrow_heading_down:

به قول AJ…

I am in a peak emotional state, a top emotional state. I feel top, great, wonderful, best.
:rose::cherry_blossom::star_struck::star_struck::rose::tulip::star_struck::star_struck::rose::tulip::star_struck::star_struck:

7 پسندیده

مررسی دوست مهربون خوشگلم :v::blush:
شما بهترررینی :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
امیدوارم همیشه به هم حس
مثبتانتقال بدیم …و همیشه دوست هم بمونیم و پیشرفت کنیم :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::blossom::blossom:
من خیلی چیزا ازت یاد گرفتم ازت خیلی ممنونم گل دختر :green_heart::yellow_heart::green_heart::chocolate_bar::candy::lollipop::crown::ribbon::christmas_tree:

7 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیزم
من هم امیدوارم همگی پیشرفت کنیم و خوشحال باشیم ( از درون بیشتر ) :grin::grin::grin::grin:
:wilted_flower::wilted_flower::sunflower::sunflower::wilted_flower::wilted_flower:
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

7 پسندیده

سلام فاطمه جان @fateme191 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
من این مقالت رو الان دیدم. :clap::clap::clap::clap::clap:
برای زمانی هست که من هنوز به زبانشناس نپیوسته بودم. :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::revolving_hearts:

6 پسندیده

سلام دقیقا :blush:
اون موقع خط قرمزام کمرنگ بوده خخخخ

6 پسندیده

گرفتم منظورت رو :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

آره والا … چه عقیده ایه آخه :triumph:
همه حق درس خواندن دارن و دختر و پسر نداره

6 پسندیده

من که از خدام بود برادرهام درس بخونند … ولی هیچ کدومشون درس نخوندند. :broken_heart::broken_heart::broken_heart:
هر سه تا هم انگلیسی در حد صفر …!

6 پسندیده

براتون از خداوند منان بهترین هارو خواستارم :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:
ممنون از اینکه ادامه دادین ،:+1::+1::+1:
ممنون بابت اهنگ ی که ذکر کردین.:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

خودتو ناراحت نکن شاید اونا اینجوری راحت ترن
ولی فکر کن دلشون مییخواست درس بخونن عطش داشتن ولی یه ادمایی جلوشونو میگرفت
…البته من اصلا با این کار ندارم که به عقاید برخی ادما دانشگاه و مدرسه بدرد نمیخوره…فقط میگم فکر کن بخوای ولی نذارن

5 پسندیده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم!

5 پسندیده

این بستگی به خودمون داره فاطمه جان @fateme191 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

5 پسندیده